niedziela, 1 marca 2020

Trzy nowe promoje w Getin: KO wciąż na 2,7% + bonus do 3,5% oraz 50 zł na start


Dziś ruszają trzy nowe promocje w Getin. Tak jak przewidywaliśmy, pojawiła się nowa edycja promocji Konta Oszczędnościowego  Getin oraz Konta Jakie Proste Zasady. To dobrze, gdyż jest to jedno z najlepszych KO na rynku. Ponadto ruszyła nowa edycja programu poleceń.

Na szczęście, tak jak informował w komentarzach Polcan, oprocentowanie na podstawowym koncie nie zmalało. Co więcej, na dodatkowym nadal za aktywność na koncie zostaniemy nagrodzeni oprocentowaniem 3,50%. Sprawdźmy szczegóły.

1. Konto oszczędnościowe 2,70%
Z nowej edycji promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego skorzystać można do 5 kwietnia 2020 r. Nowa data badania salda przypadła tym razem na 25 lutego 2020 r. 


Oprocentowanie wynosi 2,70% dla oszczędności do 100 tysięcy złotych, powyżej tej kwoty bank proponuje 1,5% do kwoty 400 000 zł.

2. Konto bonus - 3,50% przez 12 miesięcy
Promocję można łączyć z ofertą 3,50%. Osoby, które nie posiadały konta w okresie 11 maja 2017 - 29 lutego 2020 roku, mogą liczyć na bonus do kwoty 10 000 zł. Czyli po raz kolejny bank wydłużył karencję. Do kwoty 10 tys., bank przyzna nam bonus w postaci oprocentowania 3,50%, za wykonywanie jednej banalnej rzeczy - wystarczy zapewniać wpływ na konto osobiste w wysokości 1000 zł. Problem to żaden, bowiem przelana kasa może być od razu przelana z ror na KO, więc nie tracimy nic na tym przelewie.

Może kwota, którą możemy ulokować na ten najlepszy procent na rynku, nie jest zbyt wielka, ale bonus przyznawany jest przez 12 miesięcy. Nadwyżkę nad tę kwotę można oczywiście pakować na drugie konto oszczędnościowe, gdzie stawka jest trochę niższa. Oferta bonusu dla aktywnych potrwa do 30 czerwca 2020 r.

3. 100 zł do Decathlon
Nadal aktywna jest promocja w Getin, w której przy otwarciu konta załapiemy się na 100 zł do Decathlonu. Oferta ta ważna jest do odwołania, aż wyczerpie się pula 2000 wniosków.

Można zyskać 5 e-kart podarunkowych, o wartości 20 zł każda. Aby otrzymać kasę do Decathlonu, bank wymaga:
 • korzystania z aplikacji mobilnej lub wykonania przelewu w ciągu miesiąca od założenia konta - za tę aktywność otrzymamy 20 zł;
 • wykonania transakcji bezgotówkowych lub płatności kartą na min. 200 zł, w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta - kolejne 20 zł;
 • wpływu min. 1000 zł przez 3 miesiące - za wpływy otrzymamy 40 zł
 • za wykonanie wszystkich powyższych czynności - Bank nagrodzi nas następnymi 20 zł
W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2019 nie posiadają żadnych czynnych produktów w Banku. Klienci, otwierający rachunek wspólny, nie mogą brać udziału w promocji.

Zmieniły się nagrody za polecenia
4. 50 zł na start w VII edycji programu poleceń
Zakładając konto warto skorzystać również z wielokrotnie opisywanej na blogu oferty 50 zł na start. Nieograniczona ilość przelewów, jedno z najlepszych KO oraz jedna płatność kartą, aby konto było całkowicie za darmo -  sprawiają, że konto naprawdę warto polecić.

Dziś rusza nowa VI już edycja programu poleceń, która potrwa przez kolejny kwartał do 31 maja 2020. Nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe 50 zł, lecz w nowej edycji nagroda jest w formie elektronicznego bonu podarunkowego. Warunki jak zwykle są banalne wystarczy bowiem
 • wpływ 1000 zł w kolejnych 3 miesiącach 
 • po jednej płatności kartą w każdym z tych miesięcy
Wystarczy założyć konto z polecenia, a jeśli nie masz kodu polecającego, możesz napisać na: marszr1@gmail.com

O dziwo w nowej edycji zmieniły się nagrody. I to niekoniecznie na gorzej niż to było dotąd w przypadku polecającego. Do tej pory mieliśmy limit 5 poleceń i w przypadku większej ilości poleceń nagroda przepadała. Tym razem polecić można 10 osób, ale premia za jednego poleconego jest mniejsza i wynosi 80 zł zamiast dotychczasowych 100 zł. Dodatkowo nagroda też jest w formie bonu.


Oczywiście po otwarciu konta nic nie stoi na przeszkodzie, by polecać innym to konto i zgarniać jeszcze większe zyski.


5 Odnawialna Lokata mobilna 2,70%
Dodatkowa korzyści jaką daje posiadanie konta w Getin to lokata mobilna, którą można odnawiać. Lokata do 10.000 zł teraz już na 2,7%, to nadal miły dodatek do konta.
6. 10% zniżki w Multikinie
Mimo tak wielu promocji najfajniejszy w Getin jest fakt, że można je ze sobą łączyć. Do 7 marca płacąc kartą można otrzymać 10% zniżki w Mulitikinie. Kto wie czy po tym terminie bank nie przedłuży tej oferty.

Jeśli nie masz jeszcze konta, to możesz skorzystaj z wszystkich promocji jednocześnie:)


22 komentarze:

 1. Coraz bardziej do d... Nadwyżka ponad 100000 zł już tylko na 1,5%. Dziadostwo (ale i tak nie ma nic lepszego).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam do was pytanie żeby upewnić się w aspekcie dnia badania salda w Millenium. Brałem udział w 18 edycji promocji konta Profit, środki do grudnia były oprocentowane promocyjnie, obecnie standardowo. W ofercie mam napisane, że ostatnim dniem badania salda był 16.11.2019. czy orientujecie się kiedy powinnem wycofać wszystkie środki? Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba kolejna biezaca edycja ma badanie salda z 11 stycznia, kolejne badanie jak dobrze pamietam powinno byc 13 marca, to sa dni kiedy saldo musisz miec wyzerowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Na początku myślałem, że tylko 1 raz mogę mieć oprocentowanie promocyjne na 100 dni. Więc tym bardziej skorzystam

   Usuń
 4. Nie w temacie, ale czy ktoś może mi powiedzieć czy gdy użyję karty kredytowej Citi Simplicity za granicą do zablokowania kaucji w Euro za wypożyczenie samochodu to potem zostanie mi zwrócona ta sama kwota? Czy po przewalutowaniu dwukrotnym będzie ona niższa? Jeśli tak to jakiej karty kredytowej najlepiej użyć?

  OdpowiedzUsuń
 5. 20tyś w Aliorze na 3%
  100tyś w Aliorze na 2,6%
  100tyś w Getinie na 2,7%
  100tyś w Millenium na 2,7%
  Macie jeszcze gdzieś KO do upychania bo mi się nie mieszczą???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj sobie do rankingu:
   https://polakcandwa.blogspot.com/2020/02/ranking-kont-oszczednosciowych-luty-2020.html
   W przyszłym tygodniu opublikuję nowy na luty, ale wiele jeszcze propozycji jest aktualnych.

   Usuń
  2. w mbanku już nie ma

   Usuń
  3. ING OKO Bonus 2,5%.

   Usuń
  4. "w mbanku już nie ma"

   Ja jeszcze mam do końca maja. Podejrzewam, że Arek też skoro o tym wspomniał ;)

   Usuń
  5. Dokładnie Tom :) Mam do połowy kwietnia a później będą kłopoty ;)

   Usuń
  6. W połowie kwietnia być może zaproponuje coś IDEA. Kończą się wtedy u nich lokaty roczne na 3,5% (m.in. moje), a więc jest jakaś nadzieja ;)

   Usuń
 6. Szkoda, że oprocentowanie 2,70% dla oszczędności do 100 tysięcy złotych. Do niedawna było do 200 tys. Mimo to, oferta atrakcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety u mnie lokata mobilna odnowiła się na... 1 procent (z 3 procent)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To musisz ją zerwać i jeszcze raz założyć. Wtedy będzie 2,7%

   Usuń
  2. No raczej.Lokatę mobilną ustawiamy jako nieodnawialną i po zakończeniu zakładamy nową.Teraz ją zerwij i załóż nową to będziesz miał 2,7%.

   Usuń
  3. Odnowiła się? Sam ją zakładasz i nie dajesz się auto-odnawiać. Tak było i jest, jeszcze...?
   Fik.

   Usuń
 8. Cieszmy się z 2% na lokatach w banku. Wkrótce będą po 0.5% (a i to będzie dużo). Idą najcięższe czasy dla posiadaczy oszcędności nawet jeśli recesji pełnowymiarowej nie będzie.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @MM

   2% z Belką to przy tej obecnej inflacji bezsens kompletny trzymać oszczędności w PLN. Ja od roku wymieniam transzami złotówki na dolary. Moim zdaniem, będzie pełnowymiarowa recesja w Polsce już wkrótce. To naturalny proces, że nastąpi konsekwencja represji finansowej , którą obecny rząd nam zafundował, aby przekupić wyborców. Socjalizm jest ach jakże mądrym i społecznie wielce chwalebnym systemem, tak długo jak socjaliści mogą bezkarnie wydawać i przepalać pieniądze niezarobione przez siebie. Bo socjaliści na zarabianiu kasy się całkowicie nie znają. Jak kasa się kończy, socjaliści wpadają w panikę i wieją z tonącego okrętu, zatapiając go. Dlatego nie wierzę w polskie obligacje skarbowe, nie wierzę w warszawską upaństwowioną giełdę, i nie wierzę w złotówkę. Co gorsza ten socjalistyczny obłęd opanował wszystkie sztaby wyborcze. Prześcigają sie w obiecywaniu wydawania i rozdzielania nieswojej kasy. Nikt z nich nie ma tej uczciwości powiedzieć : ludzie kasy już nie ma, nic już nie dostaniecie, nadejdą bardzo ciężkie czasy w gospodarce. Ja obecnie tylko już wierzę w US Dollar, którego mi zdalnie z ulicy Wiejskiej w Warszawce nie rozkradną i nie rozwodnią. Złotówka dziś to pulpa papieru toaletowego i skończy jak kiedyś. Milionami na banknotach.

   Usuń
  2. Gdyby PLN miał się osłabić tak jak mówisz to PLN dawno już by to zdyskontował. pradoksalnie to PLN może się osłabić jak Glapiński wyjdzie i powie że nie obniży stóp. Obniżki w FED masz prawie zagwarantowane wiec siła dolara będzie ograniczona. Zresztą dywagowanie o tym co było i będzie nie ma sensu.
   Na Węgrzech dali ludziom mozliwosć lokowania kasy w dobrze oprocentowanych obligacjach. A tu sk..wiele robią wszystko żeby ludziom oszczednosci całkiem zrujnować.
   Współczuję ludziom którzy w styczniu kupowali akcje. Mają kilkanaście % mniej n akoncie.
   MM

   Usuń
 9. Uruchomiłem promocję 11 stycznia i trwa ona przez 4 miesiące. Teraz nie ma sensu bym zerował konto

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...