czwartek, 27 lutego 2020

Komunikaty Shumee oraz Twisto


Jak było do przewidzenia opisana wczoraj oferta nie potrwała nawet jednego, pełnego dnia. Dostałem komunikat, że oferta już została wyczerpana, więc zostaje z automatu zakończona. Komunikat zawiera jednak pokrzepiające dodatkowe info, że oferta będzie wznowiona.

Wiemy jednak, że zwykle oferty wznowione nie są już tak atrakcyjne jak pierwsze edycje. To już jest tradycją znaną chociażby z Twisto i wielu innych promocji jakie opisuję na tym blogu. Zresztą od Twisto dostałem inny komunikat.

Twisto wymaga obecnie, by nie tylko zarejestrować się w promocji, ale także aktywować kartę oraz dokonać przynajmniej jedną transakcję czyli takiej, która wymaga użycia wymyślonego przez nas Pin. Nie jest to jeszcze jakiś problem i warunek wciąż banalny, ale już jest odrobinę trudniejszy.

3 komentarze:

 1. Nie mogę zajarzyć, bo przeca po to się ma tę kartę aby nią płacić, więc na czym polega problem i odrobinę trudniejszy warunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym, że niektórzy tylko wyrabiają kartę i na tym kończą. Firma może dać czas na wykorzystanie punktów i jeśli ktoś z nich nie uruchomi karty to po prostu anuluje punkty.

   Usuń
  2. I to ma sens a porządek musi być nie tylko w wojsku.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...