czwartek, 5 marca 2020

200 zł w gotówce do zgarnięcia w Money Mania 22


Po dłuższej przerwie wraca do nas kolejna akcja specjalna z serii Money Mania. Różnie bywało z atrakcyjnościami tych ofert, tym razem jednak oferta jest ciekawa, gdyż postawiono na bank z fajnym KO oraz łatwą premią 200 zł.Kto może wziąć udział w tej akcji? Nie jest źle, Alior pozwala na zaledwie roczną przerwę w byciu klientem, więc jeśli zamknąłeś tutaj konto przed 12 miesiącami możesz spokojnie wracać po premię. 

Link promocyjny do zgarnięcia 200 zł w nowej Money Manii

Powyższy link promocyjny ma być ważny dość długo bo aż do 30 kwietnia 2020. Rzadko się zdarza by akcje specjalne trwały blisko dwa miesiące, mam więc nadzieję, że akcja nie wyczerpie się wcześniej, co dość często ma miejsce.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Warunki są banalne, wystarczy bowiem robić to co lubimy. W tym przypadku przez pierwsze 3 miesiące należy:
 • zrobić przelew na 500 zł
 • zrobić 3 transakcje kartą na dowolną kwotę
 • zalogować się do aplikacji mobilnej
Warunki łatwe, aczkolwiek wymagają one omówienia. Spełnienie powyższych trzech warunków zagwarantuje nam wypłatę premii przez organizatora, ale warto pamiętać, że w przeciwieństwie do organizatora promocji, bank ma nieco inne wymagania wobec swoich stałych klientów.

Ważne informacja do konta

Samo konto aby było darmowe jest bardziej wymagające. Alior nie naliczy opłat, jeśli spełnimy tylko dwa pierwsze warunki, ale w nieco inny sposób:
 • zrobić przelew na 1500 zł
 • dokonać płatności kartą na 300 zł
Z tego prosty wniosek, że mimo iż organizator wymaga wpływu na kwotę tylko 500 zł dla zgarnięcia premii, to warto przelać sobie 1500 zł by konto było za darmo. Podobnie jest z płatnościami kartą, organizator promocji wymaga tylko 3 płatności, ale dopiero wykonanie płatności na 300 zł pozwoli nam mieć konto za darmo.


Kiedy dostaniemy premię w gotówce? Według regulaminu organizatora: jeśli aktywujemy konto jeszcze w marcu i spełnimy warunki w kolejnych trzech miesiącach,wówczas premię powinniśmy dostać najpóźniej do  7 sierpnia 2020

Jeśli będziemy zwlekać z założeniem konta automatycznie wypłata premii ulegnie przesunięciu. Dla konto założonych w kwietniu data wypłaty premii zmieni się na 4 września, zaś kto będzie zwlekać aż do maja dostanie premię 2 października.

Link promocyjny do zgarnięcia 200 zł w nowej Money Manii

Czy warto mieć konto w Aliorze na dłużej? 
Moim zdaniem aliorowskie konto od dawna należy do piątki najlepszych kont na rynku ze względu na możliwość posiadania dobrego KO z nieograniczoną ilością darmowych przelewów na ror. Stawka 2,60% jest całkiem przyzwoita i co ważniejsze to jedno z nielicznych kont, gdzie stawka dla nas nie jest jednorazowa.

Jak wiadomo w Aliorze od kilku lat można mieć dwa KO. Niestety od kwietnia zmieniają się warunki oprocentowania 3% na drugim KO. Do tej pory wystarczył przelew na 1500 zł by mieć zagwarantowane 3%, ale od drugiego kwartału 2020 bank wymaga dodatkowo płatności kartą na 300 zł.  

Drugie konto pójdzie więc raczej do kasacji, ale na pewno warto będzie używać drugiego, gdzie warunkiem podwyższenia oprocentowania do 2,60% jest tylko przelew na 1500 zł.

Informacja o zmianie warunków dla oprocentowania 3,00% w Alior bank 

12 komentarzy:

 1. I już mi się nie podoba taka zabawa: wywal 300 zł a konto będzie za friko, 1500 zł na konto - to też będzie za friko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę namieszałeś. Konto jest za friko jak zrobisz przelew i to jest ok dlatego mam tutaj konto bo to żaden warunek.
   Z drugiej strony karta jest za friko jak zrobisz płatność na 300 zł i to też mi się nie podoba, dlatego najprawdopodobniej zrezygnuję z 3%, ale na pewno będę korzystał z drugiego KO na 2,60%. To konto jest lepsze od konta Millenium, skoro daje nieograniczoną ilość darmowych przelewów na ror, a dla mnie ma to kluczowe znaczenie.

   Usuń
  2. Darmowe przelewy mam w Getin przynajmniej do końca roku ale i tak nie mam takiej potrzeby. Ostatecznie mam jeszcze w rezerwie Santander i konta 123.

   Usuń
  3. To nie ja namieszałem tylko Alior, cytat:
   „Alior nie naliczy opłat, jeśli spełnimy tylko dwa pierwsze warunki, ale w nieco inny sposób:
   zrobić przelew na 1500 zł
   dokonać płatności kartą na 300 zł”.

   Usuń
  4. Cytat dotyczy osób, które chcą zgarnąć 200 zł i muszą w tym celu używać karty. Pozostali karty mieć nie muszą, więc warunek 300 zł ich nie obowiązuje.

   Usuń
  5. Wymóg płatności kartą w określonej wysokości robi się upierdliwy jeśli masz na karku więcej kart do wyrobienia. Ja w to nie wchodzę zwłaszcza, że nie lubię Aliora.

   Usuń
  6. Nie chcesz wydawać 3x300 złotych to nie wydawaj. Zamiast 200 złotych zarobisz w tej promocji 185/180 w zależności kiedy zamkniesz konto po zgarnięciu premii (3x5 zł opłaty lub 4x5zł). Nie róbcie ludzie dramatu z takich spraw.

   Usuń
 2. W Aliorze od dawna mam konto "Jakże osobiste" i aby mieć za 0zł muszę przelewać na konto 2tyś/miesięcznie i to był jedyny warunek.
  Teraz otworzyłem "Konto Mega oszczędnościowe" na 2,6% gdzie warunkiem oprocentowania 2,6% jest wpływ 1,5tyś złotych.
  1. Czy zatem muszę miesięcznie wpływać 3,5tyś, czy pierwotne 2tyś, załatwia warunek 1 i 2?
  2. Nie miałem karta do konta rozumiem, że od kwietnia aby utrzymać 3% na KO muszę kartę wyrobić i wydawać 300zł/miesięcznie? bez karty nie da rady czy blikiem ogarnę 300zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wystarczy raz owe 2000zl

   Usuń
  2. Oczywiście, że wpływ 2k mies. załatwia ci obydwa warunki. Ale musisz płacic kartą- CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM : "Oprocentowanie w wysokości 3,00% naliczamy w każdym miesiącu kalendarzowym, w którym jest aktywna Korzyść. Warunkiem jest dokonanie
   transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł liczoną łącznie dla wszystkich Kart wydanych do Konta Jakże Osobistego. Spełnienie tego warunku weryfikujemy w ostatnim dniu miesiąca. Brak jego realizacji skutkuje naliczeniem odsetek w wysokości 2,00% za dany miesiąc.

   Usuń
 3. Czy spłata karty Twisto blikiem zadziała w weekendy?

  OdpowiedzUsuń
 4. W Millennium zerujemy w piątek i wracamy w poniedziałek ? Czy zerujemy w czwartek i wracamy w poniedziałek ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...