środa, 12 lutego 2020

200 zł na zakupy w nowej ofercie karty kredytowej Paribas

Paribas nie kazał długo czekać na kolejną ofertę. Nie chce oddać tytułu najaktywniejszego banku, w zakresie promocji ;) Tym razem wychodzi z propozycją karty kredytowej, z którą można zyskać do 200 zł na zakupy.

Kto może skorzystać z promocji? Oferta dedykowana jest dla osób, które nie miały karty od 1 sierpnia 2018 roku.

Tutaj założysz kartę kredytową Paribas i zgarniesz 200 zł na zakupy

Powyższy link ma być jeszcze aktywny do 31 marca 2020, wtedy bowiem opisywana tutaj promocja ma się zakończyć. 

Do zyskania mamy punkty, które możemy wymienić na vouchery zakupowe, o łącznej wartości 200 zł, do wybranych sklepów:  Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas, e-Bilet lub inne nagrody z dostępnego katalogu. 


                                                     
W każdym z czterech miesięcy od zawarcia umowy o kartę, otrzymamy 15 000 punktów mamBonus. Punkty możemy wymienić na voucher zakupowy o wartości 50 zł lub inne nagrody dostępne w katalogu na www.mambonus.pl. 


                                                          Szałowa pluszowa puma dostępna w katalogu nagród ;)

Co należy zrobić aby otrzymać punkty? Warunkiem przyznania nam bonusu jest wykonanie m.in jednej transakcji kartą na co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz  za zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile, w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę.


Płacąc kartą zbieramy także punkty, które można wymieniać na dostępne nagrody. Dodatkowo przysługują nam rabaty za zakupy u partnerów mamBonus.


Promocja potrwa do końca marca, więc kto ma ochotę zaoszczędzić na zakupach parę groszy, zdąży na spokojnie zawnioskować o kartę.

Tutaj założysz kartę kredytową Paribas i zgarniesz 200 zł na zakupy

Dla przypomnienia, do 16 lutego wciąż można skorzystać z oferty Paribas, by wraz z kontem zgarnąć 300 zł w gotówce, za spełnienie prostych warunków - szczegóły do odświeżenia tutaj.
Kilka dni dłużej, do 19 lutego, potrwa inna promocja konta Paribas, gdzie do zyskania jest również 300 zł, ale do wykorzystania w Biedronce - szczegóły tutaj.5 komentarzy:

 1. Nie na temat. Citi Handlowy, co miesiąc lekceważy klientów i Regulamin promocji „Citi Priority – Razem lepiej – edycja II” w poprzednim miesiącu pisałem reklamację na zwłokę w wypłacie odsetek promocyjnych do 3% od kwoty 100 000 zł i w tym miesiącu poszła druga reklamacja do dnia 12.02.2020r. brak odsetek do 3%, pomimo spełnienia warunków. Czy ktoś też tak ma?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wprawdzie nie uczestniczę w tej promocji, ale brałem udział z kartą kredytową i telefonem oppo i bank też poleciał sobie w kulki. Gdy minął już termin w którym powinienem mieć wysłany telefon, dostałem wiadomość, że mogę sobie wybrać telefon ten obiecany lub trochę nowszy, z zaznaczeniem, że od momentu wyboru mają znowu termin 60 dni na wysłanie go. Także nie przestrzegają swoich regulaminów, bo nic takiego w nim nie ma, na reklamację przez mnie złożoną na razie nie odpowiedzieli. Z tego co wyczytałem to dużo osób tak ma. Czyli jeżeli wysłali by telefon za 2 miesiące, to otrzymałbym nagrodę prawie pół roku po spełnieniu ich warunków (warunki spełnione w listopadzie, informacja o przyznaniu nagrody w grudniu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też spełniłem warunki i powinienem otrzymać oppo. Na razie brak powiadomienia o spełnieniu warunków. Czy tą wiadomość dostałeś w systemie czy sms? I czy sami wysłali czy pytałeś o to? Gdzie jest jakieś forum na ten temat bo piszesz że czytałeś na ten temat ? Z góry dzięki

   Usuń
  2. Citi kwalifikuje się do złożenia skargi do KNF i UOKiK.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...