piątek, 6 marca 2020

Zapowiedź wiosny w Paribas z bonusem 250 zł

Dopiero co Paribas świętował Dzień Kobiet, a już ma nową promocję. Tym razem czuje zbliżającą się wiosnę i proponuje 250 zł na wiosenne wydatki. Co prawda na dzień kobiet, Paribas proponuje do 400 zł, ale z tego pewne są dwie stówy, reszta zależy od naszego szczęścia w konkursach. Co prawda zawsze warto spróbować, bo zyskać można nagrody o wartości kolejnych 200 zł. Ale dla osób, które wolą mniej ale pewne, chyba bardziej przypadnie do gustu dzisiejsza oferta.


Jak zwykle w Parbas: nie masz konta od 9 miesięcy, możesz wrócić i zgarnąć bonusową kasę.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 250 zł

Promocja potrwa maksymalnie do 18 marca 2020, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula wniosków, których przewidziano 3000 sztuk.

Premia podzielona jest na trzy części, ale w sumie zarobić można 250 zł. 
Co należy zrobić aby zgarnąć całą pulę? 
 • 50 zł za otwarcie konta. Umowę musimy zawrzeć nie później niż do końca marca.
 • 100 zł za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz wpływ min. 1000 zł - w kwietniu 
 • 100 zł za  wykonanie min. 5 przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, czyli GOonline/Planet lub apki mobilnejGomobile oraz wpływ min. 1000 zł - w maju

Otrzymanie kolejnych transzy nagród uzależnione jest od spełnienia warunków na uzyskanie wcześniejszej. Przykładowo: nie spełnimy warunków, aby otrzymać pierwsze 100 zł, to nie mamy szans również na kolejne.

UWAGA: Do transakcji  bezgotówkowych kartą nie są wliczane operacje za pośrednictwem podmiotu trzeciego takie jak np. BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC. 

Natomiast w przypadku wpływów nie liczą się wpłaty gotówkowe ani wpływy pochodzące z innych rachunków prowadzonych w banku na naszą rzecz, w tym rachunków z BGŻ Optima. Nie zaliczą się również wpływy z rachunków kredytowych.

Do konta należy otworzyć jedną z trzech oferowanych przez bank kart: Otwartą na eŚwiat, Otwartą na Świat lub Otwartą na Dziś.


Każda z kart ma swoje zalety: jedna dla aktywnych w sieci, druga dla kochających podróże, ale tylko karta Otwarta na Dziś może być darmowa. Warunkiem jest wykonanie w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej. A jeśli nie ukończyłeś 26. roku życia, nie musisz robić nic, bo karta i tak będzie za darmo. Za użytkowanie pozostałych kart trzeba będzie zapłacić 6 zł lub 10 zł w zależności od karty.


Nagrody za spełnienie warunków zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu danej nagrody.

Promocja nowa, ale warunki typowe i niezbyt skomplikowane. Ale jeśli wolisz zawalczyć o nagrody o wartości do 400 zł, do 8 marca 2020 możesz skorzystać z promocji na Dzień Kobiet.
Dla chętnych do zajrzenia w szczegóły  - regulamin.

Regulamin promocji Przedwiośnie z kontem

4 komentarze:

 1. Czy bankowi cokolwiek daje taki idiotyczny wymóg jak ten z 5 przelewami, które większość ludzi zrobi np. na 1 zł? Na cenę akcji sama ilość transakcji chyba raczej nie wpływa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie te wszystkie promocje w roznych bankach nie wiele daja bankom, ale pewnie zamiast wydawac na reklamy w TV, stosuja otwieranie kont za kilka stowek.
   Dla nas dobrze, bo od czasu do czasu mozna zgarnac kilkaset zlotych, szczegolnie, jak sa proste warunki promocji.
   Moim zdaniem, promocje "internetowe" adresowane sa do bardziej "swiadomej" czesci klientow, ktora zamyka konta po odbiorze nagrody a banki wychodza pewnie z zalozenia, ze zyskuja na tym, ze nie ma obslugi w oddziale przy zakladaniu lub jest ona prostsza po zlozeniu zdalnym wniosku.
   Szkoda, ze nie publikuja danych, ile klientow pozostaje aktywnych po odebraniu nagrody i nie zamyka konta.

   Usuń
 2. Czy orientujecie się, jakie było w Banku Millennium oprocentowanie lokaty w happy hours - ostatnia akcja 3 marca w godz. 11-14. Ile tych lokat można założyć w czasie trwania jednej akcji i czy należy je opłacić od razu (czy jest czas na opłacenie wniosku)?
  Obserwuj naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można założyć lokatę z podwyższonym oprocentowaniem. Informacja taka jest ogłaszana raz w tygodniu w godzinach 9-10. Ostatnia promocja miała miejsce 3 marca w godzinach 11-14.
  Maksymalna kwota lokat w ramach danej promocji to 20 000 PLN, na okres od 32 do 61 dni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sól, cukier, pieprz, kwasek cytrynowy albo sok z cytryny a także masełko.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...