czwartek, 2 listopada 2017

400 zł za założenie konta dla domu z voucherem do IKEA


Mamy znów zalew promocji kont w Paribasie za którego założenie możemy zdobyć niemało bo 400 zł. Po propozycji Stylowego konta z voucherem do H&M oraz Konta na drogę dla płacących na stacjach benzynowych otrzymujemy trzecią możliwość.

Tym razem adresami nie są zwolennicy mody czy podróżowania lecz wielbiciele remontów lub odnawiania wnętrza. 400 zł można dostać do zaaranżowania swojej przestrzeni zaś bon można wykorzystać w popularnych sklepach IKEA.

Tym razem coś dla zwolenników aranżacji swojego pokoju
Nie każdy jednak może skorzystać z tej promocji. Regułą stała się już zmieniona definicja nowego klienta: we wszystkich trzech promocjach wprowadzonych w tym tygodniu nowy to taki co nie miał tutaj konta od 3 lat.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 400 zł do IKEA dla urządzenia swojego wnętrza

Kolejny raz jest to akcja specjalna organizowana wraz z Ad Adstra więc niedostępna na stronie banku. Link rejestracyjny będzie ważny do 12 stycznia 2018 i jak zwykle zostawiamy tam swojego maila, na który przyjdzie link do założenia konta.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł za założenie konta w BNP Paribas?


 1. 100 zł w promocji do wydania w IKEA
W trzeciej promocji organizator ma identyczne wymagania jak w przypadku promocji z H&M opisanej w poniedziałek. Aby zdobyć stówę od organizatora należy w styczniu 2018 wykonać 3 rzeczy:
  • raz się zalogować do bankowości Pl@net
  • zrobić przelew na 100 zł
  • dokonać płatności na 300 zł
Pierwszy warunek to banał, drugi bez problemu, najtrudniejszy jest jednak trzeci. 300 zł wydać nie jest trudno, ale na pewno trudniej niż dokonać 5 płatności jak było w przypadku Konta dla ulubieńców podróżowania omówionego w ubiegły piątek.

Nagroda jest jednak za to ciekawsza. Informację o przyznaniu na 100 zł do IKEA organizator prześle już w Walentynki, zaś sama nagroda zostanie przesłana pocztą do 28 lutego 2018.2. 300 zł w promocji Mobilna premia od Paribasa
Tutaj jest identycznie jak w obu poprzednich ofertach. Bank wymaga płatności mobilnych aplikacją GOMobile, którą można zainstalować sobie na naszym smartfonie. Dodatkowo można także używać Android Pay o którym pisałem więcej we wtorek przy okazji promocji Aliora lub MasterPass. 

Ta ostatnia czyli MasterPass to według regulaminu płatność kartą w ramach tajemniczo brzmiącego Cyfrowego Portfela Banku. Bank tłumaczy to jako usługi udostępnianej przez bank i realizowanej przez system MasterPass zgodnie z regulaminem e-Portfel.

O dziwo nie ma procentowego cashbacku. Bank będzie zwracać 1 zł od każdej transakcji mobilnej, więc warto będzie znów robić jak najmniejsze zakupy jednostkowe. W sumie bank pozwala na 25 takich transakcji w miesiącu.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 400 zł do IKEA dla urządzenia swojego wnętrza

Można oczywiście ich robić więcej, ale tylko 25 pierwszych będzie premiowana złotówką. Do zgarnięcia jest więc w bardzo łatwy sposób 25 zł miesięcznie. Promocja ma potrwać przez rok, więc nieprzypadkowo mnożąc zysk miesięczny przez 12 otrzymujemy owe 300 zł od banku.


Paribas dalej kroczy drogą Citibanku próbującego zaoferować konto dla każdego w zależności od potrzeb. Do niedawna oba banki szły łeb w łeb, ale od października to Citi ma dużo lepsze konto, wszak tam można zgarnąć nie 400, a 700 zł z możliwością podkręcenia do 1100 zł o czym pisałem w dedykowanym artykule

Porównaj dużo ciekawsze konto Citi Priority gdzie łatwo zgarniesz do 700 zł

Banki zwykle obserwują poczynania konkurencji i odpowiednio nań reagują. Oferty Paribasa nie są może złe i każdy z nas być może i znajdzie konto z bonem dla siebie, ale na tle Citibanku wyglądają one średnio i najwyraźniej spece od reklamy trochę zaspali...

1 Regulamin promocji Konto dla domu dla zakupów w IKEA
2. Regulamin promocji Mobilna premia od Paribasa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...