czwartek, 12 marca 2020

Promocja Blue Bonus krok po kroku, czyli jak to zrobić, by zarobić

Chciałem wziąć udział w nowej promocji Blue Bonus, klikam link dedykowany, a tam niespodzianka. I to wcale nie taka miła. W ostatnich promocjach nie było wątpliwości jak zgłosić się po pożyczkę i że jest za 0%. A tym razem musimy złożyć wniosek o pożyczkę "normalnie", a dopiero po spełnieniu warunków zostaniemy zwolnieni z opłat. Ech, a miało być tak pięknie. Nic to, damy radę. Właśnie otrzymałem smsa o przyznaniu mi pożyczki. Przejdźmy zatem wniosek razem, krok po kroku.


Po kliknięciu w dedykowany link zostajemy przekierowani na stronę akcji BlueBonus.


Jeśli nie mamy konta w Blue Bonus to rejestrujemy się, a jeśli braliśmy udział w poprzednich akcjach i mamy konto - po prostu się logujemy. I własnie z tej opcji skorzystałem.  

                       

Następnie klikamy, że bierzemy udział w promocji, a to odsyła nas na stronę super-grosza, na której dokonujemy suwakiem wyboru kwoty i długości trwania.
  

Ja wybrałem sobie 1500 zł na 5 miesięcy, dla świętego spokoju zaznaczyłem wszystkie zgody ( które po zrealizowaniu promocji można cofnąć), aby nie okazało się przy wypłacie bonusu, że czegoś brakuje.


Klikamy żółty prostokąt otrzymaj ofertę i zostaniemy poproszeni o wypełnienie danych osobowych, aby utworzyć konto w super-groszu. Pytania standardowe o dane osobowe, stan cywilny, dochód i miejsce pracy.Po uzupełnieniu danych otrzymamy weryfikacyjny kod sms.
Teraz czas na zadecydowanie jak potwierdzimy nasze dane. Do wyboru 3 opcje. Ja wybrałem weryfikację poprzez przelew na 1 zł.

A w tym czasie super-grosz przeanalizował moją zdolność kredytową i proponuje mi wyższą stawkę. Chciałem 1300 zł/ 5 rat, zaproponowano mi 4,000 zł na 30 rat. 


Zniżyłem ofertę suwaczkiem maksymalnie, wszak chodzi mi o pożyczenie gotówki na 14 dni, i złożyłem wniosek o 1500 zł na 9 miesięcy.
Gdybym brał ją na przewidywany czas RRSO wynosiłoby 189,44% ! Czyli oddać musiałbym o 713,97 zł więcej niż pożyczyłem. Na szczęście regulamin gwarantuje, że zostanę zwolniony z opłat jeśli oddam swoją pierwszą pożyczkę w super-groszu do 30 dni. 

Wygenerowano mi dane do wykonania przelewu weryfikacyjnego.

Na koniec pracownik super-grosza telefonicznie zadał mi parę pytań o dane osobowe, a po kilku minutach od zakończenia rozmowy otrzymałem smsa, że przyznano mi pożyczkę. Tak więc pożyczone 1500 zł jest już na koncie. 

Zapisuję w kalendarzu jako ważne, aby spłacić pożyczkę po 14 dniach. Przecież nie chcę zapłacić takiej horrendalnej prowizji. I czekam na wypłatę gratisowej stówy :)


Pamiętajcie, że jeśli braliście kiedykolwiek pożyczkę z super-grosza, nie przysługuje wam prawo do uzyskania bonusu! Akcja potrwa do 15 kwietnia 2020 r.

Miłego dnia :)


16 komentarzy:

 1. Dzień zaczynamy oczywiście od zerowania konta w Millennium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... aby wskoczyć na 2,5%.

   Usuń
  2. Ja już jestem właśnie po tym zabiegu ;)
   PS Zwróćcie uwagę, że IDEA podniosła % na lokatach. Na nowe środki dają do 2,4%.

   Usuń
  3. @6:56
   Lepsze 2,5% niż standardowe 0,50%

   Usuń
  4. Ja też właśnie wyzerowałem :)

   Usuń
  5. Ja tam wplacilem mala kwote do Mille, zeby zalapac sie na 2,7%. Od lipca prognozuja obnizki przez RPP, takze bedzie trzeba wrzucic troche na obligacje 4 lub 10-letnie zalezne od inflacji, bo ta raczej schodzic bedzie bardzo powoli.

   Usuń
  6. Od poniedziałku będzie 2,6.
   Od poniedziałku też planowane są ograniczenia kadrowe w oddziałach lub całkowite zamknięcia i zawieszenie obsługi gotówkowej.

   Usuń
 2. Od kiedy była w ofercie IB roczna na 3,5%? Moja kończy sie 17 kwietnia, a Wasze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje chyba 28 kwietnia, a można było zakładać chyba do 5 maja. Z tego wynika, że na początku maja IB czeka gigantyczny odpływ środków

   Usuń
  2. 14 maja to był ostatni dzień i ja właśnie wtedy założyłem.

   Usuń
  3. Znalazłem papierowy regulamin tej lokaty. Pojawiła się ona w dniu 8 kwietnia. Czyli była w ofercie ponad miesiąc. Zatem od połowy kwietnia można się czegoś lepszego u nich spodziewać ;)

   Usuń
 3. Wniosek o pożyczkę złożyłem wczoraj. Długo czekaliście na telefon z potwierdzeniem od Supergrosza?

  OdpowiedzUsuń
 4. Do mnie zadzwonili od razu jak tylko wysłałem wzniosek. A sms o przyznaniu pożyczki dostałem do 5 minut po zakonczeniu rozmowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. A tymczasem dane inflacyjne za miesiąc luty to 4,7%, w marca na bank będzie powyżej 5%. Cieszmy się, na lokatach zaraz będzie poniżej 2%

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałem właśnie informację, że promocja została wstrzymana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzn, że nie będą wypłacać 100zł?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...