wtorek, 3 marca 2020

2 promocje: do 720 zł zwrotu za paliwo w Citi oraz 200 zł i bilety do kina z Millennium

Ruszyły dwie nowe promocje. Pierwsza to dobrze już nam znany Millennium, który oferuje 200 zł za konto 360︒, ale dodatkowo z okazji Dnia Kobiet zgarnąć można 2 bilety do kina. Druga oferta to nowość. Razem z kartą Citi można zgarnąć do 720 zł za paliwo. Sprawdźmy szczegóły.O promocji w Millennium nie ma co się rozpisywać, gdyż niedawno o niej mówiliśmy. Szczegóły znajdziecie tutaj.  Wspomnę tylko o nowości jaką są bilety do kina. Żeby je otrzymać wystarczy złożyć wniosek o konto do 13 marca 2020. Umowę należy podpisać nie później niż 17 marca 2020. Dwa bilety do kina Helios w postaci kodów otrzymamy smsem jeszcze w marcu.

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł i 2 bilety do kina

Przejdźmy zatem do nowości, jaką jest oferta karty kredytowej Citi. Nie żeby sama karta była nowością, ale ten bonus i owszem.Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają karty Citi od 1 stycznia 2018 r. Jeśli nie miałeś karty od ponad 2 lat, możesz wracać, by załapać się na promocję.
Promocja potrwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Tutaj założysz kartę kredytową Citibank-BP Motokarta, by zgarnąć do 720 zł

Tym razem do zgarnięcia jest do 720 zł zwrotu za paliwo. Zwrot otrzymywać będziemy przez 3 lata, czyli wychodzi na to, że rocznie możemy zyskać 240 zł.Aby załapać się na zwrot do 720 zł należy miesięcznie dokonać transakcje kartą o łącznej wartości 500 zł, w tym na min. 250 zł transakcje muszą być wykonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Do wskazanych kwot wliczane są także transakcje bezgotówkowe dokonane nośnikiem zbliżeniowym.

W każdym miesiącu, z kolejnych 36 objętych promocją, w którym spełnimy warunki, otrzymamy 20 zł.  Ale uwaga! Należy przedstawić dokument dochodowy. Uczestnikom promocji, którzy tego nie zrobią, przysługuje wypłata promocyjnych 20 zł miesięcznie, ale krócej,  bo tylko 30 miesięcy. Czyli łącznie maksymalnie bank wypłaci 600 zł zamiast 720 zł.

Nagrody w postaci 20 zł będą przekazywane za cykl rozliczeniowy, w którym warunki zostaną. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym z cykli rozliczeniowych, za który wypłacany jest bonu, nie pozbawia nas prawa do otrzymania 20 zł w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

                           

Dodatkowo karta Citi jest darmowa, 0 zł za użytkowanie karty oraz powiadomienia o transakcjach. Zakupy powyżej 100 zł możemy rozłożyć na raty. Ponadto m.in dostęp do punktów PayBack oraz rabatów w Programie Citi Specials.


Paliwo i tak kupujemy, a z kartą możemy zapewnić sobie stały zwrot kasy przez 36 miesięcy. Rocznie wychodzi aż 240 zł. To całkiem sporo. Kto może niech korzysta :)


Regulamin Karty kredytowej Citibank-BP
Regulamin promocji korzystaj i zyskaj 200 zł w Millennium19 komentarzy:

 1. Dziś dyskutujemy sobie o pamiętaniu o warunkach. To mi przypomniało, że czas przelać sobie ostatnie odsetki z Pekao za zamknięte w poprzednim miesiącu konto. Poszło przed momentem bez problemu:)
  Nareszcie mogę odinstalować tę niepotrzebną już apkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczułam dziś ulgę wywalając toporną apkę mBanku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o zwrot za paliwo, to ja preferuję program Toyoty. 50 zł miesięcznie wcale nie jest tak trudno osiągnąć, jakby się mogło wydawać patrząc na warunki do spełnienia. Nie trzeba wydawać 1500 zł, a jakby się jeszcze miało auto marki Toyota, to już w ogóle bajka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, to trzeba wydać właśnie 1500, żeby był zwrot 1500. Albo 500 na paliwo przy zwrocie 10% i 1000 na inne rzeczy, albo 1000 na paliwo i 500 na inne rzeczy. Chyba, że masz inny sposób. Chętnie bym się o nim dowiedział, bo nie zawsze mi się udaje wydać 1000 na paliwo..

   Usuń
  2. @melchisedek Pomóc mogą przyjaciele na er i na ce (podróże w czasie liczą się podwójnie)

   Usuń
 4. Millennium bank informuje:
  'dedykowany regulamin promocji z biletami do kina nie pojawi się. Bank działa na zasadach przyrzeczenia publicznego. Informacja o specjalnej ofercie jest przekazana na stronie promocji i obejmie każdego Klienta, który spełni następujące warunki:
  1. do 13 marca 2020 złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student
  2. do 17 marca 2020 podpisze umowę o konto.'

  OdpowiedzUsuń
 5. do Polcan: Polcan, ostatnio była mowa o rozszerzonej rzeczywistości w Millennium (lokata 2,5%). Po skierowaniu aparatu telefonu na obrazek otwiera się prezent-pudełko z 2,25% do 2,5%. Czy w ten sposób dochodzi do aktywacji podwyższonego oprocentowania lokaty? We wniosku bowiem widnieje informacja, iż lokata od 2,25% do 2,5%. Kiedy zatem dowiem się, że oprocentowanie dzięki Rozszerzonej zostało podniesione do 2,5%? Od razu po złożeniu wniosku o lokatę? Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Załóż w ten sposób lokatę, a zobaczysz że w informacjach na temat lokaty będzie widniało 2,50%.
   Ja też będę zakładać tę lokatę w połowie marca, bo nie ma gdzie pakować środków po zakończeniu mojej promocji w Getin.

   Usuń
  2. do polcan 5 marca 2020 08:41. Polcan, dziękuję. Założenie tej lokaty nastąpiło bez problemów.

   Usuń
  3. Gesso, pamiętaj, że zakładanie lokat w bankach w których korzystamy z KO jest nieco problematyczne. Należy tak zaplanować jej założenie, by nie miała ona wpływu na saldo w dniu badania środków.
   Z tego powodu lokata mobilna w Santander ma u mnie pierwszeństwo przed RR w Millennium. W byłym WBK lokata nie ma wpływu na badanie salda, bo oprocentowane są ror, a nie KO. W Millennium zaś należy tak planować, by najpierw zasilić KO, a dopiero potem lokatę. Mam nadzieję, że o tym pamiętasz.

   Usuń
 6. W Idea Banku brak propozycji lokaty zawrotnej - przelew do różnych banków (Getin, Millennium, Pekao) na kwotę kilkakrotnie wyższą od minimalnej (dotychczas minimalna to 10 tys. zł).

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że obie promocje są warte uwagi i warto się zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj 'pracowałem' nad wyrobieniem 200 zł kartą kredytową Millennium. Dlaczego musiałem podczas płacenia telefonem 2, 3 i 4 raz wpisywać kod? Zawsze tak jest? Nie lubię zawracania głowy a może coś ustawiłem nie tak. Radźcie Panie i Panowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartą zbliżeniowo jest szybciej. A powyżej 50 zł z pinem też jest szybciej bo wystarczy wstukać 4 cyferki.

   Usuń
 9. Nieoficjalna wiadomość jest taka, że konto oszczędnościowe od poniedziałku będzie oprocentowane na 2,5%. Jeśli teraz odpalę obecną edycję to załapię się na 2,7% na 3 miechy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam 3 pytania:
  1. Jaka jest minimalna kwota przelewu na Profit aby odpalić obecną edycję?
  2. Czy przelew z konta zewnętrznego ma być najpierw na konto 360 czy można od razu lać na Profit?
  3. Czy wymagany minimalny 1 wpływ/miech 1000 zł na konto 360 ma negatywny wpływ na oprocentowanie konta Profit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadam:
   AD 1 nie ma minimalnej kwoty przelewów przypadku nowych środków.
   AD. 2 aby zasilić konto oszczędnościowe można przelewać pieniądze z konta zewnętrznego od razu właśnie na to konto.
   AD. 3 Wpływ na oprocentowanie 2,7% ma dzień badania salda. Jeśli w dniu badania salda stan środków wynosi zero to wtedy dają oprocentowanie promocyjne czyli 2,7%.

   Usuń
 11. Dokładnie na 100 dni.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...