poniedziałek, 3 lutego 2020

Wznowienie oferty 200 zł za jeden przelew za konto Revolut dla Biznesu


W ostatnim czasie Revolut robi krótko trwające promocje z premią na start. Okazuje się jednak, że po zakończeniu takiej promocji od razu rusza nowa. Było tak w styczniu i sytuacja powtarza się już na początku lutego.

Warto tutaj jednak podkreślić, że w dalszym ciągu mamy możliwość zgarnięcia na start 200 zł w bardzo łatwy sposób. To swoisty wyjątek, bowiem obserwując inne oferty w zdecydowanej większości mamy niestety obniżki premii.

 


Zresztą nawet w przypadku Revoluta w wersji dla Kowalskiego mieliśmy spadek z 40 zł na start do zaledwie 15 zł. W przypadku firm czyli Revolut dla Biznesu od dłuższego czasu utrzymuje się jednak premia 200 zł.

Promocyjny dla 200 zł za kartę Revolut dla biznesu

Najnowsza oferta potrwa do 28 lutego 2020. Jak sądzę ostatniego dnia miesiąca ruszy nowa edycja, ale bardzo możliwe, że premia będzie wówczas już niższa. A jeśli korzystać z oferty to najlepiej wtedy, gdy premia jest najwyższa.

 
Kto może skorzystać z oferty


Kto może skorzystać z oferty? 
Widzimy to na powyższym screenie. Może to być dowolna forma działalności gospodarczej wliczając w to spółki z o.o., akcyjne czy komandytowe, które mają siedzibę w państwie należącym do EOG czyli między innymi w Polsce. 


Wystarczy jeden prosty warunek

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na start? 
Warunki są takie same co zwykle i są one na szczęście banalne. Wystarczy założyć jedno z 4 kont jakie mamy do wyboru i zasilić go kwotą minimum 200 zł. Można oczywiście przelać nań większą kwotę, ale dwie stówki w zupełności wystarczą by podwoić tę kwotę:)W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta i jego zasilenie.

Dlaczego warto założyć Revoluta? Sprawa jest prosta: tutaj nie ma absurdalnie wysokich kursów wymiany ani ukrytych opłat. Do wyboru mamy zaś 28 walut w tym rzecz jasna podstawowe czyli funt, dolar czy euro.
To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.

Zalety konta Revolut dla firm

Rodzaje kont biznesowych


3 komentarze:

 1. promocja lipa - nie można wydobyć pieniędzy z konta bez opłat, a i wypłata premii hipotetyczna - wszystko po angielsku, reklamacje też po angielsku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeee, coś Kolega/Koleżanka ściemnia - skorzystałem z tej promocji, ale jeszcze w zeszłym roku - wtedy bonusem było 50 euro. Można wybrać bezpłatny plan konta biznesowego i jest tam 5 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu (kolejne po 1 zł). Przelew zagraniczny to 15 zł. Wszystko klarowne, nawet po angielsku ;) Bonus wydałem na zakupy na ebay (płatność kartą - bez opłat). Nie żałuję:)

   Usuń
 2. Pytanie dotyczące Revolut indyw.: czy za przyjęcie przelewu walutowego z R. na konto walut. w polskich bankach są jakieś opłaty?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...