piątek, 31 stycznia 2020

150 zł do zgarnięcia w VIII edycji promocji konta w mBanku + KO na 2,7%


A jednak, mBank nie odpuszcza. Dziś pojawiła się kolejna promocja konta, w której zgarnąć można 150 zł. To ostatni dzwonek, aby zarobić na mBanku, który niebawem zniknie z rynku. Warunki do spełnienia są proste, warto więc przyjrzeć się ofercie i odebrać "pożegnalny" prezent.

W mBanku rozpoczęła się kolejna edycja, ósma, promocji konta, w której można zyskać 150 zł. Aktualna promocja jest nawet lepsza od poprzedniej.  W tej edycji bank dorzucił 10 zł do łącznej premii. W poprzedniej edycji oferował 140 zł. Warunki przystąpienia do promocji pozostają bez zmian. Kto może skorzystać z premii? Bank i tym razem nie skrócił karencji, oferta jest ponownie dla nowych klientów, którzy nie mieli konta od 3 lat, a dokładnie od 1 stycznia 2017. Umowę o konto trzeba zawierać indywidualnie, nie można mieć wspólnego konta.

Udział w promocji można wziąć do 27 maja 2020 roku. Co trzeba zrobić, aby zdobyć być może ostatnia mBankową premię?


Warunki są proste.  Bank wypłaci nam 100 zł za wpływ na konto w wysokości 1000 zł.  Ważne, aby pamiętać, że pieniądze muszą wpłynąć w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Dodatkowo bank oczekuje m.in 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. 

Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w następnym miesiącu, czyli wpływ 1000 zł oraz 5 płatności kartą. Tylko tym razem bez pośpiechu by zmieścić się ze wpływem w ciągu 7 dni.

Spełniając te banalnie proste warunki, zdobędziemy łącznie 150 zł.


Wraz z kontem otworzyć rachunek regularnego oszczędzania Moje cele, który oferuje 2,6%. I tu mBank coś dorzucił do oferty. Stawka jest o 0,10% wyższa niż w poprzedniej edycji konta. Oprocentowanie dotyczyć będzie kwoty do 20 tysięcy złotych przez kilka miesięcy. Oszczędności na 2,6% możemy trzymać do 31 sierpnia 2020 r.


Na koniec przypomnę jeszcze o innej promocji w mBanku. Można założyć konto oszczędnościowe na 2,7% dla kwoty do 500 tysięcy złotych. Oprocentowanie dostępne  przez 4 miesiące od otwarcia konta. Oferta tej promocji ma potrwać do 2 lutego 2020.
Szczegóły w regulaminie dostępnym na końcu artykułu.

Regulamin VIII edycji  promocji
Regulamin promocji 2,70% na KO

20 komentarzy:

 1. Nie dla mnie taki jazz. Za dużo z tym fatygi i za mało do zgarnięcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, do zrobienia jest tylko kilka płatności kartą i jeden wpływ w miesiącu. Nikt za darmo nie da ci stówy.

   Usuń
  2. Warunki banalne i chętnie bym wziął w tym udział ze względu na to, że to ostatni dzwonek na banku, który niebawem zniknie z rynku. Niestety mimo nowego roku nie zmienił się warunek nowego klienta:(

   Usuń
  3. Kiedyś 5 płatności kartą - to był normalny wymóg do bezpłatności konta w mBanku. W zasadzie więc za 4 płatności więcej w m-cu niż w Mille - wpada 150zł. Nie jest źle jak na bank, który jest "gnębiony" przez Polcana za brak promocji ;) Zgodzę się jednak, że z nowym rokiem wypadało wręcz skrócić okres karencji dla nowego klienta i nie wiem czemu bank tak się upiera przy tej jednej dacie :( PS Ja i tak się nie łapię - bo konto mam tutaj od 15 lat, jest moim podstawowym i nie mam do niego większych zastrzeżeń ;)

   Usuń
  4. Nie za brak promocji, ale za całokształt. Nie znam bardziej beznadziejnego banku z jakim miałem do czynienia. Od początku mojej z nim styczności w 2011, gdy mBank jawnie oszukiwał na rzekomej 'promocji' omawianej szeroko tutaj, poprzez wszystkie styczności wk olejnych latach. Sparzyłem się wielokrotnie i trudno nazwać to przypadkiem.
   Ale o gustach się nie dyskutuje. Z drugiej strony moim ulubionym bankiem był Eurobank, który jakoś nie był lubiany przez czytelników, ale każdy potrzebuje czegoś innego. Tylko w Eurobanku można było zrobić przelew na całym świecie bez włączania roamingu, tylko tutaj był dożywotni, najdłuższy limit w koncie. Tutaj mogłem bez obaw wpłacać darmowo kasę tak w kasie jak w bankomacie czego nie da się powiedzieć o mBanku.
   Pewnie nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy wpłaciłem kasę w bankomacie mBanku po czym poszedłem na zakupy by spełnić wymogi dla premii, przymierzyłem spodnie, zapakowałem i poszedłem zapłacić kartą z mBanku. Oczywiście terminal odrzucił transakcję, bo to mBank i tylko tutaj trzeba było czekać 2 godziny aż wpłacona kasa zostanie zaksięgowana i do dyspozycji.
   Takie bzdurne sytuacje spotykały mnie tylko w mBanku. Zwykle daję szansę bankom na poprawę i wiele z nich faktycznie polepsza swój wizerunek jak chociażby Paribas. Z mBanakiem zawsze było tak samo - beznadziejnie przy każdym powrocie.

   Usuń
  5. Dziwę się, że masz/macie aż tak złe doświadczenia z tym bankiem. Sam kiedyś bywałem na niego lekko obrażony, ale gdy tylko wprowadzali jakieś opłaty to przekształcałem konto na takie "bez opłat" (np. mobilne+) a obecnie mKonto INTENSIVE, które jest właściwie bez żadnych opłat po spełnieniu banalnego warunku. Aktualnie mam je na pół roku za free, ale po zakończeniu promocji i tak mam zamiar dalej przy nim pozostać - oczywiście jeśli nowy właściciel czegoś nie zmieni na gorsze. Tak jak napisał Polcan - rzecz gustu i każdy wybiera to co mu najbardziej pasuje.

   Usuń
  6. TomTom znam mBank w dużo szerszym kontekście aniżeli jako oszukany klient. Relacje inwestorskie są najgorsze z jakimi się spotkałem, natomiast do historii bloga przejdzie profanacja popularnych akcji specjalnych. Jako jedyny bank tylko mBank dopuścił się tego co opisywałem w poprzednie wakacje.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2019/08/money-mania-19-czyli-pierwsza-akcja.html
   Ciebie dziwiło, że nikt początkowo nie komentował stawki 2,7%. Mnie do dziś dziwi, że nikt nie komentował pustej mBankowej MoneyManii.
   Można winę zwalać na organizatora 19 edycji, bo to on wypłaca premię, ale premię i tak w większej części przyznaje bank. W tym przypadku mBank przyznał... guzik z pętelką.

   Usuń
  7. Gdyby mnie bank tak wysterował - to na pewno miałbym takie samo podejście jak Ty. Na szczęście tak nie było i ja akurat go lubię. Szczególnie teraz za KO 2,7% z wysokim limitem ;) Rozumiem jednak osoby, które mają do niego (jak czytam) zasłużoną awersję.

   Usuń
 2. Nie warto zamulać sobie mózgu pamiętaniem o wpływie forsy do 7 dni i wyrobieniu 5 transakcji kartę wziąwszy w/w beznadzieję tego nielubianego przeze mnie banku.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak tam zawrotna. Jest więcej niż 2,6%? Bo jak nie to w poniedziałek otwieram mbank na 2,7%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parę dni temu ludzie pisali w komentarzach, że nie pojawiała im się wcale oferta Zawrotnej. Mi stara lokata Zawrotna na 2,8% w IB kończy się we wtorek i dopiero ten sam procent - mógłby ją tam zatrzymać. Nawet przy 2,7% kasa leci na KO w mBanku.

   Usuń
  2. Mnie się nie pojawiła na 28.000,00 kilka dni temu. Ale wczoraj na 52.000,00 już tak (2,6% - regulamin z 21 stycznia). Obie kwoty spłynęły do Idei z innych banków i natychmiast próbowałam przelewać do Mille/Getin/Nest, (za drugim razem wystarczyła tylko próba do Mille), więc nie bardzo rozumiem. Czyżby limit zawrotnej podnieśli?

   Usuń
  3. W piątek robiłem przelewy z IB do ING na wieksze sumy i wyskakiwalo mi 2,6 % na zwrotnej. Przy przelewie 10 000 do getin brak propozycji zwrotnej.

   Usuń
  4. "Czyżby limit zawrotnej podnieśli?"

   To raczej nie to. Wtedy parę osób zgłaszało ten problem, więc potem pewnie wszystko wróciło do normy.

   Usuń
 4. Polcan, jesteś światowcem ma pytanie do Ciebie lub innych użytkowników bloga. Wybieram się do Egiptu, zresztą nie pierwszy raz, ale zawsze brałem gotówkę ($). Tym razem chcę popróbować z kartami. Mam karty: PeKaO MC-wielowalutowa (subkonta $,€), Millenium Visa, Alior MC, Credit Agricole MC, Inteligo Visa.
  Pytanie, która kartą płacić za zakupy, a która kartą pobierać funty egipskie z bankomatu? Chodzi oczywiście o najkorzystniejszą opcje. Sorry za OffT.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem karty fintechów są najlepsze, przetestowałem je ostatnio i faktycznie są tak rewelacyjne jak je zachwalają. Tym bardziej, że na obu można jeszcze zarobić na start.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/50-z-za-sama-rejestracje-w-iv-edycji.html

   Niestety nie testowałem wypłat z bankomatów, nie było bowiem takiej potrzeby skoro wszędzie dało się płacić kartą. W Egipcie jak pamiętam były miejsca, gdzie niestety akceptowano tylko gotówkę, ale podobno warto wypłacać revolutem do równowartości 800 zł miesięcznie.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/15-z-za-revoluta-dla-kowalskiego-oraz.html

   Co do znaczków na karcie, to akceptowane są Visa i Mastercard i nie robi to sprzedawcy różnicy. Zastrzegają jedynie, że nie akceptują American Express, przynajmniej tak było w moim przypadku.

   Usuń
 5. Dziś w Millennium otrzymałem odsetki na koncie Profit od środków, które miałem do 8 stycznia (konto było czyszczone 8 stycznia). Czy te odsetki zostały zaliczone jako nowe środki i termin nowej edycji zaczął już biec (czy te odsetki na koncie Profit uruchomiły mi promocyjne oprocentowanie 2,7%)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro będziesz wiedział, ale wydaje mi się, że w Mille dopisanie odsetek nie odpala promocji. Kiedyś tak było w Getinie, ale obecnie już to poprawili i jest o tym wzmianka w regulaminie.

   Usuń
 6. Jakoś nie mogę uwierzyć w te Wasze katusze spowodowane tym strasznym krwiopijcą mBankiem :-) JESTEM JEGO JEDNYM Z PIERWSZYCH KLIENTÓW - KONTO MAM OD 6 GRUDNIA 2000 R, I NIGDY ALE TO PRZENIGDY NIE SPOTKAŁAEM SIĘ Z JAKĄKOLWIEK NIDOGODNOŚCIĄ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś niewybredny i masz małą skalę porównawczą, lenistwo?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...