środa, 5 lutego 2020

300 zł w gotówce w kolejnej promocji banku Paribas

Faktycznie, Paribas jest chyba najaktywniejszym bankiem, jeśli chodzi o promocje. Od nowego roku, o ile dobrze liczę, były już cztery. A ledwo zaczął się luty - mamy kolejną. I to taką, którą najbardziej lubimy, bo aż 300 zł i to w gotówce, przelewem na konto, bez ograniczania się, na co wydać.

Teoretycznie promocja potrwa do 16 lutego 2020 roku, ale bank przewidział 3000 wniosków, więc może zakończyć się szybciej.

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz 300 zł  na co chcesz

Nikogo chyba nie zdziwi, że standardowo, w promocji mogą wziąć osoby, które  nie miały konta od 9 miesięcy. 

Umowę o konto musimy zawrzeć nie później niż do 29 lutego 2020 roku. Aby otrzymać nagrody pieniężne - bo będą podzielone na trzy - musimy utrzymać konto, aż do dnia ich wypłacenia. 

Co zatem musimy zrobić, aby otrzymać 300 zł?
1)Pierwsze 50 zł otrzymamy w zasadzie za samo otwarcie konta.

2) Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 150 zł musimy spełnić warunki do otrzymania pierwszej nagrody ( czyli otworzyć konto z kartą - co jest raczej oczywiste ;) oraz wykonać w marcu minimum 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł. 

3) Trzecią nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki do otrzymania drugiej nagrody, a także wykonamy te same czynności w kwietniu i w maju, czyli min. 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej oraz otrzymamy wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł. 

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz 300 zł  na co chcesz

O przyznaniu nam nagrody, zostaniemy poinformowani mailowo, a pieniądze na naszym koncie pojawią się najpóźniej do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu danej nagrody.

Zanim zostanie nam wypłacona pierwsze 50 zł, otrzymamy wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na  stronie Organizatora, abyśmy do 25 marca 2020 mogli przekazać numer konta do wypłacenia nagrody. 

Do 19 lutego można nadal skorzystać również z innej lubianej oferty Paribasa i otrzymać wraz z kontem bony o wartości 300 zł do wykorzystania w Biedronce

Tutaj otworzysz konto z 300 zł do Biedronki
Regulamin promocji 300 zł w lutym30 komentarzy:

 1. W Idei na Nowe Środki już do 2,4%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy wpływy muszą być z wynagrodzenia, czy może to być np przelew z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można sobie samemu przelać, jedyne zastrzeżenie to takie, że nie może to być przelew z Optimy. Każdy inny bank jest ok.

   Usuń
 3. Polcan, poradź mi w sprawie karty kredytowej. Otóż dzisiaj dokonałem zakupu kredytówką w sklepie internetowym a dopiero później wykapowałem, że strona nie jest zabezpieczona z informacją poniżej aby nie podawać poufnych danych m. in. dotyczących karty kredytowej w tej witrynie. Zapłaciłem przez PayPal i tam podałem niezbędne dane.
  Czy zastrzec profilaktycznie kartę czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie miałem dotąd takiej sytuacji, ale na twoim miejscu skontaktowałbym się w tej sprawie z bankiem, który wydał tę kartę i opisał im tę sprawę.

   Usuń
  2. Dziękuję za sugestię.

   Usuń
  3. Ważne aby PayPal miał certyfikat. Sklep internetowy można olać o ile nie zaproponował aby wpisać kartę kredytową do swojego profilu co niby miałoby ułatwiać zakupy w przyszłości bez wpisywania danych z karty.
   Jeśli jestem w błędzie to poprawiajcie mnie.

   Usuń
  4. Ale jeśli płacił paypal to numeru karty nie podawał podczas transakcji. Mógłbyś napisać co to za sklep?

   Usuń
  5. Podałem numer karty, nr CCV, datę ważności i chyba numer telefonu.
   Sklep: http://lamita-kids.com/pl/

   Usuń
  6. z tego co widzę, to jak wybierasz metodę przez paypal to przenosi się na jego stronę, która jest zabezpieczona certyfikatami jakości. Więc jeszcze pytanie numer karty podawałeś na stronie paypal czy w sklepie? Jeżeli to pierwsze to powinno być wszystko w porządku, jeżeli to drugie to lepiej zastrzec kartę.

   Usuń
  7. Numer karty podałem oczywiście na stronie paypal więc wszystko gra. Dziękuję za pomoc.

   Usuń
 4. moim zdaniem ten sklep to jakaś wydmuszka, kontakt na polską komórkę i tylko przez formularz kontaktowy. Dane "siedziby" to jakaś brama wjazdowa w Berlinie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Strona internetowa i sposób zamawiania działa tragicznie. Natomiast na maila odpowiadają szybko. Zamówienie przyjęto do realizacji. W przypadku problemów z domniemaną wydmuszką pozostaje chargeback.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy Wy też macie problemy z płatnościami kk Citi przez internet? Nie działa 3D Secure, owa usługa miała być włączona po wydaniu karty a tymczasem nie mogę potwierdzić transakcji z powodu nieaktywnej usługi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj u mnie normalnie wszystko działało. (tyle, że ja mam aktywną tą usługę i jej nie wyłączałem)

   Usuń
  2. Miałam taki problem po otrzymaniu karty. Pisałam w wiadomości, żeby włączyli 3D Secure i włączyli.

   Usuń
  3. Właśnie napisałam prośbę o włączenie 3D i czekam do jutra na rozwój wypadków.
   A przy okazji - jest opcja zwiększenia limitu transakcji w systemie, czy to może mieć jakiś związek z kartą kredytową czy raczej nic nie ma piernik do wiatraka?

   Usuń
 7. Usługa 3D Secure jest automatycznie uruchamiana dla każdej nowo wydanej karty, jak się okazuje teoretycznie.
  Dowcip polega na tym aby klienci kontaktowali się z infolinią w celu aktywacji usługi oczywiście nie za darmo. 6 zł kasują za uruchomienie CitiPhone. Zabawne, prawdaż?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest możliwość włączenia w/w usługi drogą mailową to można spokojnie olać zdzierską i wiecznie zajętą infolinię.

   Usuń
  2. Z tymi płatnościami kk w internecie to co najmniej dziwna sprawa. Niedawno płaciłem za coś przez paypal i przeszło bez potwierdzania smsem natomiast poza paypal nie da się, tak jakby 3d było wyłączone.
   Karta leży teraz odłogiem i zamierzam ją zlikwidować.

   Usuń
 8. Ciekawe na jaki bank szykują się teraz? Bankier.pl donosi:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/BFG-powolal-pomostowy-Drugi-Bank-BFG-7817211.html
  Jak zapewniają, że to tylko tak "na wszelki wypadek" - to już z daleka to śmierdzi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko IB pozostalo, odchudzili ten bank maksymalnie z depozytow przez dziadoska oferte, to teraz pozostaje wydymac posiadaczy obligacji i bedzie pozamiatane.

   Usuń
 9. Polcan żeby dostać 10 % cashback w Citi za rezygnację z karty kredytowej jak należy to przeprowadzić ? Dzwonić czy napisać wiadomość ? Jak to załatwiłeś ? A może jakiś czytelnik też przeprowadzał proces :). Czekam na podpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd wiedziałeś, że to znów to zrobiłem? Nie przypominam sobie, bym o tym wspominał:)
   Zadzwoń do nich i powiedz, że rezygnujesz z karty, przekierowują do odpowiedniego działu, który da Ci ofertę na zatrzymanie klienta.
   Zrobiłem to kolejny raz na początku tego tygodnia i znów dostałem nowy cashback. Miałem to dziś opisać, ale czwartek to mój najbardziej busy day, więc nie dałem rady tego zrobić. Jak nie będzie jakiejś nowej super oferty jutro, to ją opiszę.

   Usuń
  2. Zapamiętałem jak w ostatnich 2-3 m-cach o tym pisałeś w komentarzach :)

   Usuń
  3. zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź do sekcji "Zarządzaj swoją kartą" i zamknij kartę. po najdalej kilku dniach zadzwonią z propozycją cashback.

   Usuń
  4. @9:08
   Masz świetną pamięć. Promocję podobno mam włączoną od wtorku, ale póki co nie mam jeszcze potwierdzenia w bankowości, że biorę w tym udział. Na przesłanie dokumentacji mają 4 dni robocze, jak widać wykorzystują to na maxa.

   Usuń
  5. Polcan tak naprawdę to masz podsłuch :)

   Usuń
  6. Jeśli służy innym, to może być;)

   Usuń
 10. Jeśli nie został wykorzystany w Getin Bank na EKO limit 200 tys. zł (obecnie 100 tys.) – nowe środki, czy można wziąć udział w następnej edycji (do wysokości niewykorzystanego limitu z poprzedniej edycji)?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...