środa, 19 lutego 2020

Do 300 zł zwrotu z kontem firmowym Idea Bank

Jakieś dwa dni temu omawialiśmy akcję specjalną z kontem firmowym w Alior Banku, gdzie w sumie można zyskać do 1700 zł. Ledwo przy tej okazji wspomnieliśmy, że zakończyła się oferta konta firmowego w Idea Banku, a już pojawiła się nowa. Do zgarnięcia jest do 300 zł zwrotu za płatności do ZUS-u. Brzmi ciekawie?


Z założenia oferta potrwa do 30 maja 2020 roku, ale bank przewidział tylko 1000 wniosków, więc akcja może skończyć się szybciej.

Z oferty wykluczone są osoby, które pół roku temu posiadały jakiekolwiek konto prowadzone dla działalności gospodarczej, oraz te, które uczestniczyły w promocji  „Premiowanie za bankowanie”. Więc jeśli nie miałeś od 6 miesięcy konta firmowego w Idea, śmiało możesz wracać po nową premię.

Bank oferuje nam miesięcznie przez pół roku 10% zwrotu za składki ZUS. Maksymalnie w danym miesiącu możemy otrzymać 50 zł. Od momentu zawarcia umowy o rachunek z bankiem, mamy maksymalnie 14 dni na zalogowanie do bankowości internetowej.

Co należy zrobić, aby naliczono nam premię? W zasadzie to nie musimy wiele robić. Bank zastrzega, że w okresie promocyjnym musimy:

 • utrzymać wszystkie zgody (przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, zgodę na marketing elektroniczny i zgodę na marketing telefoniczny); 
 • posiadać rachunek do dnia wypłaty premii
 • posiadać co najmniej jedną aktywną kartę debetową wydaną do Rachunku
 • opłacać składki ZUS za pośrednictwem rachunku w miesiącu, za który naliczana jest premia
Premię otrzymamy do 15 dnia kalendarzowego następnego miesiąca, po miesiącu w którym premia została naliczona. Kwota będzie zaokrąglona do dwóch miejsc po przecinku.

Gdyby okazało się, że nie spełniliśmy warunków za któryś z miesięcy, nie otrzymamy premii za dany miesiąc, ale nie ma to wpływu na pozostałe premie.

Bank zaznacza, że konto przez 2 lata będzie darmowe. Przelewy do ZUS i US, a także fakturowanie będą za 0 zł. W pakiecie z kontem otrzymamy aplikację mobilną, platformę do wystawiania faktur, a także atrakcyjne lokaty.


Dodatkowo Idea Bank proponuje zniżkę w wysokości 100 zł na zakup kasoteminala. Spełnia on wymogi prawne kas online i ma wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Nie potrzeba mieć WIFI w swoim sklepie, aby móc korzystać z urządzenia. Ta oferta dedykowana jest dla osób, które nie miały konta od 12 miesięcy.Więcej szczegółów w regulaminach.


Regulamin promocji Plus na Zus
Regulamin promocji Kasoterminal

6 komentarzy:

 1. Nest bank podniósł oprocentowanie lokat na nowe środki i w tej chwili daje więcej niż IB (do 2,3%) a na lokacie lojalnej do 2,4%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeżeli chodzi o lokatę lojalną to musi być wpływ wynagrodzenia? czy może to być zwykły przelew ze swojego konta w innym banku?

   Usuń
 2. Te 2,4% to tylko na 2 lata, a to zawsze zbyt długo

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie przez telefon zamknąłem konto w Nest Bank, które miałem z 5 lat albo dłużej jeszcze pod nazwą Smart Bank. 6M temu dałem się nabrać na jakieś promocyjne Skarbonki na 3%. Przerobili mnie w tej tzw. promocji więc nastąpił bezpowrotny odjazd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, kolejna dawka złych informacji z lokat GB. Od jutra!
  Lokata na nowe środki:
  Zjazd z 2% na 1,9 dla 12mies.
  Podstawowe:
  Zjazd z 1,4% na 1,2

  Lokata powitalna:
  Okres na 3mies, a nie na 6.
  W USD zjazd z 1,5% na 1,3

  Pozdrawiam, Marcin

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...