czwartek, 13 lutego 2020

400 zł do wydania w ... Lidlu! Nowa promocja darmowej karty w Citi

To, że Citi Handlowy zrobił kolejną promocję swojej karty kredytowej na pewno nikogo nie dziwi. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe oferty, w których można zgarnąć parę stówek. Ale po raz pierwszy proponuje nam vouchery do sklepów znanej sieci Lidl. I to  vouchery o całkiem sporej wartości, bo aż 400 zł.

Dotychczas banki oferowały czasem bony do Biedronki, Lidl jest nowością. Sprawdźmy wiec warunki, jakie trzeba spełnić, aby zdobyć kasę na zakupy produktów w niemieckiej jakości ;) 

Tutaj założysz kartę kredytową Citi, by zdobyć 400 zł do Lidla

Z oferty możemy skorzystać do 20 kwietnia 2020 roku.

Oferta jak to zwykle bywa, skierowana jest do osób, które nie miały karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2018 roku. 

Kartę prezentową do wykorzystania w Lidlu otrzymamy jeśli spełnimy trzy nieskomplikowane warunki:

1) instalacja aplikacji Citi Mobile i aktywacja karty za jej pośrednictwem

2) przynajmniej jedno logowanie do bankowości za pomocą apki - nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę 

3) dokonanie transakcji kartą na kwotę m.in. 2000 zł - nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

O tym, że zakwalifikowaliśmy się do wypłaty nagrody, bank poinformuje nas w serwisie Citibank online, nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie warunki.

Gdy już otrzymamy nasze bony na zakupy w Lidlu, mamy 6 miesięcy na wykorzystanie ich, gdyż termin ważności wynosi pół roku.

Należy pamiętać, że aby zrealizować kartę prezentową, musimy poinformować Kasjera o tym sposobie zapłaty, zanim zacznie kasować nasze produkty. 

Kto łapie się na promocję z Lidlem, niech korzysta. Wszak wiemy z "Internetów", że w Lidlu są produkty, o które niejeden jest się w stanie pobić :D

Tutaj założysz kartę kredytową Citi, by zdobyć 400 zł do Lidla

Jak niedawno wspominał Polcan kto chce zamknąć kartę w Citi z automatu dostaje dodatkową premię w wysokości 10% cashback na następne zakupy. I to jest oferta która jest stale aktualna, bo z tego co wiem Polcan korzysta z niej już kolejny raz i niebawem zamierza to znów opisać.

Regulamin oferty do 400 zł do Lidla

7 komentarzy:

 1. Potwierdzam, że przymierzam się do napisania o 10% cashback. Ostatnio mamy jednak wysyp bieżących promocji. Najnowszą z nich, gdzie znów można zgarnąć 100 zł za samą rejestrację opisałem dziś na PP4
  https://polakcandwa.blogspot.com/2020/02/do-200-z-za-sama-rejestracje-w-blue.html

  OdpowiedzUsuń
 2. "z automatu dostaje dodatkową premię w wysokości 10% cashback na następne zakupy" - jako 1 razowe wydanie czy niekoniecznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziwo nie. Skorzystałem już z tej opcji w ubiegłym roku, zgarnąłem premię i w tym roku ponowiłem rezygnację. I zaproponowano mi to samo ponownie.

   Usuń
  2. Ja już 4albo 5 razy korzystam z tej premii, kwota maks. zwrotu za 6 m-cy 100 zł czyli za wydanie 1000. A. P.

   Usuń
  3. O! i to mi się podoba, też tak zrobię :-)

   Usuń
  4. O! i to mi się podoba, też tak zrobię :-)

   Usuń
 3. Witam,
  czy te 400zł do wydania w Lidlu jest może również jedną z opcji nagrody dla osoby polecanej, w obecnym programie poleceń Citi?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...