niedziela, 23 lutego 2020

100 zł za samą rejestrację w Blue bonus z kartą Diners Club


W piątek przy okazji oferty z 10% cashback wyjaśniłem dlaczego kuriozum w Citi nie trzeba się już bać. W efekcie z automatu obniżyłem sobie limit na karcie Citi o ponad połowę, nie jest już bowiem konieczny wysoki limit.

Dzięki temu na poważnie mogę już podejść do jednej z najciekawszych ofert na rynku, które przypominają ubiegłoroczne akcje z premią 100 zł za darmową pożyczkę. Wszak znów można zgarnąć 100 zł za samą rejestrację, a to przecież darmowa kasa jaką lubimy najbardziej:)


Kto może z tego skorzystać? Praktycznie każdy z nas, bowiem promocja dotyczy nigdy nie omawianej jeszcze u mnie karty Diners Club. Warto więc ją zdobyć, zgarnąć premię i zamknąć, bo przez pierwszy rok jest ona całkowicie darmowa:)

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Promocja ma potrwać do 31 marca 2020. Jak zwykle w przypadku BlueBonusa na promocyjnej stronie mamy licznik odliczający czas do końca promocji. Mimo to i tak warto wziąć udział w tej akcji wcześniej nigdy bowiem nie wiadomo, czy nie okaże się, że promocja jest tak popularna, że przewidziana pula nagród nie wyczerpie się przed czasem.Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? 
Jak widzimy na powyższym screenie praktycznie nic. Wystarczy po prostu zarejestrować się w promocji i... odebrać nagrodę:) A takie akcje lubimy najbardziej. Należy jednak uważać z wyborem nagrody mamy bowiem do wyboru 100 zł lub 200 zł.Odradzam jednak wybór wyższej nagrody, kryje się bowiem za typ pułapka. Jak się okazuje do wyboru mamy karty:
 • 100 zł za kartę Dinner Club Traveller lub Dinner Club LOT
 • 200 zł za kartę Dinner Club PREMIUM Vintage
Kusi nas by wziąć tę drugą, ale jest to nieopłacalne, więc odradzam wybór niby lepszej opcji. Pierwsze dwie są darmowe przez pierwszy rok użytkowania, zaś druga już nie. Mało tego za Premium Vintage opłata za wydanie wynosi aż 500 zł więc ta opcja odpada całkowicie.

Nazwy użyte w kartach Diners Club czyli LOT oraz Travellers sugerują, że kart tych można używać tylko w wąskim zakresie. Na szczęście niedawno się to zmieniło, kartą Diners Club można zapłacić np. w popularnym Lidlu, Carrefour, IKEA czy Auchan. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w osobnym wpisie.

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Lepiej więc wybrać jedną z dwóch jakie mamy do wyboru za stówę. Informacje o opłatach za kartę znajdziecie w drugim dołączonym niżej regulaminie. Jak dla mnie to mało istotne, wszak to oferta typu zgarnij premię i zlikwiduj kartę.

Wybieramy kartę z niższą premią
Mamy zatem kolejną ofertę typu must have i jeśli chcemy z niej skorzystać to na pewno z pierwszej jej edycji. Bonus jest fajny, zaś potencjalne przyszłe tego typu oferty będą prawdopodobnie miały już mniejszą premię na start. Znamy to przecież nie tylko z legendarnego już Twisto...


Regulamin promocji BlueBonus z Diners Club
Tabela opłat i prowizji dla kart Diners Club

12 komentarzy:

 1. Jak można sobie samodzielnie obniżyć limit karty kredytowej citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do nich w bankowości wewnętrznej, że chcesz obniżyć limit.
   To nie tak, że sobie go sam obniżyłem. Po prostu zadzwoniłem z chęcią rezygnacji co skutkowało ofertą 10% o której pisałem w piątek. Gdy konsultant zapytał czy może jeszcze w czymś pomóc przypomniałem sobie o stówce w Diners Club o której mowa w powyższym artykule, więc zapytałem czy da się obniżyć limit, skoro z jego wyjaśnień wynikało, że można sobie nadpłacać kartę poza terminem generowania pdf przez Citi.
   Zdaniem konsultanta można obniżyć limit do 1700 zł, mi Citi na start przyznało 4400 zł, które już nie są mi potrzebne. Wolę zamienić je na inną kartę.
   Jutro zamierzam złożyć wniosek o Diners Club, mam jedynie obawy czy zmniejszenie limitu w Citi już zostało odnotowane w BIK czy jeszcze nie...

   Usuń
  2. Polcanie, jesteś niezastąpiony. Dzięki wielkie za wykład.

   Usuń
 2. Witam,
  mam pytanie pro forma: jako osoba pozostająca aktualnie bez zatrudnienia, a tym samym bez stałego źródła dochodów, nie ma sensu, bym składał wniosek o wydanie tejże karty, bo i tak zostanie odrzucony?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagana jest{ generalnie kopia dowodu osobistego, zaświadczenie z miejsca pracy o zarobkach lub kopia PIT w przypadku działalności, kopia wyciągów z konta z wpływami wynagrodzenia też czasem może być.
   Z powyższego wynika, że faktycznie wniosek najprawdopodobniej wniosek zostanie odrzucony, chociaż każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.

   Usuń
 3. Info dla osób, które widziały już powyższy artykuł na PP4. Dodałem od dziś informację, że kartą Diners Club można płacić także w popularnych sklepach jak Lidl, Carrefour, Auchan czy nawet na internecie np. AliExpress. Nie trzeba więc się sugerować mylącą nazwą, że to oferta dla podróżników.

  OdpowiedzUsuń
 4. 9. Wypłata bonusa w postaci uznania na karcie będzie widoczna na wyciągu
  wygenerowanym po zakończeniu miesiąca, w którym została dokonana pierwsza
  transakcja. To nie będzie wypłata w formie gotówki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile wiem w przypadku każdej karty kredytowej wypłata premii zasila konto karty, co dobrze znamy z Citi czy Twisto, więc tutaj myślę będzie podobnie.

   Usuń
 5. Czy aby nie warto przypomnieć o czyszczeniu salda w Getin? Za tydzień rusza chyba nowa promocja konta eko:)
  Fik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież Getin to nie Millennium i tutaj nie da się wrócić od razu. Bierzemy udział albo w parzystych albo w nieparzystych edycjach.

   Usuń
 6. Tylko jak później tą kartę Dinner Club zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że albo wykona się telefon do nich i złoży dyspozycję zamknięcia, albo napiszemy w ich bankowości, że zamykamy karty, lub też wysyłamy list polecony.
   Osobiście jestem za opcją drugą.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...