niedziela, 26 stycznia 2020

Kumulacja zysków: 200 zl na start, KO na 3% i do 1500 zł za polecenia z kontem w Pekao

Oto nareszcie mamy pierwszą edycję programu poleceń w Pekao, czyli możemy zarobić więcej niż do tej pory. A konto i tak zaliczało sie do must have, bo zgarnąć można 200 zl i konto oszczędnościowe na 3% na 4 miesiące. Od teraz można zarobić dodatkowo nawet do 1500 zł za polecenia.

Premię 200 zł zdobyć jest bardzo łatwo, a stawa 3% gwarantowana jest przez 4 miesiące. Kilka dni temu na moje konto dziś wpłynęło drugie 100 zł, za udział w poprzedniej edycji promocji. A warunki do spełnienia były, tak jak i w tej edycji, banalnie proste.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

Kto może z tego skorzystać?  Konta nie można mieć w tym banku przez cały 2019 rok,  by wrócić po premię. Tak więc z premii mogą skorzystać osoby, które nie miały produktów bankowych od 1 stycznia 2019 - 31 grudnia 2019 r.

Promocja ma potrwać prawie do 31 marca 2020. Ze strony promocyjnej wiadomo, że otrzymać można do 200 zł, o co więc chodzi?


100 zł za założenie konta w oddziale
Niższa stawka dotyczy osób, które do końca roku zdecydują się założyć konto w oddziale. Potem należy spełniać typowe warunki jakie stawia Pekao, które co ciekawe są łatwiejsze od niezwykle łatwych w Millennium. Dla przypomnienia należy:
 • zrobić przelew na 500 zł
 • zrobić jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Stówkę dostaniemy szybko bo już do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.

200 zł za założenie konta za pomocą selfie
Większość z nas woli jednak zakładać konta bez wychodzenia z domu korzystając po prostu z netu. Można w tym celu skorzystać z promocyjnego linku zawartego w niniejszym artykule. Według informacji dostępnej po kliknięciu w przycisk Załóż konto online pojawia się informacja, że założenie konta potrwa 3 minuty.

Warunki z punktu pierwszego trzeba też będzie spełniać dłużej. Są jednak identyczne:
 • zrobić przelew na 500 zł 
 • dokonać jednej płatności na dowolną kwotę
powyższe warunki należy spełnić nie przez jeden lecz przez 4 miesiące.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

Wybór jest więc chyba oczywisty. Dłuższy czas posiadania konta nie powinien nas martwić, skoro 3% na KO mamy gwarantowane przez 4 miesiące. Nie będzie więc jałowego czasu trzymania samego roku i spełniania warunków bez dodatkowych korzyści.Konto w Pekao warto założyć dla samego oprocentowania 3% oraz dodatkowo dla braku opłat za przewalutowania. Ale jak można dodatkowo zdobyć 200 zł to taka oferta staje się już ofertą typu must have.

Jak uniknąć drobnych opłat
Jedyna rzecz do której można się przyczepić w przypadku Pekao to tworzenie karnej separacji. Jak pamiętamy niedawno bank usunął swoją emulowaną, mobilną stronę do darmowych przelewów.

W efekcie kto będzie chciał zrobić przelew z kompa teraz zapłaci za to 0,20 zł. Dlatego lepiej unikać używania bankowości internetowej. Jedynym sposobem na robienie darmowego przelewu czyli zwrotu 500 zł czy wypłaty odsetek z KO jest poprzez aplikacjęJak posiadamy już konto, możemy zarabiać dalej na jego polecaniu. Konto można polecić maksymalnie 15 osobom. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci 100 zł, czyli łącznie zarobić można aż 1500 zł.

Skuteczne polecenie, czyli zarówno polecona osoba, jak i polecający spełnią warunki do końca następnego miesiąca od przystapienia do promocji:
wpływ na konto 500 zł, minimum jedna transakcja, logowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay. Warunki proste, bo i tak wykonujemy te czynności na koncie.

Jeśli nie masz konta, a chcesz założyć je z mojego polecenia użyj kodu: 511726721
Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

Dzięki nowej promocji zarobić można aż do 1700 zł. 200 zł na start oraz do 1500 zł za polecanie konta. Po aktywacji konta, można od razu przystąpic do programu poleceń i otrzymywać premię za polecanie, a oszczędności trzymać na koncie na 3%.

15 komentarzy:

 1. Ewald - podajesz, że konto oszczędnościowe jest na 3% na 4 miesiące .
  Na bannerze masz 3% przez 6 miesięcy .
  Coś nie gra albo grypa mnie rozkłada i myślenie szwankuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem jednym z tych, którzy nigdy nie wgrają żadnej aplikacji i nie życzą sobie posiadania Internetu w telefonie. Ponieważ bank PKO SA wyklucza mnie z promocji (100/200 złotych, bezpłatne przelewy), to musiałby na dziś zaoferować te swoje 3% na kasę pod korek BFG. Dla "zysków" z 30.000,00, od których jeszcze mi zabiorą prowizje, nie będę się bawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się skusiłem i 16 stycznia zgarnąłem drugą stówę. Pod koniec lutego skończy mi się oprocentowanie 3% i niepotrzebne konto zapewne pójdzie do zamknięcia.

   Usuń
  2. Ja podobnie 16 stówka wpadła 31 zeruję konto 1 lutego wypłacam odsetki spełniam warunki darmowości konta i zamykam ten cyrk

   Usuń
  3. Dokładnie jak poprzednicy:) ograbić i wio
   Fik

   Usuń
  4. Pewnie wolisz lokaty bez aplikacji w państwowym PKO BP na 0,25%. Tam nie pobierają prowizji a nawet podatku Belki bo nie ma z czego.

   Usuń
 3. Informuję, że jeśli ktoś zakładał konto w Pekao SA poprzez weryfikację biometryczną (na selfie) to nie wykona elektronicznie przelewu na 30 000 aby wyczyścić konto. System Pekao nie informuje o tym - nawet jak kilka dni temu zamieniałem miesięczny i dzienny limit przelewów na 100 tys. to przyjął dyspozycję i nawet nie pisnął, że coś jest nie w porządku. Dzisiaj rano poprzez aplikację mobilną złożyłem dyspozycję przelewu do innego Banku na 30 tys. Wyskoczył komunikat, że konieczna będzie weryfikacja telefoniczna. OK po 15 minutach zadzwoniła Pani, zadała kilka pytań, weryfikacja pozytywna po czym chwila konsternacji i informacja, że ponieważ zakładałem konto przez internet muszę iść do oddziału w celu dodatkowej weryfikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki jest limit przelewu w Pekao bez dodatkowej weryfikacji? Nie mam oddziału w swojej miejscowości a nie mam zamiaru jeździć żeby zrobić przelew swoich pieniędzy.

   Usuń
  2. Z Pekao można dziennie przelać tylko 3tys. Zmiana limitu w bankowości elektronicznej nic nie daje. Limity można zdjąć tylko w banku. Dwa dni temu przerabiałem ten temat.

   Usuń
 4. Wczoraj zamykałem konto w Pekao w Warszawie przy ul. Grójeckiej 74 i Pani zamknęła je natychmiast bez 30-dniowego terminu wypowiedzenia. Bravo ten oddział.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Polcan Czy można gdzieś sprawdzić czy założyło się konto z promocją 200zł na start? Korzystałem z Pana linka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę sprawdzić czy wniosek został poprawnie złożony, w tym celu potrzebuję jednak dokładną datę oraz godzinę wysłania wniosku oraz nazwę bloga.

   Usuń
  2. Dzisiaj 22:11 blog: FpG

   Usuń
  3. Niestety nie widzę wysłanego wniosku z Pekao w tym dniu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...