wtorek, 18 lutego 2020

350 zł w nowej lepszej promocji z kontem w Paribas.

Ledwo zakończyła się jedna akcja Paribas, a już mamy kolejną i to nawet lepszą. Tym razem do zgarnięcia więcej, bo aż 350 zł i to w gotówce na konto. A warunki jak zwykle nie są wygórowane.


Teoretycznie promocja potrwa do Dnia Kobiet, czyli 8 marca 2020ale bank przewidział 3000 wniosków, więc może zakończyć się szybciej.

Standardowo, w promocji mogą wziąć osoby, które  nie miały konta od 9 miesięcy. Umowę o konto musimy zawrzeć nie później niż do 22 marca 2020 roku. Aby otrzymać nagrody pieniężne - bo będą podzielone na dwie części - musimy utrzymać konto, aż do dnia ich wypłacenia. 
Co zatem musimy zrobić, aby otrzymać 350 zł?
 • Aby otrzymać pierwsze 100 zł, musimy otworzyć konto oraz zrobić 5 transakcji bezgotówkowych w marcu.
 • Druga, większa część nagrody - 250 zł, uzależniona jest od otrzymania pierwszej. Dodatkowo należy zarówno w kwietniu, jak i w maju wykonać m.in. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł.
O przyznaniu nam nagrody, zostaniemy poinformowani mailowo, a pieniądze na naszym koncie pojawią się najpóźniej do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu danej nagrody, czyli pierwsza nagroda zostanie przekazana do dnia 30 kwietnia, a druga do 30 czerwca 2020 r.

Zanim zostanie nam wypłacona pierwsze 100 zł, otrzymamy wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na  stronie Organizatora, abyśmy do 26 kwietnia 2020 mogli przekazać numer konta do wypłacenia nagrody. 

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz 350 zł na co chcesz


Do 19 lutego można nadal skorzystać również z innej lubianej oferty Paribasa i otrzymać wraz z kontem bony o wartości 300 zł do wykorzystania w Biedronce. Tylko po co, skoro w tej akcji, Paribas daje więcej i to na co chcesz.

Tutaj otworzysz konto z 300 zł do Biedronki


Regulamin promocji "Chwyć premię"


21 komentarzy:

 1. Tak trochę z innej bajki. Kiedy w najbliższym czasie trzeba wyzerować konto Millenium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecna(19. edycja) ma trwać do 14 marca, więc pewnie na ten dzień przypadnie badanie salda. A że jest to niedziela, to należałoby to zrobić wcześniej lub natychmiastowym.

   Usuń
 2. Dziś musiałem wycofać wszystkie środki z Mille. Miałem taka sytuację. Promocja Profit 2.7
  POprzednią edycję miałem do 15 lutego (ale nie pamietam którą - czy XVII czy XVII). Prewencyjnie wycofałem środki żeby na 12 stycznia mieć czyste konto. I tak jak ktoś mi tu p[oradził zakąłdałem ze od razu wkoczę na nową edycję czyli obecną 19-stą. A tu zonk, Wchodzę dziś naonto i widzę że wszystko oprocentowane standardowo. Zabrałem kasę i wysłałem zapytanie czy to błąd czy coś innego, ale dziwne to. Wg mnie powinienem wskoczyć na obecna edycję
  Ja juz pożegnałem się z bankami - jestem w obligacjach ideksowanych inflacją + fundusze. Trzymanie kasy w bankach nie ma najmniejszego sensu na dziś.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mógłbyś napisać coś więcej o tych obligacjach i funduszach, gdzie jest kupujesz i jakie jest ich oprocentowanie?

   Usuń
  2. Jak dobrze pamietam, badanie salda bylo 11 stycznia dla 19 edycji, stad istotne jest saldo na koniec dnia 11 stycznia. Opis promocji jest zawsze 1 dzien po wplacie nowych srodkow. Nie ma innych obligacji dla wszystkich(pomijam te dla beneficjentow 500+) jak 4-letnie i 10-letnie. Od inflacji zaleza dopiero w drugim roku. Jak teraz inflacja jest prawdopodobnie max, to tlum kupuje obligacje a nie ma zadnej pewnosci czy ona nie zacznie spadac, wtedy ten drugi rok moze nie bedzie juz tak atrakcyjny/ inf+1,25% oraz inf+1,5%.
   Jezeli inflacja bedzie pedzic w tempie 3 czy 4 procent to USD i CHF beda po 5zl, takze nie ma co sie rzucac na te obligacje jak szczerbaty na suchary.

   Usuń
  3. Już się trochę wyjaśniło. MI edycja kończyła sie 17 II (wyleciało mi z pamięci) więc wczoraj i dziś jeszcze nie było widać nowego oprocentowania. w sumie więc niepotrzebnie wycofywałem, ale i tak trzymanie tam kasy w tym roku to strata czasu. Prawdopodobnie inflacja średnioroczna w tym roku to będzie ok 3.5% Tyle wykręcili nasi mistrzowie od stóp procentowych w RPP i dokładania do socjalnego pieca w rządzie. Ostrzegałem od 2 lat czym to się skończy. skończyło się tym ze zaden bank nie daje produktu który pokryłby nawet inflację. I tu nawet podwyżka stóp nie pomoże bo banki mają za dużo kasy po prostu. Glapiński z Morawieckim 'drukują' pieniądze i jest ich coraz wiecej na rynku i coraz wiecej płynie do banków a kredytów przy spadku inwestycji aż tak dużo się nie bierze wiec banki tej kasy nie potrzebują.
   Fundusze? One nie mają żadnego oprocentowania - one zarabiają (albo tracą) . Notowania można sobie znaleźć w sieci. Kupuję przez dom maklerski BOŚ. I to kupno jest wtedy darmowe. Jak się idzie do banków detalicznych i kupuje przy okienku to na samym wejsciu kasują za samo kupno jakis procent. zdarza się że i przy sprzedaży coś skasują. To najgłupsza forma inwestycji. Jeśłi juz fundusze to właśnie przez domy maklerskie gdzie można kupować/zamieniac/sprzedawać za darmo. Ja zdecydowanie jednak polecam usługi domów maklerski bankowych a od niezależnych firm to się odganiam z prostej przyczyny - nie mam zaufania do małych firm z branży funduszowej.
   A co do samych funduszy to jest taki szkopuł że jest ich cała masa, ale takich którym warto zaufać na lata to mozna na palcach ręki chyba policzyć. Zwłaszcza obligacyjnych bo to rynek obecnie trudny z racji niskich rentowności.
   Akcyjne - nie inwestuje na GPW bo ta giełda to giełda dla spekulantów w nie dla kogoś kto chce zostawic tam pieniądze na stałe. Jak inwestować to na cywilizowanych rynkach . Są okresy gdzie GPW daje zarobić, ale na tym rynku nie można chyba zostawać na lata bo znam takich co od 10 lat złotówki na funduszu nie zarobili.
   Co do pożyczania pieniędzy państwu - trzeba znac jedno prawidło. Obligacja skarbowa to jedyne aktywo w tym kraju na którego cenie zależy rządowi. I warto to mieć na uwadzę bo trudno znaleźć papier o którego wysoką cenę dba rząd - bo mu się opłaca choć cudów przy tych rentownościach i inflacji nie można się spodziewać. Mowa oczywiście o obligacjach notowanych na rynku. Obligacje indeksowane tez mam i sobie chwalę. Kwietniowe EDO będa w okolicy chyba 6.3% brutto. Nawet jak za rok inflacja bedzie niższa to i tak 3% będzie ok. mam tam ok 40% oszczędnosci
   A jakie fundusze mam? Głównie obligacyjne, ale takie które mają duży udział wybranych obligacji zagranicznych + korporacyjne. Inwestowanie w fundusz posiadający tylko polskie skarbówki obecnie nie ma sensu zwłaszcza że inflacja rosnie i za chwile możemy jednak usłyszeć że NBP podwyższa stopy (w co nie wierzę za bardzo). Udział obligacji zagranicznych zamortyzuje trochę ewentualne straty. Akcji mam niewiele - głównie polskie małe spółki i USA w funduszu mieszanym.
   Niestety mamy obecnie sytuację bardzo nieczytelną. gdyby nie odczyty inflacyjne śmiało poleciłbym fundusze obligacyjne bo idzie spowolnienie, ale jak przez lata nie było mowy o podwyżkach stóp tak teraz jak na zlość moga to zrobić.
   MM

   Usuń
  4. I jeszcze jedno bo widzę że ktoś poruszył kwestię kupowania obligacji indeksowanych. Tak - w tym momencie kupowanie tych obligacji jest bezsensowne bo mamy inflację 4.4 za zeszły rok i w tym momencie trzeba kupić coś co w nadchodzacym roku odrobi to 4.4. A kupując obligację EDO kupujemy przecież 2.7 brutto. Za rok otrzymamy oprocentowanie 1.5+ inflacja za okres luty 2020-luty 2021. ktoś kto kupił rok temu to zarobił bo teraz dostanie to 4.4 a ktos kto kupuje dzis 2.7 to straci a efekt bazy spowoduje że prawdopodobnie inflacja za rok bedzie znacznie niższa.
   No dajmy na to moja EDO w zeszłym roku dała 2.7 brutto + ok 6.3% na ten rok = 9%br/2 = 4.5%r
   Raczej trudno tu konkurować lokatami bankowymi chpć szału nie ma po odjeciu Belki. I jeszcze to procent skladany co powiększa stopę zwrotu.
   Dopóki jesteśmy w UE to PL nie zbankrutuje ani PLN się jakoś dramatycznie nie osłabi. Jak ktoś krzyknie 'referendum' no to wiadomo. Dolar po 6-7złotych będzie fruwał.
   MM

   Usuń
 3. A ja temu rządowi nie pożyczam pieniędzy , więc pozostaję przy bankach mimo wszystko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W finansach nie nalezy sie kierowac sympatiami, tylko zyskiem. Banki, w ktorych skladasz kase kupuja za twoja kase rzadowe papiery na potege, bo to zmniejsza im podatek bankowy.
   Jak chcesz zrobic im "na zlosc" to tylko popyt na USD i CHF czy inne waluty moze im "zaszkodzic".

   Usuń
 4. Czy można uzyskać jakąś ofertę przy próbie zamknięcia konta w millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przy zamykaniu tutaj konta nie dostałem żadnej.

   Usuń
  2. Mam tak samo jak Polcan. 2 zamknięcia i niczewo.

   Usuń
  3. Można, ja za każdym razem dostaję ofertę darmowości konta/karty (bez spełniania warunków) na pół roku. Robiłem tak już kilka razy - jak konto w Mille było mi chwilowo niepotrzebne ;)

   Usuń
  4. Ciekawe czym to idzie, że jedni dostają ofertę, a inni nie?

   Usuń
 5. Dzisiaj poszło wypowiedzenie karty kredytowej w citi banku, mam nadzieję, że zadzwonią z ofertą zatrzymaniową:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marcin. Mam pytanie - korzystam z promocji z listopada lub grudnia. Kupon do Allegro przysłali mi chyba dwa dni przed wigilia. Na szczęście zauważyłem i zdążyłem go wykorzystać do 31.12.
  Do dziś nie dostałem maila aby uzupełnić dane do wypłaty za styczeń i luty. Czy oni zawsze w ostatniej chwili maila wysyłają ? Mam dwa konta do wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie korzystałem dawno z promocji Paribasa, ale jak obserwuję promocje to praktycznie wszyscy wypłacają nagrodę w ostatnim możliwym momencie.
   Ja zresztą dopłacam im itym samym i oddaję im kasę na kk w ostatnim możliwym dniu.
   W Twoim przypadku zapytałbym ich używając poczty wewnętrznej, zwykle tą drogą szybko przychodzą odpowiedzi.
   Sam zadałem ostatnio pytanie tą drogą do Citibank...

   Usuń
  2. Ok zapytam bank choć to chyba organizator promocji powinien wysłać maila z linkiem do uzupełnienia nr konta do wypłaty premii.

   Usuń
  3. Jeśli korzystałeś z akcji specjalnej i nagrodę wypłaca organizator, to oczywiście do niego powinieneś skierować zapytanie, a nie do banku. Nie sprecyzowałeś tego w pytaniu. Mail kontaktowy do organizatora jest zawsze w regulaminie w sekcji 'reklamacje'.

   Usuń
  4. Aby zamknąć temat informacyjnie:

   dziś rano organizator wysłał maila z hasłem.
   Po zalogowaniu na stronie podajemy numer konta z BNP do przelewu... i chyba po temacie :)

   Usuń
 7. Skad wiadomo że będzie 100 i 250 zł, skoro jest mowa o "maksymalnej sumie"??? Nie okaze się czasem że będzie 10 i 25 zł???

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...