piątek, 7 lutego 2020

150 zł + 250 zł w mBanku z brakiem karencji w nowej akcji Konto z Bonusem i Premią


No nareszcie, na taką akcję czekałem. Dziś ruszyła mocno limitowana akcja w której warto wziąć udział, bo przeznaczonych jest tylko dla 3000 osób, którym nieoczekiwanie otwarto zamkniętą od ponad 3 lat furtką. Warto się więc pospieszyć by zgarnąć łatwą premię, ja już dziś zamierzam złożyć wniosek.
Nareszcie oferta z furtką dla czekających
W zasadzie akcja jest podobna do omawianej niedawno, ale tam karencja obowiązywała od zamierzchłego początku 2017 roku. W nowej akcji mamy brak karencji, bowiem data nowego klienta została ustawiona na 3 lutego 2020!:)

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z brakiem karencji w mBank

Teoretycznie akcja ma potrwać do 31 marca, ale nie wierzę, by tak długo powyższy link był aktywny. Przy limicie 3000 zł, a przede wszystkim nareszcie otwartej furtce dla czekających na powrót, akcja niemal w 100% zakończy się znacznie wcześniej.

Harmonogram nowej akcji w mBanku

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? 
Tym razem organizatorem akcji jest znany nam dobrze z innych akcji specjalnych ebroker partner. To tutaj składamy jak zwykle wniosek, dzięki któremu łatwo później będzie można zgarnąć 150 zł. 

Ci którzy zdążą załapać się na pierwsze 3000 wniosków będą mogli założyć konto do 15 kwietnia. Potem wystarczy zrobić tylko jeden banalny warunek:
 • dokonać 5 transakcji na dowolną kwotę
czasu na to mamy aż dwa miesiące, przy czym owe 5 transakcji trzeba dokonać  w jednym z dwóch miesięcy po otwarciu konta. Jak się załapię na tę promocję to zapewne wszystkie 5 transakcji załatwię za jednym zamachem w jednym sklepie.

Co ciekawe w regulaminie pod definicją 5 transakcji bezgotówkowych kryje się także coś innego. mBank wlicza do tego... przelewy na inne konto, co wydaje się jeszcze prostsze od płatności kartą. Dla świętego spokoju i tak jednak wolałbym zapłacić 5x po 0,29 zł za bułkę.

O premii za te banalne czynności organizator wypłaci nam premię, przy czym info o jej przyznaniu dostaniemy już 17 czerwca 2020. Do końca pierwszego półrocza na koncie zobaczymy dodatkową kasę w postaci 150 zł. Miło.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z brakiem karencji w mBank


2. Ekstra 250 zł w programie poleceń
Co ciekawe zysk można zwiększyć przez polecanie konta. Gdy założę konto w mBanku będę mógł wam polecać to konto co pozwala na dodatkowy zysk w wysokości 50 zł za jednego poleconego. Mamy jednak limit w postaci 5 osób, więc maksymalnie można zgarnąć za to do 250 zł.

Konto w mBanku zamykałem latem 2017 i od tego czasu czekałem na powrót. Wszystkie oferty jakie były niezmiennie ustawiały datę nowego klienta na 1 stycznia 2017 i tak też jest w najnowszej promocji opisanej przez Ewalda.

Na szczęście nareszcie jest jeszcze dodatkowa furtka w postaci akcji specjalnej i warto w nią wejść póki jeszcze jest otwarta. A zapewne długo nie będzie, a potem zostanie nam znów akcja z karencją od koszmarnie dawnego 1 stycznia 2017...

Trwa wciąż inna akcja specjalna z 2x większą premią

Przypominajka o podobnej akcji specjalnej
Na koniec przypomnę, że ebrokerpartner prowadzi jednocześnie drugą akcję specjalną, o której była mowa tutaj. Warunki są równie łatwe, a do zgarnięcia jest dwa razy więcej czyli 300 zł, kto przegapił może jednak wciąż korzystać z oferty Santandera do końca lutego.

Tutaj zgarniesz 300 zł w innej akcji specjalnej ebrokera z Santander


Regulamin akcji specjalnej bez karencji dla klientów mBanku


26 komentarzy:

 1. Akcja przeszła bezboleśnie, nawet dostałam już cynk o kurierze który ma się ze mną kontaktować w najbliższym dniu roboczym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieniądze leżą wprost na ulicy, dają - biorę.
  Lubię nieskomplikowane promocje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakieś zgody są wymagane aby się załapać na tę promkę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy posiadanie konta w walucie obcej wyklucza z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi tylko o braku rachunku typu ror. Jeśli konto w walucie obcej ma 'charakter ror' to może być problem. Mówię o punkcie 4 w paragrafie 3.

   Usuń
 5. Czekam już prawie godzinę na maila aktywującego i ani słychu ani dychu. Czyżby skończyła się już pula nagród?

  OdpowiedzUsuń
 6. jeśli zastrzegę kartę to zostanę wykluczony z promocji. Wszak nie zamykam konta ani karty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Absolutnie nie na temat. Mille umożliwia ciągłość konta oprocentowanego nieźle, ale to wymaga zerowania w określonych terminach. I problem pojawia się przy nadwyżce ponad 50.000,00/1000,00, które można przelać jednorazowo. Tą nadwyżką są odsetki za ostatni miesiąc. Ktoś tu pisał, że wypłata z bankomatu w ostatnim/przedostatnim dniu jest ryzykowana, bo mogą zaksięgować już w następnym miesiącu.
  Ja robię tak (przykład bieżący), że 28 lutego przelewam z KO na ROR PODWÓJNE odsetki (nawet trochę "z górką" na wszelki wypadek). I w ten sposób na 1 marca jest znowu tylko 100.000,00, które już bez problemów można sobie wyzerować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiłem podobnie. Jednak czasami korzystniej jest uiścić opłatę 7,50 zł za drugi przelew w miesiącu (zwłaszcza w czasie zerowania) niż wcześniej wypłacać 50.000 zł -jeśli masz na KO Profit 100.000 zł: 2 x 50.000 zł (kwota odsetek od tych 50.000 zł jest wyższa niż ta opłata 7.50 zl).

   Usuń
  2. Gesso - nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź, bo sprawa dotyczyła wyłącznie przelewania odsetek, a nie większej gotówki:
   1.Nie wypłacałam przedwcześnie 50.000,00 zł, lecz tylko podwójne (czyli także przewidywalne) odsetki za następny miesiąc.
   2. Za dwa-trzy dni kasa na KO wyrównywała się do 100.00 zł.
   3. Był to zawsze mój pierwszy przelew w miesiącu z KO, bo mam jeszcze inne takie, a chyba wszyscy się zgodzą, że te odsetki nie są olbrzymie i nie musimy z nich korzystać natychmiast - mogą sobie poleżeć. A w sytuacjach krytycznych, kiedy te około 200,00 zł stają się niezbędne - no to płaczemy i płacimy za przelew.

   Usuń
  3. "(kwota odsetek od tych 50.000 zł jest wyższa niż ta opłata 7.50 zl)."

   Niestety nie Gesso. Przy 2,7% na KO dziennie (po potrąceniu podatku) od 50k masz ok 3zł. Jak zapłacisz 7,50zł opłaty - to niestety jesteś w plecy ok 4,50zł :(

   Usuń
  4. do TomTom 8 lutego 2020 19:19 Tylko że ja wypłacałem 50.000 zł 8 stycznia. Stąd ta korzyść (za 8 dni).

   Usuń
 8. Wyszukiwarka... Dotąd byłeś u mnie na pierwszy miejscu w haśle "Finanse po godzinach". Obecnie - zero. Teraz szukam Cię przez "Polcan blog" i zapisałam w zakładkach. Wiesz coś o tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem u siebie i po wpisaniu hasła 'finanse po godzinach' pojawia mi się ten blog jako pierwszy.
   To co pokazuje wyszukiwarka to kwestia seo, na początku istnienia bloga interesowałem się tym tematem, bo pozycjonowanie to jedno z podstaw istnienia z sieci. Jest tutaj jednak tyle zmian, że porzuciłem ten temat.

   Usuń
  2. Polcan - wróciłeś:). Pojawiasz się na drugim miejscu w wyszukiwarce.

   Usuń
  3. No i fajnie. Będę musiał szukać siebie częściej;)

   Usuń
 9. Czy załapię się na tym koncie na lokatę 3,5% jako nowy klient?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki Panowie wniosek złożony.
  M bank to najlepszy bank jeśli chodzi o promocje

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy załapię się na tym koncie na lokatę 3,5% jako nowy klient?

  wg mnie tak szkoda ze kwota mała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie załapiesz się ponieważ lokatę na 3,5% otwiera się na okoliczność otwarcia konta.

   Usuń
  2. Te lokate mozna zalozyc tylko w trakcie zakladania konta

   Usuń
  3. Oczywiście że nie, przeca to zupełnie inna akcja.

   Usuń
 12. To tego jeszcze nie wycofano? Nigdzie na stronie mBanku tego 3,5% nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwszy raz nie było w IdeaBanku propozycji lokaty zawrotnej (kwota około 100 tys.) - zarówno do Millennium, Getin, Pekao (wcześniej kilka osób pisało o tym "problemie").

  OdpowiedzUsuń
 14. Ups, dziś przed południem udało mi się złożyć wniosek do mBanku, przed chwilą próbował Ewald. Niestety link już jest nieaktywny, oferta w ilości 3000 sztuk wyprzedała się w dwa dni...

  OdpowiedzUsuń
 15. No i skończyło się babci sranie co zresztą nie dziwi bo oferta była fajna.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...