piątek, 6 marca 2020

200 zł na start w akcji specjalnej Santander zwroty za rachunki oraz lokata na 2,50%


Namnożyło nam się ostatnio akcji z bonusem na start. Po wczorajszych dwóch z 200 zł w nowej Money Manii z Aliorem oraz 250 zł z Paribasem od dziś rusza kolejna akcja specjalna z popularnym Santanderem.

W czwartej edycji Konto Jakie Chcę z bonusem można zgarnąć 200 zł. A ponieważ jest to kolejna akcja specjalna, więc warunki są bardzo łatwe do spełnienia, wystarczą bowiem ilościowe płatności kartą na dowolną kwotę, a tak lubimy najbardziej.Kto może skorzystać z promocji? Ostatnio daje się zauważyć nowa moda na roczną karencję. Tak jest w przypadku akcji z Aliorem i nie inaczej jest z Santanderem. Bank wymaga, bo nie posiadać tutaj konta po 5 marca 2019 czyli równo rok.

Tutaj zgarniesz 200 zł za udział w akcji Konto z bonusem IV

Powyższy link rejestracyjny powinien być aktywny do 15 kwietnia 2020. Nie zauważyłem informacji by akcja była limitowana, więc najprawdopodobniej jeszcze ponad miesiąc będzie można przystąpić do tej promocji.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki do kolekcji z premiami bankowymi?
Po złożeniu wniosku musimy rzecz jasna otworzyć konto. Czasu na to mamy też sporo bo nawet do końca kwietnia, ale im wcześniej otworzymy konto tym szybciej dostaniemy premię.
Warunki są banalne. Santander wymaga by:
 • zrobić 5 płatności kartą na dowolną kwotę przez dwa kolejne miesiące
 • dokonać jednego wpływu na łączną kwotę 1000 zł
Co do warunku pierwszego nie ma znaczenia czy będą to miesiące: marzec/kwiecień, maj/czerwiec czy też czerwiec/lipiec. Ważne by były to dwa miesiące jeden po drugim po otwarciu konta.

Drugi warunek wpływu na konto możemy spełnić aż do 31 lipca 2020. Nie wiem po co zwlekać aż tak długo, warto go spełnić od razu i nie kłopotać się takimi drobnostkami. 
Info o premii dostaniemy do 10 sierpnia, zaś sama premia ma być wypłacona do końca wakacji.


Konto w Santander ma jeszcze kilka innych korzyści oprócz premii na start. Od lat płacę tutaj rachunki za co dostaję zwrot, to darmowa kasa, bo rachunki i tak muszę opłacać co miesiąc, a skoro bank to premiuje to grzech nie zgarniać dodatkowego bonusu. 

Bank reklamuje w tym przypadku dodatkowe 300 zł rocznie, bo maksymalny zwrot miesięczny to 25 zł. Jak dla mnie ważne jest, że ta promocja jest stała a nie okresowa i zwroty za rachunki mam już od dobrych kilku lat.

Tutaj zgarniesz 200 zł za udział w akcji Konto z bonusem IV

Można też zarabiać na polecaniu konta i za jednego poleconego zgarnąć można dodatkowe 50 zł. Na koniec warto przypomnieć o lokacie mobilnej w Santander. W dobie powszechnych spadków ta lokata zrobiła się dziś atrakcyjna i sam zamierzam ją założyć w połowie marca. Jej zaletą jest fakt, że nie psuje nam salda, więc można zakładać bez problemu.Podsumowując fajny bank z fajnymi promocjami. Zresztą to już tradycja w dawnym WBK, po którym zostały mi liczne konta ror z 3%, które dziś cieszą bardziej niż dawniej.


Regulamin promocji Konto Jakie Chcę z bonusem - edycja IV
Regulamin programu poleceń w Santander - edycja VI

29 komentarzy:

 1. Zwroty za jakie rachunki i w jakiej wysokości, czy trzeba wysłać rachunki w każdym miechu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś było to 1/2/3% zaś obecnie to 1% zwrotu. Mogą to być typowe opłaty jakie uiszczamy co miesiąc za internet, telefon, gaz, prąd, TV itp.
   Rachunków nie trzeba wysyłać w każdym miechu, ot raz zgłaszasz przykładową fakturę i wystarczy. Prosto, łatwo i przyjemnie, a kasa stale wraca co miesiąc na konto:)

   Usuń
  2. Dziękuję Polcan, nie wiedziałam, że to taka prosta sprawa, temat już opanowany. Faktycznie widnieje 1% do zwrotu, faktury w PDF już poszły.

   Usuń
  3. Fajne to, jakby jeszcze dorzucili czynsz to byłoby jeszcze fajniej.
   Tak czy inaczej Santander jest spoko.

   Usuń
  4. 1/2/3% jest nadal na kontach 1-2-3

   Usuń
  5. Chcecie lepsze zwroty za rachunki? W Credit Agricole przy próbie zamknięcia konta proponują 5% zwrotu za wszystkie rachunki włącznie z czynszem o ile jest tam woda. Przy czym zwrot jest od całej kwoty czynszu.

   Usuń
  6. W którym miejscu po zalogowaniu do Santandera dołącza się pdf faktur do zwrotu? Dodaję tam tak po prostu fakturę i oni automatycznie robią mi tam zwrot od kwoty?

   Usuń
  7. Rób tak:
   1. oferta banku
   2. zwroty za rachunki
   3. zgłoszeni dostawcy
   4. dodaj kolejnego dostawcę
   5. wpisujesz nazwę dostawcy
   6. wybierasz plik i konto z którego jest opłacany rachunek.
   Zrobiłam to wczoraj, mam status: oczekujący.
   Oznacza to, że sprawdzają przekazane przeze mnie pliki/dokumenty. Pewnie do poniedziałku się przemieli.

   Usuń
 2. Z innej beczki, sąd w Poznaniu unieważnił umowę sprzedaży obligacji Getbacku osobie prywatnej, klientce IB. Poszkodowana ma odzyskać całe 100 tys plus odsetki od Idea banku. Sąd nadał wyrokowi tryb natychmiastowej wykonalności ze względu na niebezpieczeństwo niewypłacalnosci. Chyba Polcan miał racje, to niestety ostatnie miesiące IB, jeśli takie wyroki się namnożą. NIESTETY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale IB nie ma juz nic atrakcyjnego, chyba, ze lokata startowa jak sie nigdy nie bylo ich klientem. Czekaja pewnie na czas po wyborach i bedzie przymusowa "restrukturyzacja" wg zalecen EU.

   Usuń
 3. koledzy czy wystepuje jakieś KO cykliczne oprócz Millenium, Alior i Getin na 3/4 miesiące i min 2,4% żeby można było wpłacić około 100tys.? czy reszta to jednorazówki? ewentualnie jakieś lokaty mogą być nawet na 6/12msc ale z dobrym %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lokata facto 2,85% na 12 m-cy

   Usuń
  2. interesują mnie raczej KO i lokaty gwarantowane przez BFG

   Usuń
  3. facto ma gwarancje do 100k euro włoskiego odpowiednika BFG

   Usuń
  4. Przybliży ktoś na czym polega cykliczność KO w Aliorze?
   W Millenium zabieram kasę na weekend co około półtora miesiąca i mam 2.7% do 100k cały czas poza tymi weekendami.
   W Getinie co czas pewien mogę zasilić KO na nowe środki i mieć oprocentowanie 2.7%-3% na kilka miesięcy, teraz już tylko do 100k (wcześniej więcej).
   W Aliorze, w którym jeszcze nie byłem do tej pory, też możliwa jest jakaś żonglerka?
   Od siebie mogę dorzucić jeszcze ING gdzie co jakiś czas można wrócić po 2.5% na 4 miesiące do 100k.

   Poza tym, jeśli chodzi o Facto w BFF Banking Group, jak myślicie, czy ewentualne pogorszenie sytuacji we Włoszech może być zagrożeniem? Pzdr

   Usuń
 4. Czy w getinbanku doładowanie kartą konta R...t zwalnia z opłaty za tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co się bawić, skoro zwolnienie to jedna dowolna transakcja.

   Usuń
  2. Dla mnie kluczowe na dziś jest pytanie, czy takie doładowanie załatwi od kwietnia problem z wymaganymi 300 zł u melonika. Jeśli tak, mielibyśmy dalej 3%.

   Usuń
  3. Tez o tym myśle. Chyba będzie trzeba się przekonać. Ale założę kartę dopiero jak ktoś potwierdzi :)
   Fik

   Usuń
  4. Trzeba by poczytac, jakie kody transakcji sa wylaczone, ale nie wiem czy jest jakis regulamin do tej uslugi podwyzszony % na KO w Aliorze.

   Usuń
  5. Polcan może się udać. Z tabeli opr. wynika że każda płatność się będzie liczyć. Cyt. "1 Oprocentowanie w wysokości 3,00% naliczamy w każdym miesiącu kalendarzowym, w którym jest aktywna Korzyść. Warunkiem jest dokonanie
   transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł liczoną łącznie dla wszystkich Kart wydanych do Konta Jakże Osobistego. Spełnienie tego
   warunku weryfikujemy w ostatnim dniu miesiąca. Brak jego realizacji skutkuje naliczeniem odsetek w wysokości 2,00% za dany miesiąc.
   Oprocentowanie w bankowości internetowej i mobilnej prezentujemy jako średnią ważoną. Średnią ważoną obliczamy w oparciu o stawkę 3,00%
   (niezależnie od spełnienia warunku) i stawkę określoną w pkt. 2 w Rozdziale I niniejszej Tabeli oprocentowania (dla nadwyżki ponad 20 000 zł).
   Korzyść nie łączy się z innymi promocjami na wskazanym rachunku oszczędnościowym.
   Prowizja za Korzyść do Konta Jakże Osobistego pobierana jest zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji dla Klientów Indywidualnych."

   Usuń
 5. Ważna informacja jaką dostałem od jednej z czytelniczek:
  'Zwrot w santander Bank za rachunki dotyczy tylko:
  gazu, en. elektrycznej, telekomunikacji, telewizji lub telefonu lub internetu.
  Myk jest taki, że rachunek za ww. usługi musi byc wystawiony na osobę której jest konto...
  Ja z konta zapłaciłam za gaz. Rachunek był wystawiony na męża (chociaz to samo nazwisko, i ten sam adres) bo umowa w gazowni podpisana jest przez męża i zwrotu nie mam. Chyba, że mąż bedzie również współposiadaczem konta. Ale to juz inna sprawa...
  Dziś piszę reklamację do Santander bo to jest świadome wprowadzenie w błąd klientów, poniewaz tej informacji na ma reklamach.'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja to zbędna fatyga. Jest wyraźnie napisane, że faktury muszą być wystawione na posiadacza konta. Koniec. Amen.

   Usuń
  2. W zasadzie jest to zrozumiałe, w przeciwnym razie kilka osób mogłoby zgłaszać chęć uzyskania zwrotu za te same rachunki...

   Usuń
 6. Prawdą jest jakoby w/w rachunki należy opłacać tylko przez bankowość internetową bo przez apkę się nie liczy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli dostaję rachunek normalnie pocztą to mogę zrobić zdjęcie i to zdjęcie dołączyć tak jak PDF?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy mogę dołączyć rachunki wstecz? Tzn za luty, styczeń itp?

   Usuń
  2. Jasne. Tak właśnie zrobiłam w piątek i już mam aktywną usługę.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...