wtorek, 11 lutego 2020

Łatwe 300 zł premii w promocji mKonto Intensive z premią


Dziś oczekuję kuriera z weekendowej akcji z premią w mBank z 150 zł. Oferta bardzo szybko się skończyła, ale okazuje się, że za inne konto w mBanku można zgarnąć dwa razy więcej.

Nic dziwnego, skoro bank wkrótce zniknie z rynku to promuje się jak może, a skoro na tym zyskujemy, to bierzemy w ciemno. Tym bardziej, że znów warunki jakie bank wymaga są bardzo banalne.


Niestety w przeciwieństwie do weekendowej promocji tutaj mamy rygorystyczny warunek adresata. Z oferty może skorzystać tylko nowy klient i tak jak w przypadku promocji związanej ze zwykłym kontem opisanej niedawno w mBanku z 150 zł premii tak i tutaj konta nie można mieć od 1 stycznia 2017.

Tutaj zgarniesz łatwo 300 zł za konto Intensive w mBank

Oferta ma potrwać do 31 marca 2020. Chociaż warunki są banalne, oferta ma szanse potrwać do końca, skoro ma duże ograniczenie co do potencjalnych nowych klientów banku na którego chrapkę ma Pekao.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł?
Akcję podzielono na dwie części:

1. 200 zł za szybki wpływ
Pierwsza premia zostanie wypłacona za spełnienie dwóch warunków
 • wpływ na konto na kwotę 7000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
 • dokonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę 
Zrobienie przelewu to banalna czynność, robimy to praktycznie codziennie i zajmuje to krótką chwilę. mBank daje nam aż tydzień na zrobienie pierwszego przelewu i nazywa to szybkim wpływem. Trudno nazwać to szybkim, ale dla nas ważny jest fakt, że za taki 'pośpiech' dostaniemy aż dwie stówki.Ponadto dokonać trzeba 5 płatności kartą, ale z nimi nie trzeba się aż tak spieszyć. Mamy na to czas aż do końca pełnego miesiąca, czyli ponad miesiąc Przykładową symulację widzimy powyżej: dla konta założonego wczoraj mamy czas na wpływ tydzień czyli do 17 lutego, ale na płatności kartą aż do 31 marca, bo dopiero marzec będzie pełnym miesiącem.

2. 100 zł za aktywność na koncie
Dla drugiej premii powyższe czynności należy wykonać w drugim pełnym miesiącu. Innymi słowy dla podanego przykładu wpływ na konto i 5 płatności kartą należy wykonać w kwietniu, który jest drugim pełnym miesiącem.

Oczywiście jeśli ktoś założy konto w marcu, terminy przesuną mu się o jeden miesiąc. Zgarnie więc kolejną stówkę za warunki spełnione w maju.

Tutaj zgarniesz łatwo 300 zł za konto Intensive w mBank

Konto mIntensive to konto z górnej półki, ale nie trzeba się go wcale obawiać. Warunek darmowości konta jest banalny wystarczy bowiem przelew na 7000 zł by nie martwić się o jakiekolwiek opłaty. Można też trzymać aktywa w wysokości 100.000 zł co też zwolni nas z opłaty 49,50 zł.W zamian dostajemy zaś 3 darmowe przelewy w miesiącu oraz wszystkie bankomaty na całym świecie za darmo. Kto wie czy nie zamienię niebawem swoje nowe konto na mIntensive. Być może powtórzy się okazja ze stawką na 2,70%?

Za ostatnie promocje mBank przesunął się u mnie w rankingu najbardziej nielubianych banków. I na szczęście nie wymaga już kwotowych płatności co pozwoli uniknąć wpadek z przedpotopowymi wpłatomatami pstrokatych.

Regulamin promocji mKonto Intensive z premią II edycja
Regulamin promocji Dla chcących więcej - V edycja

26 komentarzy:

 1. Polcan ale w regulaminie promocji masz okres karencji. Jest to data 01.01.2017 r paragraf 3 punkt 3 regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za spostrzegawczość, naniosłem poprawkę do wpisu:)

   Usuń
 2. Informacyjnie - od jutra na lokacie mobilnej Getin Banku zjazd oprocentowania do 2,7%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dość że marne grosze to jeszcze obniżają, a inflacja z miesiąca na miesiąc bije nowe rekordy, może chcą dać znak, aby wyciągać środki finansowe bo ich już po prostu nie chcą.

   Usuń
  2. Gdzie to jest napisane, że od jutra 2,7%?

   Usuń
  3. To moje przecieki, niestety pewne.
   https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/lokaty/lokata-mobilna.html

   Usuń
  4. Faktycznie, od dzisiaj mobilna 2,7%. Dzięki za cynk, zdążyłam wczoraj dzięki Tobie założyć wieczorem mobilną na 3%.

   Usuń
  5. Gratulacje, fajnie, że ktoś skorzystał. Jak będę miał jakieś informacje, będę je tu udostępniał. Pozdrawiam.

   Marcin

   Usuń
  6. Jestem tu stałą bywalczynią więc chętnie skorzystam.
   Pozdrawiam, 3maj się mocno wiatru :-)

   Usuń
  7. To w następnej edycji EKO Getin też poleci na buzię.

   Usuń
 3. Cos nie opisywales promocji w Credit Agricole-300 zl za otwarcie konta przez aplikacje mobilna(dosc latwe warunki) oraz konto oszcz. do 30tys na 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie oferty godne uwagi prędzej czy później się tutaj znajdą. Niestety nie jestem w stanie pisać na okrągło, gdyż poza blogiem chodzę też do pracy. Staram się jednak, by codziennie było coś nowego.

   Usuń
 4. To ta oferta jest lepsza niż 150 zł za ostatnią mBankową promocję pod warunkiem, że 7000 zł nie musi się marnować na koncie określony czas i można od razu przelać ją z powrotem.
  Odbiję swoją stratę na Pajacyku Santandera gdzie do wzięcia jest min. 150 zł jeśli nie więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 tys. zł można pompować na konto w kawałkach jakby kto nie dysponował taką sumą w całości i od razu przelać z powrotem.

   Usuń
  2. Czyli można zrobić przelew na 7 koła i zaraz potem uciec? Jeśli założę konto mIntensive tylko w celu zgarnięcia premii,to po spełnieniu tych warunków mogę je od razu zamknąć,żeby nie płacić co miesiąc 49,50? Jeśli tak,to gdzie przeleją potem premię? Sorki za głupie pytania,ale w dobie słabego oprocentowania kont i lokat chyba zacznę się bawić w zbieranie bonusów,a jestem w tym niestety świeży :-).

   Usuń
  3. W każdym banku możesz od razu uciekać z kasą, liczy się tylko zaksięgowanie na ror wymaganej kwoty przelewu.
   Co do zamykania to zwykle radzę by poczekać do wypłaty premii i dopiero potem zamykać konto. W ten sposób zgarniesz co trzeba i problem z głowy, a przelać sobie 7k to przecież żaden problem.
   Możesz zrobić to wcześniej i podać numer konta do przelewu premii, ale po co ryzykować. Ostatnio banki jakoś nie kwapią się do tego by przelewać kasę, jaka potencjalnie może pozostać na koncie w efekcie dysponują naszą kasą, która znika...

   Usuń
 5. Można odstąpić od umowy z nagrodą 150 zeta do 14 dni aby załapać się na w/w?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, to dość ryzykowne. Bardzo często w promocjach jest zapis, że nie można być klientem banku oraz ma nie być procesowany wniosek w momencie składania wniosku, a to się właśnie teraz dzieje.
   Zajrzałem do regulaminu i tutaj jakoś nie ma takiego zapisu. Wydaje mi się, że jeśli jest taka możliwość, to najpierw musiałby skończyć negatywnie proces przystąpienia do poprzedniej promocji tak by przy składaniu nowego wniosku system informatyczny nie rozpoznał Cię jako klienta zarejestrowanego w poprzedni weekend. Niestety nie wiem jak długo trwa proces anulowania procesowanego wniosku.

   Usuń
  2. Klientką mB jestem dopiero od dzisiaj, wcześniej 5 lat temu, zatem teoretycznie wstrzelam się w terminy ale chyba sobie odpuszczę. Zbyt karkołomne to zadanie.

   Usuń
 6. polcan
  czy można mKonto Intensive z premią opisane tutaj połączyć z programem poleceń i dostać jeszcze 200zł za polecenie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w dedykowanym wniosku jest gdzieś miejsce na wpisanie kodu polecającego, to można.

   Usuń
 7. https://biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-faz-commerzbank-rozwaza-odlozenie-sprzedazy-mbanku,nId,4320591

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jest jeszcze nadzieja dla mBanku... ;)

   Usuń
 8. Sprawdzał ktoś czy system poleceń w tej promocji działa?
  Jest miejsce do wpisania kodu polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłem takiego miejsca

   Usuń
  2. Jest i działa tylko trzeba troszkę pomyśleć. Spokojnie idzie zgarnąć za polecenie 200zł

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...