wtorek, 7 listopada 2017

Kolejny bonus do najlepszego konta na rynku z premią 1100 zł


Omówiony w poprzednim artykule trick z łatwym zdobyciem 300 zł z możliwością podkręcenia do 400 zł na pewno zasługuje na uwagę. Nie przebija jednak najlepszej oferty roku, która wciąż rośnie w obfity jak dotąd bonus.

Amerykanie umieją szastać pieniędzmi na prawo i lewo. Citibank od ubiegłego miesiąca oferuje bezwzględnie najlepszą ofertę konta w której zgarnąć można 700 zł wraz dodatkowymi 400 zł za kartę

Dało to w sumie rekordową kwotę 1100 zł. Jakby tego było mało, teraz dodaje do tego kolejne 150 zł za jedno polecenie, a więc w sumie zysk rośnie do 1250 zł. Gdyby wziąć pod uwagę dwie osoby męża-żonę, partnera-partnerkę, osobę-znajomego to mamy do zgarnięcia nawet 2500 zł. Jak?

Jeszcze jeden bonus za najlepsze konto na rynku

O tym jak zgarnąć 700 zł pisałem już w artykule Łatwo o jeszcze więcej bo 700 zł za założenie konta Citi Priority.  Kto zna już ten artykuł i jest na bieżąco z nowościami opisywanymi codziennie na blogu może od razu skoczyć do punktu 3, kto nie czytał może czytać całość.

Zgarnianie premii warto zacząć od darmowej karty kredytowej
1. 400 zł za 5 płatności kk na dowolną kwotę przez 2 miesiące
Zakładamy więc kartę kredytową dającą 400 zł. Warunki są śmieszne, wystarczy bowiem 5 płatności w jednym miesiącu na dowolną kwotę. I wystarczy zrobić to przez 2 miesiące. 400 zł jest w 2 wariantach do wyboru: do Biedronki, do perfumerii Douglas. 
Warunek nowego klienta: brak karty po 1 stycznia 2015.

Tutaj założysz kartę, by zgarnąć 400 zł do Biedronki (ważne do 10 listopada)
Tutaj założysz kartę, by zgarnąć 400 zł do perfumerii Douglas (do 31 stycznia)
Tutaj założysz kartę, by zgarnąć smartfona LG K4 (do 30 listopada)

Jest jeszcze trzeci wariant czyli płatności kartą tylko o miesiąc dłużej czyli przez 3, a nie dwa miesiące. Niewiele większe wymagania, a do zgarnięcia smartfon wart blisko 500 zł. W każdym przypadku można używać całkowicie darmowej karty Citi Simplicity. Szczegóły można znaleźć na Nieprzegapce II na PP3 w sekcji Karty kredytowe z premią.2. 700 zł za konto Citi Prority
Mając już kartę, łatwo spełnić warunki dla 700 zł. Za zapewnienie bezpłatnego konta dostaniemy 100 zł premii, za zakupy 5% zwrotu przez 9 miesięcy zgarniemy 450 zł. Na koniec za lojalność, czyli jak będziemy spełniać warunki łącznie przez 10 miesięcy i dokonywali przelewu na konto na 5000 zł nawet w ratach, to nabędziemy prawo do dodatkowych 150 zł.
Warunek nowego klienta: brak konta po 31 października 2016.

Tutaj założysz konto Citi Priority i łatwo zgarniesz do 700 zł

Te warunki są nam już dobrze znane były bowiem omawiane szczegółowo w poście 700 zł za założenie konta Citi Priority. Teraz więc skupimy się bardziej na nowości czyli trzeciej edycji programu poleceń, a trzeba przyznać że jest co polecać, bo to obecnie zdecydowanie najlepsze konto na rynku.


3. 150 zł za jedno polecenie najlepszego konta 
Żeby dostać dodatkową kasę wystarczy posiadać jeden z produktów czyli albo konto, albo kartę kredytową. Posiadanie obu jednocześnie tylko ułatwia zdobywanie premii. Można to zrobić używając poniższego linku.

Tutaj możesz polecić konto Citi Priority i zgarnąć dodatkową kasę

Link ma być aktywny do 31 stycznia 2018, chociaż bank informuje, iż dostępnych jest tylko 1000 nagród. Innymi słowy link może być aktywny znacznie krócej biorąc pod uwagę popularność konta.

Polecony musi zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 28 lutego 2018. Dodatkowo ma spełnić jeden ze zwykłych warunków jaki ma każdy posiadacz Citi Priority czyli:
 • przelewać 5000 zł oraz posiadać darmową kartę kredytową (lub zapewnić średniomiesięczne saldo na poziomie 30.000 zł)
 • dokonać kartą minimum dwu płatności na 300 zł w sklepach lub internecie
Jak widać polecony musi robić to samo co polecający, który zgarnia premię czyli ma przelewać kasę na 5000 zł choćby w ratach oraz posiadać kartę kredytową. (Alternatywnie można spełnić warunek podany w nawiasie ale jest on jest bezsensowny, bo oprocentowanie kont oszczędnościowych oraz lokat krótkoterminowych jest zbyt niskie by było to opłacalne).

Drugi punkt to konieczność płatności przynoszących i tak 5% zwrot. Przy czym wymagane jest wydanie tylko 300 zł do końca drugiego miesiąca po założeniu konta. Polecony zresztą i tak opłacać się to będzie przez dłuższy okres o którym mówiłem w punkcie drugim.

Za jedno polecenie bank przyzna aż 150 zł co jest też swoistym rekordem. Zwykle banki płacą bowiem po 50 zł lub 100 zł jak w przypadku omawianym niedawno Inteligo. Citibank jak widać we wszystkim chce być najlepszy i jak dotąd dobrze mu się to udaje.

Mamy zatem rekordowy bonus w postaci 1250 zł za najnormalniejsze korzystanie z konta. We dwójkę zgarniecie już nawet 2500 zł. Ten zysk można podkręcać bowiem polecić można 3 osoby, za co bank wypłaci 450 zł, we dwójkę daje to już 900 zł z polecenia...

Przypomina to amerykański sen tak popularny w ubiegłym stuleciu...

Regulamin oferty Poleć konto znajomemu edycja III
Regulamin promocji 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

10 komentarzy:

 1. Tylko City bank jest drogi konto kosztuje 30 zl. A konto oszczędnościowe do 20 tyś jest 1. 5 procent ale wymogi duże A lokaty to 0.30 w tym banku to dopłacić trzeba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest za darmo przy posiadaniu karty i przelewie na 5.000 nawet w ratach.
   Od lokat i KO są inne banki, tutaj masz full wypas na premiach.

   Usuń
 2. niech mi ktoś pomoże z Tylko Teraz (TT). jutro będę miał wolne środki. Nie wiem czy zakładać TT już dziś czy dopiero jutro. Wysyłając dziś wniosek do IB dziś to jak szybko zweryfikują mnie i odeślą mi konto do lokaty? Obawiam się że jak założę dziś to jutro nie zdążę zlikwidować lokaty w neobanku, przelać na własne konto w Inteligo i z tego konta jeszcze do IB na Tylko Teraz. Jeden dzień to moze być mało bo Inteligo weryfikuje telefonicznie duże przelewy i czasem to 2-4godziny straty. A wniosek ważny jest dwa dni. Więc z jednej strony boję sie ze dziś mogą TT wycofać a z drugiej że skladając wniosek o TT mogę nie zdążyć z przelaniem jutro pieniędzy bo nie wiem kiedy NEObank zaksięguje mi odsetki, kiedy zdążę zabrać stamtąd pieniadze i o której będę mogł przelać z Inteligo na konto lokaty w IB. Nigdy nic nie miałem w IB wiec nie wiem ile tam się czeka od zlożenia wniosku do otrzymania wszystkich dokumentów i odkąd liczą się te 2 dni.
  Ktoś mógłby mi powiedzieć ile czasu trwa procedura dla Tylko teraz? Moze jakbym złozył wniosek dziś to otworzyliby mi ją dopiero jutro a od jutra to dwa dni by się liczyły na wpłatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw złóż wniosek o Lokatę Happy na 4% z bonusem na 200 zł skoro nigdy nic nie miałeś w IB, a następnie o Tylko Teraz.
   Masz aż dwa dni, więc czasu aż nadto. Rano przed ósmą robisz przelew, więc koło południa środki będą w Inteligo. Robisz przelew do IB, zadzwonią do Ciebie tuż po wykonaniu przelewu po weryfikację. I już tego samego dnia środki dojdą.

   W skrajnym przypadku, z neo może przyjść jutro późnym popołudniem, więc zlecasz przelew. Jeśli telefon z Inteligo nie odbierzesz to zadzwoń do nich z ponagleniem, to oddzwonią. Sam tak robię w PKO, bo tu też muszę potwierdzać niekiedy większe przelewy. Do godziny przelew wychodzi.

   Usuń
  2. Nie widzę żadnego bonusa na 200zł przy happy 4%. Co to za bonus?
   Nie wiem też kiedy w Neo naliczają odsetki. Termin odnowienia mam wyznaczony na 9 listopada. To rano się odbywa? Bo jak przed ósmą to nie ma problemu a jak wieczorem to wiadomo że nie zdążę przy założeniu że dziś załozę lokate TT.

   Usuń
  3. Człowieku przecież czytasz bloga, to powinieneś dawno wiedzieć, że dużo ofert jakie są na blogu nie ma w ofercie na stornie banku, bo organizują je firmy razem z bankiem, a znaleźć je można na blogu.
   Ofertę z 200 zł znajdziesz u mnie w każdym rankingu lokat na PP3 lub we wpisie o 3% na Tylko Teraz, czyżby Ci to umknęło? Zajrzyj jeszcze raz i przewiń, w drugiej części artykułu znajdziesz link - sprawdziłem przed chwilą, jeszcze działa, więc oferta jest jeszcze aktywna.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/10/300-na-lokacie-tylko-teraz-w-idea-bank.html

   Usuń
  4. A co do odsetek, to o ile wiem każdy bank przyznaje odsetki zaraz po zakończeniu lokaty rano o 6:00.
   Ostatnio sprawdzałem o 5:45 i nie było jeszcze odsetek, ale po szóstej już było. Nie wiem czy dotyczy to także banków spółdzielczych, ale nie sądzę by było inaczej.
   Innymi słowy dziś możesz założyć Happy by załapać się na definicję nowego klienta, a potem Tylko teraz ile Ci się podoba. Ja mam już 4 takie lokaty.

   Usuń
 3. Sorry, ale czego robisz raban? Grzecznie się pytam to mi wyjeżdzaszper 'człowieku'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie odbieraj tego jako coś obraźliwego, bo w żadnym razie nie miałem takiego zamiaru. To po prostu zdziwienie, że stały czytelnik (a tak wynika z Twoich częstych komentarzy) pyta o coś o czym piszę non stop. Ale możesz mi wierzyć, że w żadnym wypadku nie było to wyrażenie ofensywne, po prostu czasem mówi się w ten sposób jak ktoś Cię mocno zaskoczy.
   Ze swojej strony podpowiem, że wszystkie oferty specjalne (czyli takie których nie ma stronie banku, są zebrane jako pierwsze w zakładce Nie przegap).

   Usuń
 4. Czy to potwierdzone że Polecony może po założeniu konta dostać 450 zł? Bo w regulaminie polecania nie ma ani słowa o jakichś korzyściach dla Polecanego, jedynie Polecający dostaje 150...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...