czwartek, 30 listopada 2017

Ostatnie dzwonki oraz czas na odbiór premii za lokatę w Toyota bank


Ostatni dzień miesiąca to czas kończących wielu promocji, które od nowego miesiąca znikną całkowicie lub zmienią warunki. Warto więc sprawdzić co jeszcze można złapać na ostatnią chwilę.

Służą od tego obie zakładki Nie przegap, gdzie zebrane są wszystkie omawiane tutaj promocje, nawet te sprzed kilku miesięcy. Wystarczy spojrzeć na ostatnią kropkę na hasło - ważne do: 30 listopada 2017.

Jednocześnie mamy pierwszy dzwonek na odbiór kolejnej premii za założenie lokat z premią w Toyota bank. Wczoraj przed południem organizator rozesłał maile informujące o konieczności uzupełnienia danych do odbioru premii.

Tym razem czas na wpisanie swoich danych wraz z numerem konto w Toyocie do przelewu premii mamy do 7 grudnia 2017. Kto przegapi ten moment będzie musiał pisać reklamację, zdarzało mi się to już kilkakrotnie i zawsze udawało się odzyskać premię, ale szkoda czasu na zaprzątanie sobie tym głowy i zrobić to w terminie.

Sprawdźcie więc Wasze maile. Sam sprawdziłem swój po komentarzu Anonimowego i nie znalazłem go w zakładce Odebrane. Ostatnio skrzynki mailowe obrodziły w dodatkowe zakładki co ma niby ułatwiać chaos, przez co nowe, oczekiwane wiadomości mogą lądować w najbardziej nieoczekiwanym miejscu.


U mnie pojawiły się zakładki: Społeczności, powiadomienia, oferty. Logika mówi, że mail od Agory powinien pojawić się na zakładce odebrane jako ważna wiadomość lub w powiadomieniach. Nic z tego, mail tkwił pośród innych w... ofertach, choć z ofertami nie ma to raczej nic wspólnego.

Kasa ma trafić na konto jeszcze przed świętami bo do 18 grudnia 2017. Przyznaję, że nigdy nie zaprzątam sobie głowy hasłem do aplikacji, gdzie uzupełniamy dane lecz od razu korzystam z przypominacza haseł widocznego w prawym górnym rogu aplikacji.

Swoją drogą ciekaw jestem czy Toyota w grudniu znów zaproponuje akcję lokaty z premią. Już 11 grudnia kończy mi się kolejna lokata. Obecnie Toyota zjechała z lokatami do stawek zaledwie 2%. Będzie musiała być obfita premia by zysk z lokaty przekroczył 3%, bo bez tego nie będzie to już opłacalne.

Dla orientacji mowa o promocji omawianej w czerwcu pod tym linkiem.

10 komentarzy:

 1. Idea: Lokata Noworoczna 3,15%

  OdpowiedzUsuń
 2. No i się poddali. Lokata NOWOROCZNA w IB na 3,15%

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto zwrócić uwagę: 31 grudnia = niedziela; 1 stycznia = święto.

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie brak maila od Agory, a warunki z tego co pamiętam, to spełniłem :( Jest szansa, że mail zostanie jeszcze dzisiaj wysłany, czy już teraz pisać do organizatora?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka dokładnie była to promocja w Toyota Bank, bo premia w ramach promocji: "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" zostanie wypłacona dopiero w marcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o niej pod koniec czerwca:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2017/06/10050-z-premii-za-zaozenie-lokaty-na.html

   Usuń
 6. Ode mnie poszła reklamacja do organizatora, wypunktowałem wszystkie warunki promocji i według mojej wiedzy, wszystkie spełniłem :) Czekam, aż Toyota zweryfikuje zgłoszenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też musiałem napisać reklamację :/

   Usuń
  2. Moja reklamacja właśnie została uznana. Dane do przelewu wprowadzone :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...