czwartek, 16 stycznia 2020

Łatwe 300 zł do zgarnięcia w III edycji akcji specjalnej z Santander + bonusy


Nareszcie mamy pierwszą w tym roku akcję specjalną. Tym razem jej organizatorem jest znany nam dobrze ebroker, zaś akcja dotyczy dawno nie omawianego tutaj banku Santander.

Do zgarnięcia jest 300 zł, a skoro to akcja specjalna to możemy się domyślać, że warunki będą niezwykle banalne. I tak właśnie jest w obecnej III już edycji Konta Jakie Chcę z bonusem:)


Na początek pytanie podstawowe czyli kto może wziąć w tym udział? Bank wyznaczył tutaj dość krótką bo zaledwie roczną karencję. Ściślej nie można mieć konta w Santanderze po 13 stycznia 2019, czyli nie jest tak źle.

Dedykowany link do zgarnięcia minimum 300 zł w akcji specjalnej z Santander

Rejestracja w nowej akcji ma potrwać do 29 lutego 2020, więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. Jak zwykle przy zakładaniu konta w akcji specjalnej musimy zrobić to przez stronę organizatora, do którego prowadzi promocyjny link

Czasu na założenie konta mamy do 15 marca 2020. Jak zwykle założyć musimy konto wraz z kartą  bo to nią będziemy musieli płacić, na szczęście ilościowo.


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? 
Niewiele, mimo iż premię podzielono na dwie tury. 

200 zł za 10 płatności na dowolną kwotę
Wystarczy, że w dwóch kolejnych miesiącach po otwarciu konta:
 • dokonać 5 płatności kartą
 • wyrazić 4 zgody do 30 kwietnia
Za tak banalne czynności dostaniemy 200 zł. Płatności kartą mogą być na dowolną kwotę, natomiast co do zgód, to bank wymaga udzielenia zgody na:
 • otwarcie konta w sprawie otwarcia konta KJC
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • na elektroniczny kanał kontaktu 
Jak widzimy są to standardowe zgody. 100 zł za przelew
Drugą część premii dostaniemy, jeśli do 30 kwietnia dokonamy wpływu na konto w wysokości 1000 zł. Mimo iż kwota jest niewielka bank pozwala nawet na mniejsze przelewy ważne by suma wpłat wynosiła 1000 zł. Najlepiej jednak zrobić sobie przelew na tysiaka i problem z głowy.

 Dedykowany link do zgarnięcia minimum 300 zł w akcji specjalnej z Santander

Informację o przyznaniu premii dostaniemy od organizatora już 15 maja 2020, zaś bonus w postaci przelewu na konto dostaniemy jeszcze w maju, najpóźniej do 31.


Bonusy 
Poza bonusem od organizatora, możemy też zadbać o dodatkowe bonusy ze standardowej oferty Santandera. Przypomnę, że Santander pozwala na zwrot za płacenie rachunków z czego korzystam już od wiele lat.

Maksymalna kwota do zwrotu to 25 zł miesięcznie, a 300 zł w skali roku które widzimy na powyższej reklamie. Polega to na tym, że dostajemy 1% zwrotu bez względu na to jak wysokie rachunki płacimy. Trzeba jednak wcześniej zgłosić dla banku faktury na które będziemy robić płatności. 

300 zł w rok raczej nikt nie zgarnie, ale zwrot za rachunki to darmowa kasa, a promocja trwa nie jeden rok lecz stale. Sam płacę tu rachunki od kilku lat i ciągle bank robi mi cashback za płatności za gaz, prąd czy internet i telefon co jest mile widziane:)

Dodatkowo można polecać konto za co bank daje 80 zł. Polecić można maksymalnie 10 osobom, więc jest tutaj okazja na dodatkowe do 800 zł. Słowem nieźle jak na Santander.


Regulamin promocji Konto z bonusem jakie chcę edycja III
Regulamin promocji Polecam mój bank - edycja V

12 komentarzy:

 1. Nie w temacie, ale Idea minimalnie podniosła % ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokaty facto też wczoraj poszły w górę.Może w końcu coś się ruszy :)

   Usuń
  2. PKO BP też ruszyło - tylko, że w drugą stronę :( Te swoje mizerne lokaty - jeszcze obniżyli.

   Usuń
  3. Mi kończą się w tym miesiącu ostatnie dwie zawrotne w IB. Może jest ich więcej i zacznie im trochę kasy brakować. Jak nie dadzą 2,7% to uciekam.

   Usuń
  4. "Może jest ich więcej i zacznie im trochę kasy brakować. Jak nie dadzą 2,7% to uciekam."

   Jest ich więcej i pewnie zaczynają już powolutku odpływać z Idei ;) Moje Zawrotne (na 2,8%) kończą się 4 lutego, więc pewnie jeszcze ich jest sporo do ucieczki. Mnie nawet 2,7% u nich nie zainteresuje - bo wolę tyle na KO w mBanku.

   Usuń
  5. 2,3% dla nowych to dalej cienko, ciekawe ile na Zawrotnej?

   Usuń
  6. "...ciekawe ile na Zawrotnej?"
   Ktoś napisał, że teraz dają 2%, ale to dalej mizeria...

   Usuń
 2. Czy ktoś ma alior kantor? Czy jeżeli doładuję go za pomocą revolut, a potem z tego kantora zrobię przelew tej waluty na inne konto, to czy będzie on darmowy, czy płatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kantorze, masz swoje rachunki bankowe, kwote wymieniona mozesz transferowac dowolnie w Opcji SHA w ramach liczika wymiany danej waluty wtedy jest za darmo. Wyjasniam od razu co kryje sie pod SHA- jezeli beda banki posredniczace lub bank przyjmujacy obciaza za przyjecie waluty, wtedy mozesz doplacic do tego.

   Usuń
 3. Czy do zwrotów za rachunki potrzebne jest przesłanie skanu faktury? W zakładkach na swoim koncie w banku nie znalazłem takiej opcji

  OdpowiedzUsuń
 4. A sorki nie doczytałem. tak FV trzeba zgłosić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakieś przecieki czy od poniedziałku dalej 2,7% na EKO?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...