środa, 26 lutego 2020

Hit 100 zł w Paribas za samą rejestrację z brakiem karencji


Dziś rusza kolejna świetna akcja w której grzech nie brać udziału i co ważniejsza to akcja w której trzeba się spieszyć, bo potrwa zapewne tylko kilka godzin. Dostajemy za darmo stówkę za samą rejestrację, a co więcej nie ma tutaj żadnej karencji. 


Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji Zielony Pakiet w Paribas

Tym razem nie napiszę do kiedy potrwa akcja, bo jest to nieistotne, skoro i tak wiadomo że skończy się niebawem. Przewidziano bowiem tylko 2300 rejestracji w tej promocji, więc znając nasze realia szybko się to skończy.Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę. 
Właściwie to nic. Korzystamy z dedykowanego linku jaki znajdziecie w tym artykule i zakładamy konto wraz z kartą. Czasu na otwarcie konta mamy aż nadto bo aż do 30 września, ale warto to zrobić oczywiście jak najszybciej, bo szybciej dostaniemy wówczas premię. 


Warunek w zasadzie jest tylko jeden: należy aktywować konto bankowe poprzez nadanie numeru PIN do karty w terminie 7 dni od otrzymania karty kurierem. 100 zł dostaniemy bardzo szybko bo już w ciągu 5 dni od potwierdzenia przez bank otwarcie rachunku.

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji Zielony Pakiet w Paribas

Nie pamiętam by kiedykolwiek można było dostać tak łatwo i tak szybko nagrodę za otwarcie konta. Z tego też powodu akcja zapewne zakończy się już niebawem.


Jakby tego było mało dodatkowo dostajemy Zielony Pakiet Shumee czyli 10% rabatu na wszystkie zakupy na platformie shumee.pl wraz z darmową dostawą i zwrotem. Shumee to strona, gdzie można zrobić zakupy związane z elektroniką, domem i ogrodem czy rozrywką.


Rzadko zdarzają się takie okazje. Nic dziwnego, że to oferta typu kto pierwszy ten lepszy...


Regulamin promocji Zielony pakiet w Paribas

14 komentarzy:

 1. Mnie za dwa miesiące kończy się 9 miesięcy karencji i ponownie będę nowym klientem. Inne promocje Paribasa dają zazwyczaj 300-350 zł więc poczekam jeszcze. Chociaż te 100zł trochę kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. trzeba mieć na koncie zawsze coś bo min. 1 transakcja aby karta zero wiec dla 100 to lepiej poczekać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi zamknęli dopiero co konto - więc wchodzę w to ;)

   Usuń
  2. a z zamykaniem tego konta (po zgarnięciu premii) nie będzie problemu?
   trzeba w ogóle zaglądać do tego sklepu?

   Usuń
  3. Nie powinno być żadnego.
   Nie trzeba nic kupować

   Usuń
 3. Zydzicie sie o 100 zl a juz wkrotce bedziecie padac jak muchy na koronawirusa. I co wtedy da wam te 100 zl? Lepsze miejsce w piekle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 😂🤣😅

   Usuń
  2. "I co wtedy da wam te 100 zl? Lepsze miejsce w piekle?"

   Może będziemy się smażyć na lepszym oleju od Ciebie ;)

   Usuń
  3. Jak to co? Kupimy sobie maseczki :-D

   Usuń
  4. Taaak? Dobra maseczka P95 (zadne tam N95) kosztuje 30 zl sztuka i jest jednorazowa.

   100 zl to troche malo...

   Usuń
 4. Uwaga:
  Dostałem informację, by wstrzymać już promocję, ale są jeszcze ostatnie wnioski dostępne. Warto więc jeszcze zakładać wnioski póki działają, bo lada chwila będę musiał czasowo usunąć ten artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Są planowane kolejne edycje tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mają być, na razie jednak nie wiadomo jeszcze kiedy. Promocja opisana wyżej była pierwotnie zapowiadana na poniedziałek, ruszyła zaś z dwudniowym poślizgiem, ale jak było do przewidzenia nie dożyła nawet dnia...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...