czwartek, 27 lutego 2020

50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na karcie w Citi

Citi Handlowy promuje swoje karty kredytowe co jakiś czas kusząc ciekawą premią. Zwykle skorzystać mogą nowi klienci. Tym razem Bank postanowił nagrodzić też obecnych użytkowników karty. Proponuje 50 zł do wydania w Biedronce. Co prawda nie jest to to samo co 400 zł do Lidla czy Allegro dla nowych, ale mieć a nie mieć 50 zł i to za banalne warunki - to czemu nie skorzystać?


Kto może wziąć udział w tej ofercie? Wszyscy, którzy posiadają kartę kredytową Citibanku i otrzymają propozycję od banku za pośrednictwem SMSa, emaila, telefonicznie, albo w oddziale banku lub w Citi Online.

Oferta będzie ważna do 31 marca 2020 roku, ale bank przewidział pulę 7000 nagród.

Co trzeba zrobić, aby owe 50 zł na zakupy w Biedronce otrzymać? W zasadzie wystarczy tylko zawrzeć porozumienie do umowy o kartę z karesie podwyższenia limitu kredytu. Kwota nie może być mniejsza niż 5000 zł.

Nagroda w postaci vouchera do Biedronki zostanie przekazana za pomocą wiadomości w serwisie Citibank Online, nie później niż do 30 dni liczonych od daty zawarcia porozumienia. Co oczywiste, w tym czasie karta musi być aktywna, a limit niezmniejszony.

Voucher można wykorzystać do 31 października 2020 r.  Można wykorzystać voucher w częściach. Można go użyć wielokrotnie, do maksymalnej wartości 50 zł.

Limit można podwyższyć i zmniejszyć bezpłatnie. Warto pamiętać, żeby go obniżyć po zgarnięciu premii, aby nie obciążać swojej zdolności kredytowej.

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty w Citi, nie załapiesz się na bon do Biedronki. Ale nic straconego bo zyskać można dużo więcej bo aż 400 zł do jej konkurenta -  do Lidla.

Tutaj założysz kartę kredytową Citi, by zdobyć 400 zł do Lidla

Oferty aktualna będzie do 20 kwietnia 2020 roku. W skrócie dla przypomnienia:

Oferta jak to zwykle bywa, skierowana jest do osób, które nie miały karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2018 roku. 

Kartę prezentową do wykorzystania w Lidlu otrzymamy jeśli spełnimy trzy nieskomplikowane warunki:

1) instalacja aplikacji Citi Mobile i aktywacja karty za jej pośrednictwem

2) przynajmniej jedno logowanie do bankowości za pomocą apki - nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę 

3) dokonanie transakcji kartą na kwotę m.in. 2000 zł - nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

O tym, że zakwalifikowaliśmy się do wypłaty nagrody, bank poinformuje nas w serwisie Citibank online, nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie warunki.

Gdy już otrzymamy nasze bony na zakupy w Lidlu, mamy 6 miesięcy na wykorzystanie ich, gdyż termin ważności wynosi pół roku.
Niedawno Polcan wspomniał również jak wycisnąć 10% cashback przy zamykaniu karty Citi. Więcej szczegółów tutaj. Jak widać dla każdego się coś znajdzie, dla aktualnych klientów, dla nowych, a nawet i dla tych co panują zamykać kartę. 36 komentarzy:

 1. Dzisiaj wypłacałem w City Handlowym w Warszawie w Blue City 40tyś. USD. Kasę wydawała mi trzyosobowa komisja pracowników.
  Kasa z maszynki do przeliczania banknotów. Nie zaglądałem do środka pod banderole bo przecież ilość kasy musi się zgadzać.
  Poszedłem do Santandera wpłacić na 6M/1,5%, a tam kasjerka zakwestionowała mi dwa banknoty bo ostemplowane obcymi stemplami.
  Zawróciłem do City Handlowego a tam kierowniczka oddziału z bardzo wielkiej łaski sugerując, że mogłem podmienić dobre banknoty na ostemplowane i po kłótni wymieniła mi dwa trefne banknoty przez wpłatę/wypłatę tylko dlatego, że jestem starym klientem banku.
  Tylko nie wiedziała, że jutro wypłacam koleje 40tyś $$$ i jutro też bez ich już łaski upływa 30-dniowy termin wypowiedzenia konta. W tym banku nie ma czego szukać. Stawki %%% do 0,3%.

  Ps. Wieczorem byłem w innym oddziale City w Galerii Mokotów a tam dzikie tłumy klientów banku i to sam biznes.
  Wypłacałem PLN i mieli najnowszy nabytek, przeliczarki banknotów, które nie dość, że sprawdzają banknoty na fałszywość, to jeszcze mieląc sumują nieposegregowane różne nominały banknotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego nie wybieram juz nigdy bankow, w ktorych nie mozna przelac USD za sensowna oplata. Niestety generalnie w kazdym banku wydaja osteplowane lub popisane banknoty USD a w drugim nie chca przyjac.
   Z Santandera znow bedziesz mial noszenie za 6-m, bo to bank, w ktorym standardowe procenty dla walut sa bliskie zero.

   Usuń
 2. Ciekawe tylko, według jakiego klucza wybierają osoby do nagrody. Na zdrowy rozum powinny to być takie używające aktywnie karty i wykorzystujące przyznany już limit. Czy ktoś z z czytelników bloga otrzymał taką propozycję? A jeśli tak - to czy domyśla się, dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja zapłaciłam kk citi 0,40 gr za 1 pietruszkę aby odbębnić wymóg płatności a potem spłaty tejże karty i ewakuuję się już niebawem z tego wyjątkowo irytującego interesu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli to kogoś interesuje to w IB Zawrotna na 2,3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie to interesuje. Dziękuję za informację. Do jakiego banku robiłeś przelew?

   Usuń
  2. Ktoś pisał w komentarzach, że dostał właśnie taką propozycję przy przelewie do Nest Banku (ten bank ostatnio podniósł % na lokatach)

   Usuń
  3. Inicjowałem przelewy do Getina i Millennium na kwotę 11.000 i w obu przypadkach otrzymałem ofertę na stawkę 2,3%.

   Usuń
  4. Przy pzelewie do Milenium i Mbanku brak propozycji lokaty zawrotnej.

   Usuń
  5. Czyli podobnie jak u mnie wcześniej - po uważaniu. Ciekawe tylko, że to nie osobę wybierają (bo raz mi proponowali, raz nie), tylko tak raczej loteryjnie. I to były wyższe przelewy niż 11.000,00.

   Usuń
  6. Jest po uważaniu. Ja prawie nigdy nie dostaję propozycji zawrotnej a syn prawie zawsze dostaje. Nawet jeśli inicjujemy przelewy w odstępie 2 minut.

   Usuń
 5. W Citi Handlowym dwa razy składałem Reklamację na nieterminowe dopisywanie odsetek do 3% od kwoty 100 000 zł. Za każdym razem odsetki dopisywane były z 1 dniową zwłoką. W drugiej reklamacji zażądałem ustawowych odsetek za zwłokę. Napisałem, że gdybym, to ja spóźnił się ze spłatą karty kredytowej z automatu zostałbym ukarany odsetkami karnymi. Ewidenta wina Banku, ale na odsetki ustawowe za zwłokę, zgody nie wyrażają. Chamstwo i bezczelność.
  A oto odpowiedź na drugą Reklamację cytat:
  „Szanowny Panie,
  Uprzejmie informuję, że nasz bank odnotował przystąpienie Pana do oferty specjalnej „Citi Priority – Razem lepiej – edycja II” w dniu 13 listopada 2019 r.
  Odsetki nie zostały zaksięgowane do 12 lutego 2020 r., zgodnie z regulaminem oferty z winy leżącej po stronie banku. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
  W dniu 13 lutego 2020 r. na Pana konto oszczędnościowe zostały zaksięgowane odsetki maksymalne promocyjne Nagroda 2 w wysokości 237,38 PLN minus kwota podatku.

  Przepraszam za niedogodności oraz za opóźnienie w zaksięgowaniu odsetek.
  Przykro nam, ale nie możemy przychylić się do Pana prośby i zaksięgować odsetek,
  o które Pan wnioskuje.
  Z poważaniem,

  imię i nazwisko
  Specjalista ds. Reklamacji
  Biuro Obsługi Reklamacji i Zapytań Klientów
  Citi Handlowy
  Bank Handlowy w Warszawie S.A.
  ul. Goleszowska 6
  01-260 Warszawa”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem podobną sytuację - dwa razy reklamacja za nieterminowe odsetki i jeszcze jedna za nieprawnie pobraną prowizję 6,00 zł. Na reklamacje odpowiadają, nawet w przyzwoitym terminie, ale reakcja na sugestię jakiejś rekompensaty z ich strony - podobnie jak w poście powyżej. A przecież mogliby na przykład zaproponować opisywaną tu promocję. Na wstępie ustaliłem najniższy z możliwych limit na kk, a innych obciążeń kredytowych nie mam, więc nie byłoby żadnego problemu. No, ale oni wolą "nie bo nie".
   Kusi mnie, żeby tę sprawę "podać wyżej", choćby dla zasady.

   Usuń
  2. Każde takie zachowanie banku musi być piętnowane i nagłaśniane publicznie

   Usuń
 6. Potwierdzam. W City nie ma czego szukać. Jak jest jakaś dobra promocja to brać i po jej zakończeniu uciekać. Oni nie rozumieją czym jest bank i kim jest klient banku. Dla nich to frajer, którego się goli. City to bank wyspecjalizowany w goleniu bogatych frajerów. Trudno zrozumieć dlaczego próbują wprowadzić ofertę dla niezamożnych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś sprawdziłem jak wygląda u mnie limit w Citi. Po małych perypetiach w końcu obniżono mi limit, za to drastycznie wzrosła możliwość podniesienia limitu. Teraz mogę wnioskować o limit do 23.200 zł na karcie.
  Oczywiście zamiast tego wolę kartę Diners Club ze stówą za przyznanie. To dwa razy więcej niż opisywany bon do Biedry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kto komu każe brać aż taki wysoki limit? Można suwakiem ustawić mniejszy byle było conjamniej 5 tys. Mi proponowali 38 tys, a jak chciałam tyle wziąć, to...nie przyznali mi go. Drugie podejście podwyżka na 5100 zł i po reklamacji bon w kieszeni. Przynajmniej tak było przy poprzedniej promocji

   Usuń
 8. Dla zainteresowanych Getin nie zmieni stawki na swoim KO w nowej promocji, dalej będzie 2,70% zaś stawka obowiązywać będzie do 5 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak będzie w Millennium po 14 marca?

   Usuń
  2. Proszę, proszę Polcan znowu ma info z 1-ej ręki jeszcze przed czasem ;)

   Usuń
  3. do polcan 28 lutego 2020 14:20 - Polcan, jak zawsze - niezawodny :) Często dzień zaczynam i kończę na lekturze bloga (komentarze pod artykułami równie cenne).

   Usuń
  4. To witam w Klubie.

   Usuń
 9. Czy limit zwiększa się w bankowości elektronicznej czy przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw musisz sprawdzić, czy dostałeś zaproszenie do promocji - ostanio było w zakładce Pożyczki. Klikasz baner, wchodzisz na ospowiednią stronę i zwiększasz limit

   Usuń
 10. Polcan podaj proszę najbliższe daty zerowania w Getinie i Millenium... nijak nie umiem się w tym połapać, nim jakiś mądrala napisze "boś głupi".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Millennium data zerowania przypada teraz na piątek 13 marca.
   W Getinie taka data już minęła, oficjalnie bank poda, że będzie badać stan na 25 lutego. W Getinie powinno się zerować na tydzień wcześniej.
   Nowa V edycja potrwa do 5 kwietnia więc najwcześniej 27 marca warto będzie zerować konto w Getin. Moja lokata mobilna kończy się 30 marca więc mogę mieć problem...

   Usuń
  2. Polcan wcześniej ktoś zapytał:Czy aby nie warto przypomnieć o czyszczeniu salda w Getin? Za tydzień rusza chyba nowa promocja konta eko. Twoja odpowiedz:Przecież Getin to nie Millennium i tutaj nie da się wrócić od razu. Bierzemy udział albo w parzystych albo w nieparzystych edycjach. A teraz piszesz o zerowaniu w Getinie.Po co zerować skoro nie da się wrócić od razu?Namieszałeś troszkę.

   Usuń
  3. To zależy od tego jak długo trwa dana promocja. Jeśli przykładowo nasza promocja nr 2 trwa przez 4 miesiące, zaś w międzyczasie mieliśmy oferty promocji nr 3 i zaczyna się nr 4, to prawdopodobnie warto zerować konto na koniec edycji nr 3 i wejść w czwórkę.
   Wszystko zależy od tego w jakim momencie weszliśmy w daną promocję czy na jej początku czy też na końcu. Ja zwykle wchodzę na sam koniec co pozwala na przeskoczenie kolejnej edycji.

   Usuń
 11. Mille. Pisałam już o tym wcześniej, ale przypominam w "godzinie zero". Chyba warto zrobić tak jak ja, czyli jeszcze w lutym odsetki z oszczędnościowego przelać na ROR w podwójnej wysokości. Wtedy - po dopisaniu tych za luty znowu będzie 100.000,00 i zniknie problem z przelewaniem w dniu zerowania. Ktoś tu pisał, że zakupy kartą lub wyplata z bankomatu może być księgowana w następnym miesiącu, więc zonk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to pisałem, moje saldo na start to ponad 10k, bo 10k wypłacałem z bankomatu, zaś pozostałe drobne przelałem na revoluta. Obie transakcje zostały zaksięgowane z 3 dniowym poślizgiem.
   Na szczęście mam wszystko póki co w Getin, więc nauczka była bezproblemowa.

   Usuń
  2. Polcan - a za poradę nie pochwalisz? Jestem łasa na na to:)).

   Usuń
  3. Porada wydaje się bardzo ciekawa, ale nie testowałem jak to działa. Jak dotąd nie przypominam sobie sytuacji bym zerował konto w Mille i wrócił bo zawsze przerzucałem środki do innego banku. Wszystkie inne banki już jednak wykorzystałem i zanosi się na to, że od marca wrócę tu na stałe i wówczas będę mógł to przetestować.
   Co na przykład jeśli wpisana kwota do przelewu jest inna aniżeli faktycznie dopisane odsetki? Przykładowo zlecam przelew na 100 zł bo tak policzyłem, zaś faktycznych odsetek było 99,98 zł. System takiego przelewu nie zrealizuje ze względu na brak takiej ilości środków na koncie...

   Usuń
 12. Polcan - to nie tak, że mam na oszczędnościowym wyłącznie domniemane odsetki. Przecież chodzi o zachowanie ciągłości promocji. Tam jest 100.000,00 plus odsetki za poprzedni miesiąc, a ja sobie jeszcze dodaję drugie tyle (nawet z małą "górką" na wszelki wypadek) i w ostatnim dniu miesiąca przelewam na ROR. Oczywiście robię to tylko wtedy, gdy w następnym przypada zerowanie. Potem (aktualnie 1 marca - po dopisaniu odsetek) uzupełniam na KO do 100.000,00, jeśli okaże się, że zabrałam zbyt wiele.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kto mi to rozkmini? Kiedy mam ewakuować kasę albo zerować stan???
  W Millenium biorę udział w "Numer edycji Promocji 18" - Okres naliczania promocyjnego oprocentowania 6/12/2019 - 6/03/2020.
  Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”edycja 19.
  """""""""""§ 3.2.W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit,której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 13 marca 2020r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 19 Promocji.""""""""""""

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja Ci rozkinine :), chociaż Twojego posta nie doczytałem :). Zapamiętajcie, bez względu na to w której promocji jesteście, ile kasy macie, kiedy wpłacaliście, lub wypłacaliście, absolutnie na każdy dzień badania należy wyzerować środki w mille !!! amen :) I nie przejmować sie datami terminami, na pewno nie będzie problemu i kasa zawsze będzie oprocentowana promocyjne ... Teraz przypada to w sobotę 14 marca. Do wieczora wszystkie środki muszą z mille zniknąć do niedzieli rana. Koniec kropka i nie zadawać zbędnych pytań :)

   Usuń
  2. A po 14 marca to wiele tych procentów będzie?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...