poniedziałek, 17 września 2012

Trojaczki znów brykają ale z lepszym oprocentowniem


Co słychać u najczęstszych bywalców tego bloga czyli trojaczków? Odwiedziny w Skoku Nike, Aliorku oraz neoBANKu trwały przecież aż 4 dni a pozostawienie na tak długi czas trojaczków bez opieki mogło spowodować przeoczenie czegoś ciekawego.

Sytuacja była pod kontrolą. Getin jak zwykle pod koniec ubiegłego tygodnia bawił się autkami co zostało odnotowane tutaj, ale tym razem za wejście w tę zabawę zwaną lokatą na wyścigi płacił lepiej niż dotąd bo już 6,50%*. Po autkach przyszedł obecnie czas na zabawę klockami, która może dać nawet 6,60% ale tę lokatę opisałem w artykule Im więcej tym lepiej.

Ostatni link jest aktualny dziś gdyż parametry lokaty są dokładnie takie same jak w trzeciej dekadzie sierpnia. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do artykułu. Oczywiście taka sama zabawa trwa u brata bliźniaka czyli Open tyle że Getin bawi się klockami co można zobaczyć tutaj a Open liczydełkiem co widać pod koniec niniejszego artykułu. 

A co u trzeciego z nich tego najbardziej dumnego?

Dostępna przez kilka dni. Źródło: idea bank

Trzeci najbardziej dumny znów wymachuje swoim bumerangiem z napisem lokata numer 1. Tym razem doczepił do niej napis Nasz Hit. Na plus tego hiciaka warto odnotować fakt, że dziś oferuje on więcej niż poprzednie edycje gdyż obecnie można na niej zarobić 6,60% mamy zatem podwyżkę o 0,10% w stosunku do poprzedniej edycji.

Za każdym razem trzeba też patrzeć uważnie na jaki okres jest ona oferowana gdyż zwykle są to 3 miesiące ale nie jest to regułą. Potwierdza to obecna edycja która jest oferowana na 4 miesiące. Jej niewątpliwą zaletą jest fakt braku konieczności zakładania konta. To akurat jest tutaj istotne gdyż ostatnie oferty Lokata Ping Pong oraz Lokata na Dobry Początek mają taki wymóg.

Na plus warto też zapisać fakt, że nareszcie nie jest to lokata poniedziałkowa gdyż mimo iż przypadkiem opisuję ją w poniedziałek to jest w ofercie już od kilku dni i mało tego trwać będzie do środy. To oznacza, że nie jest też oferta ważna jeden dzień.

Liczydełko niestety nie zwiększyło oprocentowania Źródło: openonline


Podsumowując: zabawy trojaczków są przyjemne, gdyż tak jak dzieci rosną tak oferta trojaczków powoli rośnie oferując coraz wyższe oprocentowanie. Niewiele ale zawsze coś. Szkoda tylko, że chociaż autka urosły to jednak liczydełko i klocki niestety nie.

Lokata nr 1 ważna do 19 września, przedłużona do 23 września
Lokata z klockami i liczydłem nie podają terminu tylko enigmatyczne określenie oferta ograniczona w czasie.

----------------------------------------------------------------------
*Ale od czwartku 20 września bliźniaki znów bawią się autkami na 6,50%

7 komentarzy:

 1. Czy lokata Nasz Hit w Idea Banku na 6,6% nie ma również warunku aby to były nowe środki, podobnie jak to było z lokatą PRO w ubiegłym tygodniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dotąd każda edycja lokaty nr 1 była dla każdego bez żadnych warunków dodatkowych.

   Usuń
 2. Zaskoczenie ze strony mBanku. Otrzymałem dzisiaj ofertę na nowe "mLOKATY NEGOCJOWANE":
  6,50% na 12 m-cy
  6,00% na 6 m-cy
  5,70% na 4 m-ce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to już standardowa oferta
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2012/09/mbank-kuje-dobre-mlokaty-na-zimno.html

   Usuń
 3. ja dziś dostałem telefon z ideabanku z propozycją lokaty antybelkowej, której konstrukcja wygląda tak, że odsetki wypłacane są w formie polisy na życie i w ten sposób unika się podatku, czy ktoś o tym słyszał już? oprocentowanie porównywalne do standardowej lokaty 7,5%

  OdpowiedzUsuń
 4. Znowu IDEA coś kombinuje jak widać z wpisu powyżej... Autor BLOGA na pewno się tym zajmie i to prześwietli ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się, już otrzymałem pierwsze bliższe informacje na ten temat.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...