piątek, 7 lutego 2020

Nowość: cashback do 10% na karcie Twisto i 50 zł na start


Niedawno opisywałem czwartą edycję promocji z rewelacyjną kartą Twisto. W komentarzach pod tym wpisem pojawiły się pytania czy na tej karcie jest możliwy cashback? Nie wiem czy Twisto podpatruje komentarze, ale taka opcja właśnie została włączona!




Dla przypomnienia za samą rejestrację w Twisto dostajemy 50 zł, warto więc skorzystać z tej promocji póki jeszcze jest dostępna. Jak pamiętamy na promocję przeznaczono tylko 5000 sztuk, więc warto się pospieszyć by zgarnąć darmową premię.

Tutaj zgarniesz 50 zł za rejestrację w Twisto

Do szczegółów na temat promocji z 50 zł odsyłam do wpisu na ten temat, tutaj jednak skupimy się na nowości jaką jest cashback. Nie jest on stały, lecz jego wysokość zależy od sklepu w jakim dokonujemy zakupy.

Twisto samo w sobie jest korzyścią, bo nie dość że to karta kredytowa, więc możemy za darmo korzystać z kasy Twisto, nie dość że mamy bardzo dobre kursy przy płatnościach za granicą, co już kilkakrotnie przetestowałem, to dodatkowo możemy zarabiać na zwrotach za zakupy.

Fragment sklepów dający cashback na karcie Twisto

W tej łyżce miodu jest jednak także łyżka dziegciu. Cashback nie jest na wszystko lecz na wybrane sklepy, chociaż jest ich dość sporo bo nawet ponad 850 na chwilę obecną. Są tutaj nawet popularne Media Markt, RTVEuroAGD, Allegro czy AliExpress, gdzie często wielu z nas robi zakupy.

Fragment sklepów dający cashback na karcie Twisto
Jak się możemy domyślać premia będzie podobna do tej jaką dostajemy na start czyli w postaci punktów. Nie wiem po co Twisto mówi o punktach, skoro to równoważnik zwykłej kasy. Tutaj przelicznik jest 1:1 więc 100 punktów to 100 zł.

Mogę to potwierdzić, gdyż sam spłacałem kartę punktami na start i wówczas zadłużenie karty zmalało o 100 zł, płaciłem zaś 100 punktami. Na moje oko ładniej wyglądałoby, gdyby Twisto informował nas o 100 zł aniżeli o 100 punktach. Warto o tym pamiętać i traktować punkty jako równoważnik naszej waluty.

Kiedy dostaniemy zwroty? Nie ma tutaj reguły, wszystko zależy od sklepu w jakim robimy zakupy, zaś termin oczekiwania to od 12 do maksymalnie 70 dni.  

Tutaj zgarniesz 50 zł za rejestrację w Twisto

Od teraz więc zyskujemy potrójnie na tej karcie: na start za samą rejestrację, za używanie, bo spłacamy bez kar do 15 dnia następnego miesiąca i to nawet Blikiem, dzięki czemu kasa zostaje spłacona w mig, a na dodatek w wielu sklepach mamy wreszcie cashback. Oby ta lista się wydłużała...

23 komentarze:

 1. Istnieje jakiś miesięczny/roczny limit dla zwrotu? Czy w opór?:)
  Fik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma informacji o limitach. Podobnie w Citi, gdzie też dostałem cashback nie ma limitów.

   Usuń
  2. hej jaki casback masz w cit jeśli można wiedzieć?

   Usuń
  3. Tak samo jak poprzednim razem czyli 10% na wszystko:)

   Usuń
  4. Polcan ale przecież jest chyba 1000 zł limitu ?

   Usuń
  5. Mówimy o Twisto czy Citi? W tym drugim przypadku nie mam jeszcze wglądu w regulaminy.

   Usuń
  6. Czyli poprzedni cashback w Citi miałeś nielimitowany kwotowo ? Jaśli tak to na jakich był zasadach? Miałeś go na jakiś czas ?

   Usuń
  7. Zajrzałem do archiwalnego wpisu na ten temat
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/12/zgarnij-sobie-dodatkowy-10-cashback-w.html
   Wynika z niego, że tam był limit 1000 zł

   Usuń
  8. Tak z ciekawości to nie wiesz na co się teraz zgodziłeś zostawiając kartę ?

   Usuń
  9. Nie wiem, jedynie prosiłem o zmniejszenie limitu, na co wyrażono zgodę.

   Usuń
 2. Dzisiaj mi przyszła wiadomość od citi banku, że zamiast telefonu oppo ax7 mogę wybrać oppo a5 2020, (promocja karty kredytowej z telefonem oppo), wziąłem ten nowszy. W każdym razie trochę lipa, bo powinienem już telefon w sumie dostać, a tutaj informacja, że od momentu wybioru telefonu mają znowu 60 dni na wysyłkę. specyfikacja nowego telefonu https://www.citibankonline.pl/files/documents/other/kp-spec-a5.pdf

  OdpowiedzUsuń
 3. Polcanku kochanieńki, czy przewidujesz akcję z mBankiem i bonusem 150 zł za założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne, już jest opisana
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/02/150-z-250-z-w-mbanku-z-brakiem-karencji.html
   Na tę akcje czekam już od ponad 3 lat...

   Usuń
  2. ... i tak mi mów :-) dzięki i proszę częściej.

   Usuń
 4. mbank wystartował z nową promocją za założenie konta i 5 transakcji daje 150 zł, okres karencji 03.02.2020 r!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to bierzemy bo jest tylko 3000 zł, przy tak długiej karencji w pozostałych akcjach tyle sztuk na długo nie starczy...

   Usuń
 5. Ja to niestety nie wezmę udziału, bo otworzyłem konto dla oprocentowania 2,7.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zaś celowo olałem ofertę bo z tych 2,7% realny zysk jest taki ile wynosi różnica między bieżącą ofertą jaką masz na dany moment do dyspozycji oraz 2,7%. Innymi słowy jak miałeś do dyspozycji lokaty w IB na 2,3% to twój zysk realny to zaledwie 0,4 pp.
   Tutaj masz czyste 150 zł praktycznie za darmo.

   Usuń
 6. 5 transakcji to może być: płatność kartą, blikiem, zakupy w internecie, nawet 5 x przelew na swoje konto w innym banku też się wlicza w te wymagane regulaminem 5 transakcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. A tak a propos mBanku i najnowszej akcji 150 zł:
  Informujemy, że Akcja Bonus "Twoje konto z Bonusem i Premią" zakończyła się 2020-02-09 13:49:24. Dziękujemy za wzięcie udziału oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych akcjach i promocjach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie oferta do bani, to samo z dziubdzianiem drobniaków na kartach kredytowych. Drobnica i zawracanie głowy poważnym ludziom.

  OdpowiedzUsuń
 9. polcan gdzie się podział opis promocji
  m bank "Twoje konto z Bonusem i Premią"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Został czasowo usunięty, bowiem opisana tam oferta już się niestety skończyła, więc nie ma sensu by była na stronie głównej.
   Wpis wróci, gdy ukaże się wpis o nowej promocji na stronie głównej. Tak zawsze robię jak oferta skończy się szybciej niż ukazuje się kolejny artykuł.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...