środa, 12 lutego 2020

100 zł w gotówce + vouchery na 150 zł w nowej akcji specjalnej Blue Bonus

Poprzednie akcje z BlueBonus cieszyły się dużą popularnością. Nic dziwnego, skoro można było dostać stówę za samo wzięcie pożyczki. Sam zresztą wziąłem udział w obu akcjach:) Dotychczas były to świetne oferty z darmową kasą z RRSO 0%, tym razem  BlueBonus proponuje nam coś nowego, całkiem innego, ale jak zwykle premia trafia do nas w banalny sposób.

Zdrowie to temat na czasie. W mediach cały czas informacje o chińskim koronawirusie, coraz to nowe propozycje szczepień przeciw różnym chorobom i dyskusje jak zadbać o swoje zdrowie. BlueBonus chyba uznał, że to coś co nas zainteresuje, stąd najnowsza akcja.

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji BlueBonus, by zyskać do 250 zł

Tym razem BlueBonus oferuje do 100 zł w gotówce, przelewem na konto, za skorzystanie z usług świadczeń medycznych w sieci placówek Grupy LUX MED. Kwota bonusu zależy od wybranego pakietu usług. 


Dodatkowo otrzymać możemy vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania na badania od sieci placówek medycznych Grupy LUX MED. Na jakie badania dokładnie? Mocz, morfologia krwi, OB, glukoza, lipodogram (CHOL, HDL, LDL, TG), keratynina, TSH oraz transaminaza GPT/ALT.
Kto może skorzystać z oferty? Każdy kto chce skorzystać z porad lekarskich lub badań, ale nie zawierał wcześniej umowy o świadczenie usług przez palcówki medyczne LUX MED.

Aby otrzymać bonus do 100 zł należy zarejestrować się i wypełnić formularz, następnie kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymamy mailem i dokonać rejestracji w programie promocyjnym.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 30 czerwca 2020 roku. Warunkiem otrzymania bonusu jest opłacenie dwóch miesięcy świadczeń opieki medycznej podczas trwania promocji. Pakiety usług medycznych są różne od 45 zł do ponad 300 zł, w zależności czy wybieramy pakiet indywidualny, czy rodzinny. 


Cennik nie wygląda tak źle, biorąc pod uwagę, że prywatna wizyta u byle jakiego lekarza kosztuje minimum 100 zł. A w najtańszym pakiecie, za który otrzymamy bonus pieniężny, przysługują nam nielimitowane konsultacje z 12 lekarzami specjalistami i ponad 80 badań.

Grupa LUX MED według swoich zapewnień oferuje 880 placówek medycznych (listy placówek do wglądu na końcu artykułu), konsultacje z 22 specjalistami, dostępność ponad 200 badań i testów z opcją refundacji. Zgodnie z listą, w mojej miejscowości, jest aż 5 placówek współpracujących.

Aby otrzymać bonus w wysokości 100 zł musimy skorzystać z pakietu Maksimum Rodzinny. Za pozostałe pakiety, za wyjątkiem Basic, otrzymamy 50 zł. 
                             

Po zakończeniu promocji oraz po potwierdzeniu, że spełniliśmy warunki, najpóźniej do 30 czerwca 2020 otrzymamy nasz bonus przelewem na podane konto. Tak jak w poprzednich akcjach, musimy zalogować się do naszego profilu na BlueBonus i podać numer konta.

Pan doktor już czeka ;)


Jeśli planujemy wizyty u lekarza albo jakieś badania, warto na tym jakoś zarobić, a przynajmniej zaoszczędzić. Wiadomo, że na wizyty na NFZ czeka się bardzo długo, więc i tak przeważnie korzystamy z usług lekarzy przyjmujących na prywatnej praktyce lekarskiej. Co więc szkodzi przetestować grupę LUX MED i przygarnąć bonusy?

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji BlueBonus, by zyskać do 250 zł


Dla wnikliwych:
Regulamin promocji Bluebonus
Lista placówek 
Lista placówek współpracujących

10 komentarzy:

 1. Witam polcan

  Czy to prawda ze Millennium podwyzszylo limit dziennego przelewu poprzez bankowosc internetowa z 50k do 100k? O ile mi wiadomo jedyny problem to ze aby podwyzszyc limit na przelewy internetowy przez bankowosc internetowa trzeba to zrobic z poziomu aplikacji mobilnej a nie bankowosci internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem tylko o przelewie na 100k przez autoryzowanie w apce i przyznaję, że jest to wygodniejsze niż zatwierdzanie kodem SMS.
   Zmiany dokonujemy oczywiście w bankowości internetowej, a nie mobilnej o czym pisałem w osobnym artykule. Apka służy tylko do potwierdzenia transakcji.

   Usuń
 2. City - czy dostajecie - zgodnie z regulaminem - jakiekolwiek powiadomienia do 10-tego każdego miesiąca o przyznaniu promocyjnego oprocentowania? (bo ja nie - nigdy). A z dopisywaniem odsetek też idzie opornie - w zeszłym miesiącu przyszły 13 stycznia, dzisiaj jeszcze ich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezgodnie z regulaminem nie dostaję smsów powiadamiających. We wtorek dopisali odsetki za styczeń.
   Za pierwszy miesiąc nie dostałam % i musiałam pisać reklamację.
   Nie lubię ich i z przyjemnością wkrótce się wypiszę z tego wkurzającego interesu.

   Usuń
  2. Ja nie otrzymałem odsetek do teraz a maja czas do 12-ego. W poprzednim m-cu otrzymałem 13-ego. Powiadomień nie otrzymuję..

   Usuń
  3. SMS nie wysyłają natomiast odsetki przypływają w terminie poza 1 wyjątkiem ale skuteczna reklamacja załatwiła sprawę.

   Usuń
  4. Drugi miesiąc z kolei odsetki dopiero 13.02.2020r. Żadnych powiadomień SMS. 6 m-cy i do widzenia Citi.

   Usuń
 3. No i jest już 13 lutego, a u mnie w City nadal odsetek brak. Reklamacja napisana, już moja trzecia, a jestem dopiero w połowie drogi w tym sześciomiesięcznym oszczędzaniu. I zdecydowanie mam już dość tej bajki.

  OdpowiedzUsuń
 4. To City się rozwija i to szybko. U mnie po pierwszej reklamacji naliczyli odsetki. Ale bank ten ma jedną zaletę. Łatwo w nim zamknąć konto poprzez internet. Poza tym dno. Obsługa słaba, nic nie dają tylko szukają leniwych frajerów z dużą kasą, którzy otworzą konto i będą kasę u nich trzymać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się całkowicie z tą opinią.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...