czwartek, 19 kwietnia 2012

Lokaty Gorączka złota oraz Be Green


Przyznam szczerze, że rośnie rozczarowanie lokatami w Getin. Zeszłoroczny lider, który bombardował nas udanymi lokatami czy to na wyścigi czy to rewolwerowe teraz bombarduje nas dalej. Problem w tym, że coś się stało z jego celownikiem bo strzelać strzela dalej, ale daleko od celu.

Oczywiście kule mieszczą się jeszcze na tarczy gdyż tarcza jaką postawił blog Finanse po godzinach ma na brzegu napis 6%. Im bliżej tarczy oczywiście wyższe oprocentowanie a środek tarczy zawiera napis 9% z podpisem neoBANK. A opisujemy tylko te lokaty które udarzają w tarczę a nie śmigają obok.

Getin w ubiegłym roku celował w środek tarczy lub bardzo blisko środka. W chwili obecnej Robin Hoodem to on nie jest bo do środka tarczy jakoś daleko. I wszystko wskazuje na to, że to ma bardzo rozregulowany celownik. Niedawno wystrzelił po raz kolejny. Niestety strzała trafiła w to samo pole co ostatnio a widnieje na nim napis 6,25%


I taka strzała będzie tam tkwić przez 4 miesiące, tyle bowiem trwać musi lokata, żebyśmy mogli dostać odsetki. Bo Getin niemiłosiernie zabierze wszystko jeśli będziemy chcieli zabrać pieniądze przed tym terminem.


Zabawne jest argumentowanie nazwy lokaty. Wiosna w pełni dlatego już teraz skorzystaj z naszej nowej oferty i załóż Lokatę Be Green! Z tą wiosną to przesadzili bo w dniu kiedy lokata pojawiła się w ofercie czyli 16 kwietnia za oknem wiosny nie uświadczysz a w nocy temperatura poniżej zera.

Jeszcze bardziej zabawna jest argumentacja lokaty gorączka złota w Open online. Mamy dla Ciebie coś specjalnego – Lokatę Gorączka Złota! Chcielibyśmy, aby każdy z naszych Klientów wzbogacał się jak najszybciej! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie lokatę, dzięki której w krótkim czasie możesz pomnożyć swoje oszczędności! Nie czekaj – zarabiaj na lokacie 6,25% w skali roku!


To oczywiście kopia zielonej lokaty. Bo obok oprocentowania także trwa 4 miesiące. Do tej pory nazwy kopiowanych lokat w open były synonimami nazw w getin w końcu weekend = relaks przynajmniej dla większości z nas,a czekolada = słodka no chyba że ktoś woli gorzką, więc nazwy choć zabawne można było zrozumieć.

Pytanie jednak jak postawić równość między zielony a złoto? Jak widać nie wszystko złoto co się świeci, a już na pewno nie lokata gorączka złota. No chyba, że ktoś jest totalnie zielony w tym temacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...