środa, 18 marca 2020

Zostań w domu, czyli 200 zł w nowej promocji Paribas

Koronawirus niestety wciąż pozostaje głównym tematem. Prawie codziennie dostaję wiadomości o odwoływaniu wszelkich planowanych aktywności. Również banki wysyłają smsy lub wiadomości w bankowości z prośbą o bankowanie z domu. Wczoraj Getin, dziś Pekao. Wszyscy informują, że wszelkie bankowe działania mogę zrobić sam, bez wychodzenia z domu i zachęcają, aby unikać ich placówek stacjonarnych. Paribas poszedł o krok dalej, oferuje nową promocję konta, promując ją hasłem - Zostań w domu !, z której można skorzystać bez wyściubiania nosa z domu.Do zyskania jest do 200 zł w gotówce na konto, więc całkiem przyjemna suma za nietrudne do spełnienia warunki. W promocji, jak to zawsze w Paribas, mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta od 9 miesięcy. 

Promocja planowo potrwa do 6 kwietnia 2020 r, o ile pula wniosków się nie wyczerpie, bo limit ustalono na 4000 zgłoszeń.


Oto co trzeba zrobić, aby zgarnąć całą promocyjną pulę. Zaczynamy od założenia konta z linku promocyjnego. Tym razem umowę podpiszemy, nie za pośrednictwem kuriera, ani w oddziale banku, a za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku - Autenti. Tak jak zapowiedział bank - bez wychodzenia z domu. W systemie Autenti, naszą tożsamość potwierdzi kurier, który dostarczy nam kartę do konta.

Umowę o konto zawrzeć musimy najpóźniej do  27 kwietnia 2020 roku.


Pierwsze 100 zł otrzymamy, jeśli w kwietniu 2020 r. wykonamy łącznie min. 2 przelewy środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) oraz  otrzymamy wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Z przelewów, zaliczanych na poczet wykonania warunków do uzyskania premii, wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych;

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki, aby uzyskać pierwszą część nagrody, a także wykona w maju min. 2 przelewy oraz otrzyma wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł

Pamiętajmy, że wpłaty gotówkowe, a także przelewy z własnego konta prowadzonego w banku lub w BGŻ Optima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank nie będą uznawane.

Aby wypłacono nam premie musimy być posiadaczami konta wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień przekazania każdej z nagród .

O przyznaniu nagród zostaniemy poinformowani mailowo, a do końca miesiąca, w którym otrzymamy taką informację, na nasze konto wpłynie premia. Ale żeby premia mogła wpłynąć, będziemy proszeni o rejestrację na stronie organizatora, by podać numer konta - odbędzie się to za pośrednictwem linku i unikalnego kodu. który otrzymamy w odpowiednim czasie od banku, z adresu: zostanwdomu@bnpparibasplus.plDla chętnych do wnikliwego przestudiowania zasad promocji:


24 komentarze:

 1. Poczekam bo słaba ta promocja w stosunku do poprzednich edycji. Nie tak dawno dawali za otwarcie konta aż 350 zł a wcześniej zwykle 300 zł. Pola 4000 wniosków raczej się nie wyczerpie bo dziś jest ostatni dzień w którym można skorzystać z podobnej promocji trwającej od 4 marca w tym banku, gdzie nagroda jest wyższa bo 250 zł i to przy mniejszej puli wniosków bo liczącej 3000. Jak widać szturmu chętnych nie było skoro przy wyższej nagrodzie za otwarcie konta mniejsza pula wniosków nie została wyczerpana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dali mniejszą nagrodę bo liczą, że ludzie siedząc w domu z nudów będą otwierać to konto łakomiąc się na dużo niższą nagrodę w stosunku do poprzednich promocji. Też poczekam z otwarciem konta bo liczę, że przed świętami dadzą jakąś lepszą ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 3. a mi żona zabroniła otwierać drzwi kurierom, za żadne pieniądze!
  jeszcze coś przyniesie taki gratis i będzie słabo :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W normalnych związkach rządzi mężczyzna. W rodzinach lumpenproletariatu jest dokładnie odwrotnie - tam kobieta wszystko trzyma "za twarz".

   Usuń
  2. Otóż to! jak babsko zaczyna rządzić to ja się zastanawiam czy takiego chłopa można nazwać chłopem?

   Usuń
  3. towarzyszu z 20.54 - miłośniku Marksa i Engelsa i ty z 22.18 rozumiem że nie boicie się złapania covida-19 i swoje partnerki trzymacie krótko na smyczy.
   polecam wam youtube "udusiłem żonę" :p

   Usuń
 4. Mam prośbę o poraadę. Ktoś może zakladał Konto/kantor w Aliorze przelewem weryfikacyjnym? Z jakiego banku musi iść taki przelew? To jest obojętnie jaki bank w którym konto zakładało się przez złozenie podpisu na umowie czy też musi być konto z jakiegoś określonego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba z dowolnego banku, o ile pamietam, to KNF zrobila wymog, ze konto z ktorego potwierdzasz powinno byc otwarte normalnie a nie przelewe.
   Dawno temu otwieralem kantor, ale jak pamietam byla uproszczona procedura dla posiadaczy konta w Alorze, stad nie bylo przelewu weryfikacyjnego.

   Usuń
 5. Ostrzeżenie dla wszystkich ciułaczy w walutach obcych.
  W hiszpańskim Santanderze Polska w Warszawie dokonałem awizowania wypłaty 60tyś. USD tzn. bank zobowiązał się, że na jutro 20 marca przygotuje mi tą kwotę do wypłaty ale....
  W dokumencie awizowania jest zapis "Jeżeli dokonanie wypłaty gotówki nie będzie możliwe w całości w walucie awizowanej wypłaty, Bank wypłaci pozostałą część kwoty w złotych polskich po przeliczeniu jej wg kursu średniego NBP obowiązującego w dniu poprzedzającym dzień wypłaty".
  Ten zapis jest niezgodny z prawem bankowym, a świadczy o bankowej anarchii i bezprawiu. Ja to odczytuję, że jak braknie PLN, to bank SANTANDER może wypłacić resztę lub całość w rolkach papieru toaletowego.
  Od tygodnia żebrzę w Warszawie od oddziału do oddziału wypłacając maxa jakiego mi chcą wydać, czyli od 1tyś-1,5tyś. $$$ aby wyrwać kasę z paszczy lwa. Pierwszej awizacji w USD oddział SANTADERA przy ulicy Marszałkowskiej 142 odmówił wydania twierdząc, że dolary będą dla mnie dopiero jak przyleci samolot cargo z dolarami z Hiszpanii. Doszło do awantury i wezwania przez bank ochrony zewnętrznej. Pozostało mi jutro odebrać ostatnie 6400 USD i żegnam SANTANDER Polska bezpowrotnie. Dzisiaj czytałem na Onecie, że Millenium robi to samo. GDYBY, powtarzam GDYBY okazało się, w ciągu kliku następnych dni, że złapałem wirusa musieliby zamknąć w Warszawie wszystkie oddziały do kwarantanny, bo byłem we wszystkich. Dyrektor oddziału na Kasprzaka 22 udowadniała mi, że bank ma prawo zamiast zdeponowanych dolarów wydać PLN, czyli papier toaletowy bez rolek.
  OSTRZEGAM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, juz gdzies pisali, ze w Polsce jest za malo papierowego USD, bo ze wzgledu na ograniczenia w lotach do USA, nie sa w stanie tak szybko sprowadzic USD. Jak pamietam okolo 40% rezerw NBP jest w USD.

   Usuń
  2. Ja nie napisałem "co pisali" TYLKO czego doświadczyłem osobiście.

   Usuń
  3. Opłacało się dla ratowania 1-1,5 tys. $ ryzykować złapaniem choroby? (Zakładając, że grozi Ci utrata tej forsy, co jest mało prawdopodobne, w najgorszym razie zablokują te $ na jakiś czas).
   Plączesz się w zeznaniach: raz piszesz o 60 tys. $, a potem o 6400 $.
   Proponuję meliskę na uspokojenie.

   Usuń
  4. Nie dziwię mu się. W Getinie wypłacałem 10 tys i to we frankach. Wielka łaska, zgrzytanie zębami, kombinowanie, mówienie niech pan przyjdzie jutro, pojutrze bo nie mają. Bzdurnych 10 tys CHF. Dziś idę do Pekao po dolary. Zablokowanie walut dla kogoś kto ma firmę czy działalnosc to jest równoznaczne z utratą. Ewidentnie brakuje walut w Polsce. A złotówka to równa pochyła po decyzji RPP.

   Usuń
  5. Kolego Anonimowy20 marca 2020 09:56 przeczytaj ponownie ale już ze zrozumieniem. Meliskę to ja piłem przez tydzień, a za 2h będę miał już wywalone. Kto pierwszy przejdzie koronawirusa to dostanie w prezencie respirator. Dla mnie ważne było i jest aby dzieci miały co jeść.

   Usuń
  6. Czytam ze zrozumieniem: najpierw jest o awizow. wypłaty 60 tys. na 20.03 a potem, że 20.03 masz odebrać 6400 $.
   Życzę Ci, żebyś nie musiał się przekonywać co jest ważniejsze: zdrowie czy te $.
   Arespirator dostaniesz tylko w sytuacji, gdy będzie to konieczne, coraz więcej osób będzie chorować w domu.

   Usuń
  7. A na dzieci masz przecież pińcetplusy!

   Usuń
  8. Ten od melisy to pewnie urzędas w ciepłych kapciach pracujący zdalnie w pocie czoła na forach przed komputerem. Jak pogrzebacz przyklei się do dupy i obetną pensję o 50% to się ustawi w kolejce do Mopsu po biedapaczkę.

   Usuń
  9. Ten od melisy, to ja? Zdziwisz się, nie mam nigdzie posadki i nie mam żadnej pensji. A oszczędności zapewne większe niż ten histeryk.
   W ogóle takie sianie paniki jest wysoce szkodliwe, bo krachy i upadki banków zdarzały się nie dlatego, że sytuacja była tragiczna, a dlatego, że nastąpiła lawinowa paniczna reakcja ludzi. Żaden bank nie wytrzyma jak nastąpi run na banki. A panika jest zaraźliwa bardziej niż koronawirus!

   Usuń
  10. Nie ma nic gorszego niż facet histeryk!

   Usuń
 6. A idea znów podniosła na 2,90%. Widocznie przy opcji 2,70 ludziska wola zatrzymać kasę na dotychczasowych KO w millennium czy np. w Getnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przelałem wcześniej do nich kasę, ale jak ścieli lokatę do 2,7 to szybko wycofałem. Czekam na oprocentowanie powyżej 3%, bo trzymanie pieniędzy na taki śmieszny procent w upadającym w kryzysie banku nie ma sensu.

   Usuń
 7. Co drugi bank w PL i na świecie to trup. Jeśli już to dywersyfikacja środków. Czym bank z wyższym %%%depozytów tym większy trup.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wracając do tematu wpisu - dostałem informacje o nagrodzie i dane logowania do wpisania numeru konta do wypłaty pierwszej 100 za spełnienie kwietniowych warunków. Pieniądze mają być do końca maja.
  Czerwiec niedługo i druga część wpadnie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. majowa 100 od adastra jest już na koncie. KK

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...