poniedziałek, 16 marca 2020

150 zł za przelew wynagrodzenia w Getin dla wybranych czyli kolejna oferta w kuluarach


Dziś zgodnie z zapowiedzią wyzerowałem konta w Getin. Jedyne co przy przelewach zaproponował bank to max 1,70% na lokacie, czyli dużo mniej niż daje Idea. Jednocześnie jeden z czytelników poinformował mnie o ciekawej ofercie o której do tej pory nie miałem pojęcia.

Jak się okazuje Getin od pewnego czasu ma kolejną zakulisową promocję, która powtarza się już od jakiegoś czasu. Jest nią możliwość bardzo łatwego zgarnięcia dodatkowych 150 zł, bowiem wystarczą do tego zwykłe 3 przelewy.

Dziś można liczyć tylko na takie stawki za przelew

Nie są to oczywiście zwykłe przelewy jakie my robimy, lecz musi to być przelew od pracodawcy. Jak dla mnie nie ma z tym żadnego problemu i w podobny sposób zgarnąłem 400 zł w Santander czy 300 zł w CA. Wszak jedyny problem to podanie naszej księgowej nowego numeru do przelewu i po sprawie.

Niestety w przeciwieństwie do CA czy dawnym WBK w Getinie sprawa wygląda zupełne inaczej. Według regulaminu jaki dostałem od jednego ze stałych czytelników obecnie mamy już III edycję promocji, która trwa od 15 stycznia do 30 kwietnia.

Oferta niestety tylko dla wybranych

Kluczowy jest jednak zapis definicji uczestnika, który można zobaczyć na powyższym screenie. Dla wygody zaznaczyłem go w postaci żółtego tła, jak czytamy Uczestnik - pełnoletnia osoba fizyczna, z którą Bank skontaktuje się telefonicznie.

Innymi słowy to oferta dla wybranych podobna do lokaty zawrotnej w Idea bank. Nie wiem na jakiej zasadzie bank wybiera sobie uprzywilejowanych. Nie znam osobiście żadnej osoby, której zaproponowano tę ofertę, a szkoda bo na pewno jest godna uwagi.

Zasady promocji
Dla zainteresowanych wyżej przedstawiam zasady promocji. Są oczywiście banalne, ot kasa za darmo, która jak dla mnie jest jedną z najlepszych promocji, które kiedyś w BGŻ była w stałej ofercie, a dziś jest tylko czasowo dostępna w wybranych bankach.

Na koniec pytanie do czytelników. Czy ktoś z Was dostał taką ofertę czy to w obecnej czy też w poprzednich promocjach?  Albo może ktoś wpadł na pomysł jak załapać się na tę promocję, pisząc na maila, zgłaszając chęć telefonicznie?

Sam obecnie mam w Getin tylko lokatę mobilną, ale ze względu na restrykcyjne uczestnictwo w promocji KO musiałem się ewakuować w oczekiwaniu na kolejną promocję.  

Dziękuję czytelnikowi za przesłanie informacji o niniejszej promocji. W Getinie oprócz 150 zł dla wybranych można jawnie zgarniać liczne premie w tym 50 zł na start za założenie konta, lokata na 2,70% czy konto na 3,50% - szczegóły na ten temat znajdziecie w osobnym wpisie na ten temat.

9 komentarzy:

 1. Też otrzymałem podobną propozycję dla "wybrańców" ;)Nazywa się ona „Aktywuj Konto – 3,5% na EKO” i ma zasady podobne do promocji "Bonus dla aktywnych" - tyle, że jest skierowana do obecnych posiadaczy konta Proste Zasady oraz EKO. "Wybrańcem" stałem się w prosty sposób. Po zakończonej promocji na EKO 2,8% wycofałem z GB 200k zł, które tam leżało. Po jakimś tygodniu otrzymałem właśnie taką propozycję. Mój brat - po wycofaniu swojej kasy dostał propozycję promocji, o której wyżej napisał Polcan.

  PS Jak chcesz Marcinie - to wyślę Ci wieczorem na maila regulamin tej, którą ja otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prześlij zobaczę sobie szczegóły. Ciekawe czy po jakimś tygodniu też mi coś takiego zaproponują.

   Usuń
 2. Jaka teraz jest lokata zawrotna w idei? Kończy mi się ko w getin banku a w millenium mam już pod korek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam po korek w Millennium i WBK, więc resztę przelałem do aliora.

   Usuń
  2. Ktoś pisał, że 2,3%. To już lepiej na nowe środki 2,4%. Oczywiście jeśli się na nią łapiesz ;)

   Usuń
 3. Lokata w idei na nowe środki 3,2% na nowe środki!

  OdpowiedzUsuń
 4. W IB nawet 3,20% na nowe środki

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za info. Dawno tam nie zaglądałem chociaż mam tam konto i kiedyś był to mój główny bank do lokat. Tylko dlaczego tak duży procent dają, może jest ryzyko upadłości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej panika spowodowana koronawirusem jak napisał Melchisedek. O tej lokacie rozmawiamy sobie pod najnowszym postem:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/03/320-na-lokacie-na-nowe-srodki-w-idea.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...