niedziela, 8 marca 2020

200 zł z kartą Revolut dla biznesu nadal w grze

Tak jak wspominał ostatnio Polcan, Revolut robi krótko trwające promocje z premią na start. Po zakończeniu promocji od razu rusza nowa. Było tak w styczniu i lutym, teraz również promocja została ponownie przedłużona. W dalszym ciągu mamy możliwość zgarnięcia na start 200 zł w bardzo łatwy sposób.

 


W przypadku Revoluta w wersji dla Kowalskiego mieliśmy spadek z 40 zł na start do zaledwie 15 zł. W przypadku firm czyli Revolut dla Biznesu od dłuższego czasu utrzymuje się jednak premia 200 zł. Oferta została przedłużona do 31 marca 2020

Promocyjny link dla 200 zł za kartę Revolut dla biznesuKto może skorzystać z oferty

Kto może skorzystać z oferty? 
Widzimy to na powyższym screenie. Może to być dowolna forma działalności gospodarczej wliczając w to spółki z o.o., akcyjne czy komandytowe, które mają siedzibę w państwie należącym do EOG czyli między innymi w Polsce. 

Wystarczy jeden prosty warunek

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na start? 
Warunki są takie same co zwykle i są one na szczęście banalne. Wystarczy założyć jedno z 4 kont jakie mamy do wyboru i zasilić go kwotą minimum 200 zł. Można oczywiście przelać nań większą kwotę, ale dwie stówki w zupełności wystarczą by podwoić tę kwotę:)W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta i jego zasilenie.

Dlaczego warto założyć Revoluta? Sprawa jest prosta: tutaj nie ma absurdalnie wysokich kursów wymiany ani ukrytych opłat. Do wyboru mamy zaś 28 walut w tym rzecz jasna podstawowe czyli funt, dolar czy euro.
To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.

Zalety konta Revolut dla firm

Rodzaje kont biznesowych

Promocyjny link dla 200 zł za kartę Revolut dla biznesu

6 komentarzy:

 1. na pewno są jakieś zawijasy,miałem podobne konto rok temu,okazało się że przez ten okres nie spełniałem wszystkich warunków i nic nie zaoszczędziłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. koledzy mam konto w Getin i żona też i przerzucam kase między promocjami na KO i często się zdarza że wykonując przelew np na 40tys. lub kilka mniejszych kilka z rzędu na to samo konto on od razu się nie realizuje (znika kasa - nie ma tego w zaplanowanych ani w zrealizowanych) tylko przychodzi sms że "zlecono przelew jesli go nie wykonywałeś zadzwoń" z banku nikt nie dzwoni potwierdzać ale po około godzinie przelew zostaje zrealizowany - od czego to zalezy od wysokości przelewu? nawet jak są niższe wkoty to chyba po 3/4 przelewach w rzędu też wstrzymuje realizacja... ktoś coś w tym temacie rozjaśni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalezy raczej od kwoty, bo nie widzialem, zeby wstrzymywalo przelew np. na 20zl. Ot jakis tam algorytm dla bezpieczenstwa, ze niby, jakby ktos wlamal sie na konto i zrobil przelew to masz sms i czeka pewien okres czasu.
   Kazdy bank ma jakies tam algorytmy, Alior wybiorczo blokuje przelewy na wieksze kwoty, ale raczej takie powyzej 100 tys. i to nie kazdy, wtedy jest faktyczna weryfikacja, bo dzwoni czlowiek i faktycznie potwierdza sie wykonanie takiego przelewu.

   Usuń
  2. Często robię serię przelewów na duże kwoty z Getin. Zwykle idą bez problemu, ale dziwnym trafem przelewy do T-Mobile praktycznie zawsze się kończą powyższym komunikatem. Opóźnia to przelew, ale koniec końców jest on realizowany.

   Usuń
 3. taaak czesto ta robia, to praktyka ochrony głupiego klienta, który mógł się "pomylić".

  OdpowiedzUsuń
 4. Do mnie zadzwoniła podejrzliwa babka z pekao jak czyściłem konto oszczędnościowe po promocji. Mnóstwo pytań, nawet takie P życie czy wszystko w porządku... w końcu powiedziałem jej ze promocja się skończyła i ta wesoła ‚a no tak:)’
  Fik

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...