wtorek, 25 września 2012

Rozmowy w kuluarach: Lokata Idealna Plus czy Wielki Powrót?


Dziś planowałem napisanie drugiej szczegółowej części dotyczącej bardzo ciekawej Lokaty Idealnej Plus, którą omawiałem tutaj. I pewnie by się tak stało, gdyby nie istny Hyde Park, który miał miejsce w zeszły piątek.

Hyde Park to znany park w Londynie, który słynie głównie ze Speaker's Corner czyli miejsca spotkań ludzi, którzy mają sobie coś wzajemnie do powiedzenia publicznie. Jest to po prostu forum do wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa.

Taki finansowy Hyde Park czytelnicy bloga zafundowali sobie sami. W ubiegły piątek przy okazji opisywania Lokaty Idealnej Plus w Idei posługiwałem się tylko częścią informacji na jej temat, wykorzystałem tylko tyle ile dostałem od jednej z osób, która została zaproszona za kuluary i skorzystała z tej oferty i była skłonna podzielić się ze mną tymi informacjami, które dostała przed podpisaniem umowy.

Ponieważ informacje podczas pisania artykuły były jeszcze niekompletne czytelnicy sami sobie dopowiedzieli to czego zabrakło w artykule. Wszystkie te informacje oczywiście dotarły do mnie wkrótce po podpisaniu umowy przez osobę, która jako pierwsza podzieliła się ze mną szczegółami na temat lokaty rocznej.


Ponieważ w weekend nie miałem dostępu do internetu o czym pisałem w postach o mSaverze, opublikowałem te komentarze dopiero po powrocie późną nocą w niedzielę. Stąd wiele osób, które nie czytają wstecz, mogą nie wiedzieć, że tam obecnie należy szukać tych wszystkich szczegółów.

Powyższe informacje już się ukazały w komentarzach


Taka sytuacja rodzi pytanie - czy warto zebrać wszystkie informacje z komentarzy i podać je w przystępnej formie czy też odesłać Was po prostu do komentarzy, które są napisane rzetelnie i często w duchu bloga. Tam znajdziecie informacje od kwot wymaganych w przypadku lokat półrocznych oraz dziewięciomiesięcznych po omówienie gwarancji lokowanych środków.

Takie odsyłanie do komentarzy pozwoli na omawianie dodatkowych ofert, których ostatnimi czasu jakoś nie brakuje. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że komentarze mają dość przypadkową kolejność, która pojawia się według czasu ich wpisywania.
Stąd pytanie do czytelników - czy wolicie abym takie oferty omawiał szczegółowo w kolejnym artykule, a trzeba przyznać, że lokata idealna plus jest godna uwagi, czy też wystarczy po prostu odsyłanie do komentarzy?

Pomysł na Hyde
Park podsunął mi komentarz odnośne jeszcze jednej lokaty w kuluarach o której do tej pory nie słyszałem. Mam na myśli lokatę, która rzekomo ma nazwę Wielki Powrót i też oprocentowana jest także na 7,50%. Nie ma o niej mowy ani na stronie banku ani po zalogowaniu się do bankowości internetowej Idei w przypadku osoby nie mającej tam konta.

Informacja o
Lokacie Wielki Powrót jest niepotwierdzona. Trudno mi ją zweryfikować gdyż Anonimowy twierdzi, że dostał taką wiadomość na maila. Jeżeli to prawda zapraszam do Hyde Parku. Wie ktoś coś o nowej ofercie?

Ciąg dalszy: Lokata Wielki Powrót na 7,50%

4 komentarze:

 1. Witam,

  Blog ten wyróżnia się w gąszczu podobnych tym, że informacje zawsze były podane w bardzo przejrzysty i kompaktowy sposób. Szkoda by to było zmieniać poprzez ewolucje w formę buszowania w komentarzach. Komentarze zawsze czytam, bo są one czasami bardzo wartościowe. Ale niestety ich chaotyczność, w przypadku ich dużej ilości jest bardzo niekomfortowa.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem zamiast odsyłać do komentarzy w przyszłości postaram się zebrać to co w komentarzach w osobnym artykule, jeżeli będzie to dotyczyło szczególnie ciekawego tematu.

   Usuń
 2. Ja też czytam tego bloga ze względu na krótkie i konkretne informacje na dany temat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak, lokata na wielki powrót to 6,5% na 3m max kwota to 50k, moga z niej skorzystac ludzie, którzy na dzien 2.12.2012 niue mieli lokat ale wczesniej mieli

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...