poniedziałek, 24 lutego 2020

Do zyskania aż 960 zł z kartą Impresja w Millennium


Chociaż opisana w poprzednim artykule oferta z łatwą do zgarnięcia stówką jest na pewno godna uwagi, niektórzy Czytelnicy wspominają w komentarzach o innej fajnej karcie  lubianego przez nas banku Millennium. Chodzi oczywiście o kartę Millennium Visa Impresja, z którą możemy zyskać do 960 zł. Skoro użytkownicy karty ją zachwalają, przyjrzyjmy się ofercie i my. Sprawdzimy czy wszystko wygląda w ofercie tak różowo, jak sugeruje kolorystyka karty;)


Kto może skorzystać z oferty? Osoby, które nie posiadają od 1 stycznia 2017 r. żadnej karty kredytowej w Millennium, załapią się na promocję. O ile nie są pracownikami banku Millennium, bo ci niestety nie mogą wnioskować o kartę z bonusem. 

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł i móc wnioskować o kartę

Oferta karty ważna jest do 31 marca 2020 r. Jednakże bank zastrzega, że limit wniosków  maksymalnie może wpłynąć  10 000. Oferta dotyczy kart kredytowych: Visa Impresja, MasterCard Impresja oraz Visa Alfa. 


Zyskać można sporo bo aż 200 zł bonusu oraz do 760 zł zwrotu za zakupy u partnerów. Do wyboru mamy jedną z trzech kart.

Aby otrzymać 200 zł należy złożyć w aplikacji mobilnej lub Millenecie wniosek o kartę. Po zawarciu umowy o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł, musimy zrobić transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę m.in 200 zł w każdym z kolejnych trzech okresów:
 •  dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym 2020 r.: pierwszy okres do 31.03.2020 r.,  drugi okres: 01.04. – 30.04.2020 r., a trzeci wypada na  01.05. – 31.05.2020 r.
 •  dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu 2020 r.: pierwszy okres do  30.04.2020 r., drugi okres: 01.05. – 31.05.2020 r., a trzeci  01.06. – 30.06.2020 r
Po spełnieniu warunków 200 zł premii wpłynie na nasze konto do końca czerwca 2020 ( dla wniosków z lutego) lub do końca lipca 2020 ( dla wniosków z marca ).

Ale to nie koniec nagród. Przysługuje nam 5% zwrot za zakupy dokonane u partnerów banku, do których należą m.in. Carefour, Empik czy Apart, a większość z nas robi tam zakupy przynajmniej raz na jakiś czas.


Dodatkowo razem z kartą możemy liczyć na możliwość rozłożenia płatności na raty oraz na pakiet Assistance Impresja.


Wniosek o kartę możemy złożyć z aplikacji mobilnej lub  Millennetu. A kto nie ma jeszcze konta w Millenium może załapać się na 2 promocje na raz. Bo do 27 marca 2020 można założyć konto 360 stopni i zgarnąć za jego założenie 200 zł. 

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł i móc wnioskować o kartę

Warunkiem  otrzymania kasy jest wykonanie banalnych czynności - mianowicie  niezbędne jest aktywowanie apki mobilnej, wpływ 1000 zł oraz 1 płatność kartą w każdym z 3 miesięcy. Tylko tyle.


Oferta konta przeznaczona jest dla osób, które nie brały dotychczas udziału w innych promocjach konta 360 stopni.

Kto więc łapie się na promocje Millennium, niech korzysta, bo zyskać można całkiem sporo kasy. A dodatkowo kwotę do 100 tys. możemy ulokować na KO na 2,70%, lub otworzyć lokatę za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości na 2,5% do 10 000 zł, albo lokatę urodzinową na 3% jeśli w danym miesiącu mamy urodziny.

Dla osób, które nie załapią się na limitowany bonus 200 zł, a chcą zyskać nadal sporą kwotę do 760 zł zostawiam link:

Tutaj założysz kartę, by zyskać do 760 zł zwrotu za zakupy


Regulamin promocji zyskaj z kartą kredytową 
Regulamin promocji korzystaj i zyskaj 200 zł

17 komentarzy:

 1. Już wszystko mam. Karty przyszły dzisiaj a od marca startuję z zakupami. Fajna promocja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Karta jest bardzo fajna. Ze swojej strony mogę polecić ja mam alfa, chociaż dzisiaj jak bym miał zakładać to własnie impresję ze względu na większą ilość sklepów za jakie przysługuje cashback. Ponadto przy wypowiadaniu karty można dostać fajną ofertę dodatkowego cashbacku na 3 miesiące do wszystkich sklepów w wysokości 3%, łączy się ten cashback z 5% do sklepów wymienionych w promocji czyli mamy w tym okresie 8% do empiku, carrefoura itd. Ponadto nie pamiętam czy był jakoś limitowany, ale ja w okresie promocyjnym zgarnąłem ponad 500 zł. Dodatkowo wypowiadając kartę można też uzyskać jej darmowość beż żadnych warunków, czyli podobnie jak w citi nie trzeba nic robić, żeby za nią płacić. (mam tę promocję do końca roku).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brzmi interesująco i zachęcająco.

   Usuń
 3. Przelew na R starczy? Te 200zł. Czy jak w Citi biorą za to kase

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za doładowanie R, millenium nie pobiera opłaty, ale czy kwoty te wliczają się do spełnienia warunków promocji to nie mam pojęcia.

   Usuń
 4. Posiadając w telefonie w dniu swoich urodzin aktywną aplikację Millenium dostaje się propozycję lokaty urodzinowej 10tyś/1M/3%... niby niewiele ale jednak... czas na założenie lokaty 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To obecnie chyba jedyna mozliwość ulokowania kasy na 3%

   Usuń
  2. Nie jedyna, wczoraj wstawiłem linki do lokat na 4% w rankingu na luty
   https://polakcandwa.blogspot.com/2020/02/ranking-lokat-luty-2020.html

   Usuń
  3. Czy lokaty Facto mają BFG ???

   Usuń
  4. Mają włoski odpowiednik polskiego BFG, gdyż BFF to bank z Włoch.

   Usuń
  5. Teraz to pozostaje tylko zakup walut a nie szukanie lokat na 2,7%, inflacja przyspiesza, do wyborow, jakos tam postabilizuja wartosc PLN a potem jedziemy "bez trzymanki" do 5zl za USD i CHF. RPP w znakomitej wiekszosci jest przeciwna podwyzkom stop, tzn owtwiera sie przestrzen do duzego oslabienia PLN.

   Usuń
  6. A o wycieku danych z banku Facto slyszeliscie?

   Usuń
  7. "A o wycieku danych z banku Facto slyszeliscie?"

   Nie, ja nie słyszałem. Co prawda mnie to nie dotyczy - bo nic w Facto nie mam, ale dobrze jakbyś taką informację poparł jakimś linkiem.

   Usuń
  8. Chyba o to chodzi https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/bank-z-atrakcyjnymi-lokatami-i-dostepem-do-danych-innych-klientow-w-zestawie/

   Usuń
 5. Czy zakładając kartę kredytową jest wymagana wizyta w oddziale czy można załatwić wszystko online ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Alior Bank na giełdzie osiągnął historyczne dno i idzie dalej w dół... dzisiaj ponad -3%... Czy już uciekać czy jeszcze chwilę obserwować bo szkoda i 20tyś. utopić....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie siej paniki, bank ma mniejsze zyski, bo wtopil sporo kasy w biznesy typu Kania, ale daleko mu do niewyplacalnosci i spelnia wymagane przez KNF wskazniki, poza tym ma "bogatego" sponsora PZU, ktory jest wlascicielem przeszlo 30% banku.
   Kandydaci do plajty do Idea, ewentualnie Getin, jak nie bedzie sie mu polepszalo.
   Zreszta GPW rzadzi sie swoimi prawami, wiecej decyduja tu emocje niz czysta matematyka.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...