poniedziałek, 10 lutego 2020

Do 600 zł zł za darmowe konto firmowe w Nest Banku

Dziś ruszyła kolejna promocja dla firm. Po raz kolejny Nest oferuje swoje BIZnest konto przyjemną premią. Do zgarnięcia jest nawet 600 zł, czyli znacznie więcej niż przewidywane jest w promocjach dla zwykłych kont. Do tego mamy konto całkowicie za zero, co w przypadku firm ma niemałe znaczenie.


Kto może z tego skorzystać? Definicja nowego klienta w Nest jest zawsze prosta i niezmienna. Jak zwykle należy mieć 2 lata przerwy w posiadaniu konta, więc kto nie posiada tutaj konta od 24 miesięcy może spokojnie wracać po fajną premię.

Tutaj zgarniesz 600 zł za Biznes konto w Nest bank

Promocja ma potrwać krótko bo tylko do 9 marca 2020, a i to nie jest wcale takie pewne, gdyż bank ustawił limit dla wniosków do zaledwie 300 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?

Akcja jest podzielona na dwie części w których można zgarnąć odpowiednio po 200 zł oraz 400 zł. Wygląda to następująco:

1. Premia za Aktywność do 200 zł:
Aktywność dotyczy pierwszych 4 miesięcy, więc jak się można łatwo domyślić za każdy miesiąc będzie po 50 zł premii. Osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą w tych miesiącach powinny:
 • zapewnić wpływy od kontrahentów w wysokości minimum 2 000 zł
 • zrealizować przelew do US/ZUS w wysokości minimum 250 zł 
Mamy więc tutaj typowe wymagania jakie stawia się dla przedsiębiorców, ale w tym przypadku jest za to fajna premia. Czas na spełnienie pierwszego warunku dla pierwszego miesiąca mamy do 30 kwietnia 2020 roku

2. Premia za Terminal płatniczy - do 400 zł bonusu
Druga część premii jest uzależniona od posiadania terminalu płatniczego. Wielu wzbrania się od posiadania takiego terminalu, ale z czasem coraz więcej ludzi się do tego przekonuje. Wielu ludzi nie nosi już gotówki i marudzi, gdy gdzieś nie może zapłacić kartą.

Wiadomo,  że przedsiębiorcom nie uśmiecha się płacenie prowizji za używanie terminala. Dlatego oferta Nest  jest tym bardziej kusząca, gdyż na takim terminalu można zarobić,  i to nawet więcej niż za konto. Terminal First Data Polska S.A. będzie przez pierwsze 12 miesięcy za darmo. Umowę z First Data należy zawrzeć w terminie do 30 dni od otwarcia konta.

Premia za terminal jest uzależniona od długości umowy. Za każdy kolejny rok dostaje się po 100 zł.  Po 12 miesiącach należy się więc stówka, po 24 dwie stówki, po 36 już 3 stówki zaś po 48 miesiącach całe 400 zł. Premia będzie jednorazowa w zależności od zadeklarowanego czasu użytkowania.
Nest konto biznes wyróżnia się zdecydowanie na naszym rynku. Nic dziwnego, skoro to mały bank, więc musi dawać więcej od konkurencji. Wszystko tu jest za darmo tak konto jak i karta do niego. Darmowe są także przelewy jak i wypłaty z bankomatów. I nie tylko należących do Nesta. Darmowe są wszystkie bez wyjątku i bez względu na kwotę.  Nest to bank przyjazny dla klienta, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Tutaj zgarniesz 600 zł za Biznes konto w Nest bank

Warto pamiętać, że aktualnie mamy kilka ciekawych ofert dla firm.  Można porównać i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.

1) Do 23 lutego 2020 r.  potrwa akcja specjalna z kontem firmowym w Santander, gdzie zarobić można do 1050 zł


3) Wciąż aktualna jest jeszcze oferta Idea Banku, gdzie zgarnąć również można do 600 zł premii.

Tutaj założysz konto firmowe w Idea Banku


Regulamin promocji BIZnest Konto z premią do 600 zł 

10 komentarzy:

 1. Pytanie z popularnego KO w Millennium. Czy pomyłkowy przelew na KO uruchamia z marszu udział w aktualnej promocji czy też wymagane jest by środki były przynajmniej przez jeden dzień w przetwarzaniu nocnym?
  Innymi słowy czy liczy się zaksięgowany wpływ na KO, nawet jeśli trwał on przez minutę czy wymagane jest przetwarzanie nocne?
  W przypadku ror wystarczy na pewno wpływ na minutę, ale nie jestem pewny co do KO. Sprawdzał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznaję, że nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale wydaje mi się, że takie omyłkowe przelanie kasy na KO Profit - odpali już promocję :( Regulamin mówi, a za nim odnośnik na stronie Mille, że:"...oprocentowanie promocyjne będzie obowiązywało do 100 dnia włącznie, licząc od pierwszego uznania nowymi środkami."
   Przez uznanie rozumiem nawet ten chwilowy wpływ kasy, a nie koniecznie pozostawienie go na kolejny dzień. Przetwarzanie nocne spowoduje dodatkowo naliczenie odsetek za dany dzień, ale zasilenie KO i ewakuacja kasy - podejrzewam, że już odpali promocję.

   Usuń
  2. Więc moim zdaniem w takim przypadku powinno się pojawić w zakładce promocje, że biorę udział od dnia xxx.
   Wczoraj zdarzyła mi się taka pomyłka, dziś sprawdzam, a w tej zakładce dalej jest info, że mogę przystąpić do promocji w okresie, a nie że biorę udział.
   Więc jednak prawdopodobnie w przypadku KO jest inaczej niż z ror?

   Usuń
  3. To, że bierze się udział w promocji - pojawia się na drugi dzień. Jeśli tego nie ma - to najprawdopodobniej się myliłem i taka pomyłka jest nieistotna (miejmy nadzieję;)

   Usuń
 2. ...a tymczasem w IDEI kolejne obniżki. Nowe środki już tylko max. 2,3% a Nr1 2%.

  OdpowiedzUsuń
 3. A działa w Idei zawrotna? Jeśli tak, to na ile %?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma już zawrotnej, namiestnik dobrej zmiany z knf docelowo już przygotowuje realizacje planu zdzisława. W kwietniu kończą mi się ostatnie lokaty roczne na spore kwoty i zwijam manatki, a po nich zwija się bank.wspomnicie moje słowa...

   Usuń
  2. "W kwietniu kończą mi się ostatnie lokaty roczne na spore kwoty i zwijam manatki, a po nich zwija się bank.wspomnicie moje słowa..."

   Mam dokładnie tak samo. Na szczęście mam "zaklepany" mBank KO 2,7% z dużym limitem, więc jak IB nic nie zaproponuje - to kasa od nich ucieka. To będzie wyznacznik, że jeśli Idea będzie miała przetrwać - to podniosą % dla uciekających, a jeśli nie - to pewnie plan B: https://www.bankier.pl/wiadomosc/BFG-powolal-pomostowy-Drugi-Bank-BFG-7817211.html

   Usuń
  3. Będę twierdził do znudzenia - nie będzie ani upadłości, ani resolution IB bo to się nikomu nie opłaca ani finansowo, ani politycznie. Owszem będą dalsze spore zwolnienia (300-400 osób ma wylecieć do maja), wygaszanie działalności, zamykanie oddziałów. Swoją drogą, niektóre oddziały IB zlokalizowane są w bardzo drogich biurach, np. po co w Gdańsku w biurowcu Alchemii jest IB i Tax Care ? Zostanie z IB bank internetowy. Na rynku jest obecnie gigantyczna nadpłynność , ponoć 100 mld zł, i żaden bank nie potrzebuje tej ilości depozytów od ciułaczy, stąd te 2,30% na nowe środki w IB to nadal niezła oferta..... Przygotujcie się na 1,3 proc i niżej. Santander wkrótce też daje nogę z Polandii. Nestbank to już cień tego czym był Smartbank za czasów FM. Zostaną nam państwowe molochy, i inflacja napewno sporo wyższa niż oficjalne pisowskie 3,5 proc.

   Usuń
 4. dzisiaj płaciłem twisto w sklepie partnerskim i zastanawia mnie jedna sprawa. to znaczy gdy wybrałem metodę płatności twisto, przeniosło mnie do strony czy potwierdzam płatność. I nie wymagało to ode mnie żadnego logowania do konta, ani podania hasła sms. I teraz moje pytanie, czy stało się tak bo twisto, rozpoznał mój komputer, czy po prostu wystarczy znać kogoś e-mail, kto ma konto w twisto, żeby za niego zapłacić?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...