środa, 29 stycznia 2020

300 do Biedronki w promocji Apetyty na premię


Dziś z nową promocją rusza najaktywniejszy bank czyli Paribas. W pierwszych promocjach tego roku Francuzi mocno zaostrzyli warunki i po 300 zł trzeba się nieźle napocić. Zresztą większość noworocznych promocji pogorszyła się w stosunku do ubiegłorocznych

Najnowsza promocja dotyczy również 300 zł  ale w postaci e-kodów do niezwykle popularnej Biedronki. I co ważniejsze tym razem bank nie przymusza nas już do płatnej karty do konta!:)


Kto może z tego skorzystać?  Jeśli warunki do spełnienia zmieniają się w każdej promocji to nie dotyczy to definicji nowego klienta. Tutaj od dłuższego czasu niezmiennie mamy warunek braku konta przez ostatnie 9 miesiecy.

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz przy okazji 300 zł do Biedronki

Jak zwykle akcja jest limitowana i tym razem bank przygotował tylko 3000 sztuk. Jest także limit czasowy, gdyby nie wyczerpano szybko limitu e-kodów. W takim przypadku promocja zakończy się 19 lutego 2020.

Co trzeba zrobić by zdobyć premię?
Znów promocję podzielono na 3 etapy:


1. 50 zł za założenie konta
Początki są zwykle najłatwiejsze i tak jest w tym przypadku. Już za samo otwarcie konta wraz z kartą dostaniemy pięć dych na start. Termin otwarcia karta jak zwykle jest dłuższy niż zgłoszenie do promocji, najpóźniej konto można otworzyć 4 marca 2020. Pierwszą nagrodę dostaniemy już w maju.


2. 150 zł za spełnienie warunków w marcu oraz kwietniu
Druga część premii wymaga spełnienia warunków w dwóch miesiącach: w marcu oraz kwietniu. W tych miesiącach należy spełniać typowe warunki aktywności na koncie czyli:
 • płatność kartą na 300 zł
 • zapewnić wpływ na konto na kwotę 1000 zł
Jak zwykle premia za wykonanie powyższych czynności przyjdzie do nas w kolejnym miesiącu czyli w maju.


3. 100 zł za powtórzenie aktywności w maju 
W maju musimy zrobić to co w poprzednich miesiącach, za co w czerwcu dostaniemy dodatkowo stówkę. Warunkiem dodatkowej premii jest jednak spełnienie poprzednich warunków, co stało się tutaj regułą.

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz przy okazji 300 zł do Biedronki

Najważniejsze jest jednak to, że w nowej promocji nie ma przymusu wyrabiać sobie płatnej karty. W poprzedniej promocji bank wymagał drogiej karty otwartej na świat, która kosztuje aż 10 zł miesięcznie. 

Teraz można wybrać sobie dowolną kartę, najlepiej więc wybrać tę, która będzie dla nas darmowa. Taką jest Karta otwarta na dzisiaj Mastercard, która jest darmowa po wydaniu 300 zł, czyli dokładnie tyle ile wymaga promocja. Jak widać Paribas poszedł po rozum do głowy i skorygował nową promocję na naszą korzyść:)

Regulamin promocji Apetyt na premię 300 zł w Paribas
Tabela opłat i prowizji w banku Paribas

33 komentarze:

 1. Osoby, które brały smartpożyczke dla 100 zł- pamiętajcie o uzupełnieniu waszego numeru konta w bluebonus. Do 30 stycznia mają wypłacić kasę, ale jeśli nie bedą mogli wysłać z "naszej winy" 100 zł zostaje do dyspozycji organizatora - zgodnie z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brałem tę pożyczkę za drugim podejściem i warunki spełniłem, ale w bluebonus nie mam żadnego info.
   Organizator zresztą najpierw informuje o nagrodzie w mailu, a tu też nie ma póki co żadnego info.

   Usuń
  2. Zaczęli wysyłać maile o przyznaniu nagrody.

   Usuń
 2. Też zdziwiłam się, że nigdy nie przyszedł żaden mail, tak jak to było w przypadku NetCredit. Zastanawiałam się też, czy to, że składałam wniosek (z linku oczywiście) poprzez opcję zaloguj się do BlueBonus, (bo konto tam już miałam po promocji z NetCredit) nie wykluczy mnie z otrzymania tej premii. Potwierdzenia żadnego nie ma, że wniosek składany w promocji, mail też nie przyszedł, kasy jak na razie brak. Tylko mega spam na poczcie i telefony oferujące nowe pożyczki, już bez premii. Hmm...

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie mam maila z potwierdzeniem. Kasy rownież nie, ale numer konta w blue bonus dopiero uzupełniłem wczoraj. W regulaminie napisali ze kase wyplacą do 30 stycznia, o ile warunki zostaną spelnione i bedzie podany numer konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś przyszedł mail ok. godz. 10.00: "Gratulacje !Drogi użytkowniku, w dniu dzisiejszym zleciliśmy wypłatę Twojej nagrody. Pamiętaj, że przelew może zostać zaksięgowany dopiero w kolejnym dniu roboczym na Twoim koncie.

   W zakładce "Twój profil -> Twoje aktywne vouchery" w dniu dzisiejszym udostępnimy informację o przelewie." Lepiej późno niż wcale. Jeśli wypłacą to będzie to bardzo łatwa sówka. Praktycznie za nic.

   Usuń
  2. Potwierdzam, u mnie przyszedł o godzinie 10:08:)

   Usuń
 4. Nie w temacie, ale RPP nie chce podnosić % - to chociaż niektóre banki go podnoszą. Zrobiła to ostatnio IDEA, a teraz także Nest Bank - o czym donosi prnews.pl:
  https://prnews.pl/nest-bank-podnosi-oprocentowanie-lokat-2-448429
  Szkoda, że tylko 2 banki, ale to może być przykład dla reszty... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze i podnosza, ale dalej sa ponizej kont oszczednosciowych-Getin, czy Mille, stad jest to nieistotne.

   Usuń
  2. Pytanko o Millenium, powinni mi wyplacic bonus za zalozenie konta do 31-stycz, ale nadal go brak. To stala praktyka? Jak do jutra nie bedzie to niestety pozostaje tylko reklamacja.

   Usuń
  3. RPP ma przynajmniej 2 powody niepodnoszenia- nie roki wspak rzadowi, bo odetki dla zadluzenia Polski pojda do gory, drugi to kurs walutowy- nie ma po co umacniac PLN, bo slabe PLN stymuluje eksport oraz zwieksza wplywy z podatkow do kasy panstwa od dochodow w walutach obcych.

   Usuń
  4. Podnoszą, bo wcześniej mocno obniżyli i kasa im ucieka.

   Usuń
  5. "...stad jest to nieistotne."

   Istotne jest dla tych co mają już pod korek na najlepszych KO na rynku. Wtedy właściwie brak jest dobrego wyboru - tylko lepsze zło ;)

   Usuń
  6. "Pytanko o Millenium, powinni mi wyplacic bonus za zalozenie konta do 31-stycz, ale nadal go brak."

   Moja mama ma to samo. Kasy dalej brak, a dziś jest ostatni regulaminowy dzień na jej wpływ :(

   Usuń
  7. "Kasy dalej brak, a dziś jest ostatni regulaminowy dzień na jej wpływ :("

   Odwołuję, już jest! :)

   Usuń
  8. Tez dostalem z Mille, widac, ze czekaja do ostatniego dnia.

   Usuń
 5. Mam pytanie odnośnie Millennium. Dzisiaj otrzymałem 200 zł, chciałbym wyłączyć zgody marketingowe. Czy mają one wpływ na oprocentowanie 2,7% na KO ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie w temacie ale informacja dla wszystkich, którzy czekają na nagrodę 100 zł za wzięcie pożyczki w Smartpozyczka. Bluebonus dzisiaj wypłacił nagrodę 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy31 stycznia 2020 10:13
  Zgody marketingowe nie są wymagane.

  Od dziś nowa edycja podwyższonego oprocentowania w Aliorze na koncie mega oszczędnościowym. Badanie salda 24.01, oprocentowanie bez zmian 2,6%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wykluczajaca uczestnikow z aktywna ktorakolwiek z poprzednich edycji

   Usuń
 8. Tylko czy wykluczają w całym okresie (czyli do 05-03) czy jak mi się skończy aktywna jeszcze w lutym to mogę wziąć udział? bo poniższy zapis jest dla mnie mało zrozumiały:
  "Z 2 edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać Uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich
  edycjach Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” i „Konto Mega Oszczędnościowe”."
  Co to znaczy "aktualnie biorący"? tzn. na dzień 31-01 czy na dzień wpłynięcia nowych środków tj. np. 20-02

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z aktywna na dzien badania salda czyli 24.01 - wszystko jest zapisane w regulaminie.
   Jesli 14.01 miales aktywna inna promocje, to odpadasz.

   Usuń
  2. 14 ---> 24

   Usuń
 9. Z innej beczki.. Czy ktoś zauważył spowolnienie działania systemu Santander? Mam sporo kont 123 i teraz zrobić kilkadziesiąt przelewów zabiera mi ok. godziny a jeszcze dwa m-ce temu przelewy wewnętrzne księgowane były błyskawicznie. Teraz to udręka.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja dla odmiany o Getin. Do tej pory odsetki na KO doliczali w ostatnim dniu miesiąca. A u mnie do tej pory za styczeń ich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 11. Getin robi Ok-date pisze na 31.01. ale faktycznie oblicza odsetki na 01.02. stad widzisz je dopiero 1 lutego(odsetki sa za 31 wlacznie czyli powinny byc dopisane dopiero 1 lutego). Millenium robi wiekszy przekret- oblicza odsetki do 30.01 wlacznie, piszac date 31.01- wyliczeniowo jest OK, ale udostepnia je dopiero 1.02. (podobnie kombinowalo tez BZWBK obecnie Santander, nie ma tam nic, ale pewnie sie nie zmienilo)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za odpowiedź - chciałam przelać odsetki z Getin na zakupy kartą na luty - a że zawsze staram się być "o krok do przodu", to stąd mój post. I również dzięki za wypowiedź o Mille - też dzisiaj żadnych odsetek, ale ponieważ tam trzeba przelewać 1.000,00 złotych, to na obowiązkowe zakupy jest.

   Usuń
  2. Millenium liczy odsetki do konca, jedynie czesc promocyjna liczy inaczej

   Usuń
 12. Czy zmieniły się zasady moderowania tego bloga? Bo jakby komentarze już tak nie są publikowane na bieżąco (co było wielką zaletą), a pojawiają się jakby "stadami" po pewnym czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie polcan siedzi znowu za granicą i stąd te opóźnienia:)

   Usuń
  2. Nie zmieniły się zbytnio, jak mogę to sprawdzam czy są komentarze i publikuję. Robię to co kilka godzin.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...