niedziela, 11 listopada 2012

Lokata fantastyczna na lepsze dni


Jeszcze pojawiają się nowe lokaty powyżej 6%. Gdyby to były wakacje pewnie bym marudził i narzekał co to za mało ciekawa lokata jest tak mocno reklamowana i jaka nazwa. Nazywa się bowiem fantastyczną a po kliknięciu w szczegóły krzyczą na nas słowa:

UWAGA OFERTA NIE Z TEJ ZIEMI.


No to zakładamy skafandry i dalej w podróż kosmiczną. Dokąd nas zabiorą panowie getinowcy, gdyż to oni oferują tę fantastyczną lokatę. Ileż to możemy zarobić na tej kosmicznej ofercie?


Lokata Fantastyczna na 12 miesięcy, z wysokim oprocentowaniem wynoszącym aż 6,1% nie jest wytworem naszej wyobraźni. Zysk, który możesz dzięki niej osiągnąć, jest jak najbardziej realny!

No to panowie chyba z księżyca spadli. A my ściągamy te ciasne skafandry. Akurat wczoraj opublikowałem po raz pierwszy ranking lokat długoterminowych na której ta lokata wcale nie okupuje podium ani nawet nie ma jej w pierwszej piątce. Gdzie jest jest miejsce można sprawdzić klikając tutaj.

Getinowcy oglądają bajki Źródło: getinonline


Getin jak widać spuścił z tonu i to znacznie. Ale tutaj wszystko będzie zawsze fantastyczne, grunt to mówić pięknie i obiecywać złote góry. 6,10% nie jest może wytworem ich wyobraźni ale ochy i achy nad nią juz na pewno tak.

A jakie bajki ogląda bliźniak? Bliźniak chyba się obraził na braciszka, bo nie ogląda żadnych bajek. Ogląda własne zdjęcia ale te zdjęcia są już trochę sfałszowane. Wystarczy kliknąć sobie tutaj a to co tam zobaczycie porównać z poniższym zdjęciem.

Pytanie kiedy one nadejdą Źródło: openonline

Jak widać zdjęcie to samo ale zupełnie inny napis chociaż buzia powinna zawierać trochę inną minę. Ale gdzie tam uśmiechu możemy się spodziewać nawet jeśli 6,1% będzie zastąpioną dowolną inną liczbą a przeczytamy:

Potrzebujesz pieniędzy? Marzą Ci się niebiańskie wakacje? Nie czekaj! Nie odkładaj oszczędzania na nowy rok. Zacznij oszczędzać już dziś! Niech Twoje dni stają się lepsze.


Podobno na oszczędzanie nie jest nigdy za późno. Ale fakt faktem akurat dziś wyjątkowo im wcześniej tym lepiej z wiadomych powodów. Chociaż niekoniecznie muszą to być lokaty tym bardziej jeżeli dziś konta są lepiej oprocentowane co łatwo zobaczyć w rankingu kont oszczędnościowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...