sobota, 4 stycznia 2020

400 zł do Allegro za darmową kartę Citi - edycja zimowa


Z nowym rokiem ruszają nowe, a raczej odnowione promocje. Jedną z najbardziej popularnych od lat jest możliwość zgarnięcia niemało bo nawet 400 zł do allegro, popularnych, bo w zamian za całkowicie darmową kartę w Citi.


Kto może z tego skorzystać? Z nowym rokiem można liczyć na przesunięcie karencji, na chwilę obecną o zdobycie premii mogą starać się osoby, które nie miały karty w Citi po 1 stycznia 2018. A więc jednak jest tak jak w poprzedniej edycji, zaś karencja wynosi obecnie 2 lata.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za darmową kartę w Citi

Chociaż obecna promocja nosi nazwę zimowej potrwa dość dłużej niż do końca zimy. Link powinien być aktywny przynajmniej do 15 kwietnia 2020. Mając na uwadze ostatnie problemy od tego roku będą się jednak pojawiać dodatkowe informacje ułatwiające składanie wniosków.

Wnioski najlepiej składać mając wyłączone adblocki, których aktywność często skutkuje błędami w poprawnym przesłaniu wniosku. Co więcej coraz częściej otrzymuję informację, że nie jest zalecana przeglądarka Firefox. 


Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?
Citi nie jest jakoś szczególnie 'wymyślaty' pod kątem warunków. Te są jasne i klarowne. Do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wyrobiliśmy kartę należy:
 • raz zalogować się bankowości Citi
 • zapłacić kartą przynajmniej 1500 zł
Innymi słowy jak dostaniemy kartę w styczniu, to do końca lutego należy zrobić dwie powyższe czynności. I to wszystko.

Już w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dostaniemy informację o nagrodzie czyli kontynuując powyższy przykład byłoby to już w marcu. Sama nagroda pojawi się w ciągu kolejnych 60 dni po otrzymaniu info o nagrodzie.

 

Ważne: karta musi być aktywna w momencie przesłania nagrody. Nie ma jednak problemu z kartą jest ona bezterminowo darmowa, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, więc żadne ukryte pułapki podczas oczekiwania na nagrodę na nas nie czyhają:)

Warto tutaj dodać, że każda karta Citi ma możliwość 4% cashback za zakupy dokonywane na booking.com. Dla mnie to ważna informacja, a bank jakoś nie reklamuje tego fajnego zwrotu na stronie promocyjnej.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za darmową kartę w Citi

Od wielu lat karta CitiSimplicity uznawana jest za najlepszą w Polsce. Jej darmowość jest jej główną zaletą, mimo to nie polecam płacić nią za granicą. Na tym polu na pewno przegrywa z przetestowaną przeze mnie ostatnio kartą Twisto:)Regulamin VII promocji 400 zł do Allegro za darmową kartę - edycja zimowa
Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Citi


11 komentarzy:

 1. Po 12M/2,5%/USD w lutym wyjazd z banku bo nie ma tam czego szukać. % na $$$ z 2,5% zjechało na max. 0,3%. Muszę z wyprzedzeniem wypowiedzieć umowę jeszcze w trakcie trwania lokaty 12M tak aby wypłacić wszystkie środki i w tym samym miesiącu definitywnie zamknąć konto bo opłaty za posiadanie konta bardzo wysokie jak stan środków jest poniżej 100 000zł. Bank typowy pod jednorazową promocję i do zamknięcia... a $$$ wrócą pewnie do... starego wysłużonego Getina

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, czy płatność kartą w internecie jest brana pod uwagę czy jedynie płatności w fizycznych sklepach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też, według banku:
   'Transakcje bezgotówkowe - płatność za nabywane towary i usługi dokonywana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online.'

   Usuń
 3. W Idea Bank nowy rok - nowe rozczarowania :) Lokata beztroska - 1,2% (dotychczas było: 1,4%). Czy wiadomo, jak obecnie oprocentowana jest lokata zawrotna i do jakiego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, pisałem już o tym w komentarzach pod poprzednim artykułem - bo obniżki w IB wprowadzili już wczoraj. PS Ktoś pisał, że do najpopularniejszych banków dają na Zawrotnej już tylko 1,8%.

   Usuń
 4. odnośnie tego konta intensive z mbanku i oszczędnościowego do niego na 2,7%, czy jeżeli zamykałem konto w sierpniu, i teraz chciałbym otworzyć to konto, to będę miał to promocyjne oprocentowanie? Czy tu też jest karencja jak do bonusu 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę zdefiniować przelew z KO na ROR z datą przyszłą i nie mogę zmienić daty, jest tylko dzisiejsza. Dlaczego? czy coś robię nie tak czy to jakaś niedoróba?

  OdpowiedzUsuń
 6. Niedoróbka, Citek daje ciała. Z datą przyszłą można ustawić tylko przelewy zewnętrzne.
  Apkę mieli dać pod koniec roku i nic z tego nie wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 7. Getin bank ma nową tabela oprecentowania lokat i tam widnieje lokata negocjowane 1.5

  OdpowiedzUsuń
 8. A list z Santander przyszedł ze o od 1 marca obniżają lokaty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tymi lokatami nie warto sobie zaprzątać głowy przed i po obniżce.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...