wtorek, 10 marca 2020

Nieoczekiwany powrót 100 zł w Twisto za trzy płatności kartą!


A to ci niespodzianka. Zamarudziłem w poprzednim wpisie, że z reguły kolejne akcje fajnych promocji nie są już tak popularne jak ich pierwsze edycje. Ale jak wiadomo każda reguła ma swoje wyjątki i oto mamy taki wyjątek:)

Okazuje się bowiem, że od dziś znów mamy nie 50 zł lecz stare, dobre 100 zł za rejestrację. Link pozornie wygląda tak samo jak poprzednio, ale premia jest dwa razy większa.

Tutaj założysz kartę Twisto i zgarniesz 100 zł na start

Aktualizacja: niestety promocja wyczerpała się przed czasem, więc powyższy link jest już nieaktywny. Stale za to jest aktywny poniższy link z programu poleceń Twisto, w którym można zgarnąć 30 zł za założenie karty.

Tutaj zgarniesz 30 korzystając polecenia za kartę Twisto

Nie znam dokładnej daty do kiedy potrwa ta promocja. Ale jak każda dotychczasowa tak i najnowsza, piąta już edycja jest limitowana. Jak zwykle przygotowano zaledwie 5000 sztuk, a biorąc pod uwagę większą atrakcyjność nowej oferty, skończy się ona szybciej aniżeli poprzednie.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł?
O dziwo w nowej edycji po raz pierwszy pojawia się dodatkowy warunek czego nie było dotąd. Na szczęście warunek jest banalny i nie sprawi nikomu problemu. Wystarczy bowiem dokonać 3 płatności kartą.

Jak więc widać podwyżka premii do 100 zł nie jest nagłym powrotem do starych dobrych czasów lecz wiąże się ze spełnianiem warunków. Myślę jednak, ze jest to warunek, który da się zaakceptować. 

O Twisto pisałem już wielokrotnie, bowiem pod koniec ubiegłego roku testowałem ją poza granicami. I faktycznie sprawuje się lepiej aniżeli jakakolwiek inna karta. Oferuje bardzo niskie spready, konkurencyjne nawet do legendarnej karty Revolut.

Kto przegapił informacje na temat testowania tej karty może sobie zajrzeć do artykułu Szczegóły o koncie Twisto

Tutaj dostajemy cashback w Twisto:)

Dostałem też informację, że Twisto wprowadził kolejną nowość. Po wprowadzenia cashbacku do 10% o czym pisałem na początku lutego dostawca karty wprowadził kolejną nowość: płatności Google Pay.

Tutaj założysz kartę Twisto i zgarniesz 100 zł na start

Jak widzimy karta Twisto wyrasta na najlepszą kartę na rynku. W ubiegłym tygodniu zrobiłem większe zakupy w MediaMarkt i płaciłem oczywiście kartą Twisto skoro tutaj mamy cashback. Ciekaw jestem po jakim czasie pojawi się zwrot na karcie.

Regulamin promocji Bonus z Twisto - V edycja

15 komentarzy:

 1. Czy trzeba wyrobić jakieś limity płatności kartą lub inne upierdliwistwa ? I jak z poleceniami działa to to jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie trzeba robić. Jak nie chcesz to nie korzystasz, jak chcesz to używasz.
   Polecenia niestety zwykle dają połowę mniejszą premię niż akcje z bonusem jak opisana wyżej V edycja...

   Usuń
  2. I to się drogi Panie mylisz. Aby otrzymać bonus należy wykonać 3 transakcje.

   Usuń
  3. Vide regulamin promocji: pkt 6 / 6.4.1.

   Usuń
  4. Zgadza się, aby otrzymać 100 zł trzeba wykonać 3 płatności. Zapewne z tego powodu, że premia jest wyższa, to trzeba spełnić ten warunek.
   Jednak potem nie trzeba robić nic, można kupować lub nie, jak kto woli. Chociaż jest to tak korzystne, że nie miałem jak dotąd miesiąca bym tą kartą nie płacił.

   Usuń
 2. @Polcan - tak troche off-topic - jak Twoje podroze zagraniczne w obecnej sytuacji koronawirusowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się możesz domyślać czasowo zawieszone:)

   Usuń
 3. A gdzie zniknęła informacja o bluebonus i stówka za kredyt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na oficjalne potwierdzenie o starcie akcji.

   Usuń
 4. W grudniu uruchomiłem sobie bik alarmy, teraz wystąpiłem o darmowy raport na temat mojej osoby. Dostałem go i mam z tym zapytanie. Ponieważ jedną z uzyskanych informacji jest taka, że: W dniu 25.02.2020 o godz. 12:45, w odpowiedzi na zapytanie, BIK przekazał Pana dane do BANK
  HANDLOWY ODDZIAŁ GŁÓWNY. Podmiot pytający otrzymał informacje o historii kredytowej. Mam W citi banku kartę kredytową i wnioskuję, że pewnie było to związane z nią, ale czy w takim razie nie powinienem dostać powiadomienia o tym zapytaniu skoro mam uruchomioną usługę alarmów?

  OdpowiedzUsuń
 5. Szybko działa to twisto tego samego dnia mi założyli konto online i wskoczył bonus 100pkt.

  Czytam czytam i nie ma informacji konkretnej kiedy zrezygnować z karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie wiadomo czy Cię zweryfikują poprawnie, chociaż jeśli nie miałeś karty Twisto to będzie ok. Zrobiłeś przelew na 1 zł?

   Usuń
 6. Chciałem spłacić Twisto blikiem przez aplikację no i szlag mnie trafił. Nie da się. W bankowości internetowej - jak najbardziej, poszło.
  Też tak macie w aplikacji czy coś spierniczyłem albo o czymś nie wiem?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest przeciek 2,5%.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety oferta Twisto wyczerpała się przed czasem co było do przewidzenia...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...