poniedziałek, 17 lutego 2020

Do 1700 zł z kontem firmowym! Powrót akcji specjalnej z Alior Bankiem

Dziś wystartowała kolejna akcja specjalna dla firm. W ósmej już edycji konta iKonta Biznes w Alior Banku znów do zgarnięcia jest rekordowa premia w postaci 1700 zł. Firmy mają w czym wybierać, bo ostatnio pojawiło się kilka ofert kont firmowych, ale w Aliorze zgarną najwięcej.

Kto może z tego skorzystać? Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. Analogicznie do poprzedniej 7. edycji promocji. Szkoda, bo pamiętamy, że w jeszcze wcześniejszych edycjach mieliśmy karencję w postaci jednego roku.

Tutaj zgarniesz premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior


Akcja specjalna ma potrwać do 23 marca 2020. Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku innych znanych nam akcji specjalnych. Jak zwykle mamy 30 dni na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 22 kwietnia 2020 r.

Harmonogram VIII edycji
Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma bardzo proste do spełnienia warunki, a w zasadzie tylko jeden, wymagany jest bowiem tylko jeden przelew i to na niewielką kwotę 500 zł.

Na spełnienie warunku mamy sporo czasu, bo aż 60 dni. Ci, którzy lubią czekać na ostatnią chwilę, będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 21 czerwca 2020 r. , pozostali, którzy otworzą konto wcześniej - odpowiednio krócej.


O premii organizator poinformuje najpóźniej do 31 lipca 2020 r. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych, mamy 5 dni roboczych na przekazanie swoich danych organizatorowi, potrzebnych do wypłaty premii. 


2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień. Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Warto pamiętać, że warunkiem  wypłacenia nam premii jest wykonanie i rozliczenie min. 4 transakcji kartą wydaną do rachunku, w danym miesiącu. 

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Standardowo przypomnę, że aktualnie mamy jeszcze inne oferty kont firmowych z premią, więc warto porównać  i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie.

1) Do 6 marca 2020 Nest Bank daje 600 zł premii, w limitowanej ofercie do 300 wniosków.
2) Do 23 lutego 2020, zyskać można do 1050 zł w akcji specjalnej z kontem w Santanderze.Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej dla firm, by zyskać do 1050 zł


Do niedawna mieliśmy jeszcze ofertę Idea Banku, ta niestety już się zakończyła.


Regulamin promocji Zgarnij premię z iKontem Biznes - 8 edycja
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...