poniedziałek, 20 listopada 2017

400 zł do sklepu ze sprzętem IT, RTV oraz AGD za darmowa kartę w Citibank


Citibank dalej króluje w licznych premiach za założenie darmowej karty. Wraca oto bowiem promocja 400 zł do sklepu Ole Ole! Trzeba jednak uważać na warunki, bo te zmieniają się w zależności od promocji.

Powrót promocji z 400 zł do Ole Ole!

To co się nie zmienia w tym roku to definicja nowego klienta. Tutaj niezależnie od promocji zawsze nowy to taki co nie miał karty od 1 stycznia 2015. Całkiem możliwe, że od nowego roku się to zmieni, póki co jednak karencja wynosi już niemal 3 lata.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Ole Ole! za darmową kartę Citi

Powyższy link będzie aktywny do 31 stycznia 2018. We wniosku nie trzeba kombinować którą kartę wybrać płatną z punktami czy darmową bez punktów jak to bank lubił do niedawna mieszać. Pozostawiono nam tylko lepszy wariant darmowej karty Citi Simplicity.

Tym razem 400 zł dostajemy na artykuły RTV, AGD oraz IT

Ole ole! to sklep internetowy, który chwali się, że przebije ceny innych sklepów. Dotyczy to popularnych artykułów AGD, RTV czy komputery. My zaś możemy dodatkowo uzyskać kod rabatowy na dodatkowe 400 zł upustu i to za darmową kartę:)


Warunki identyczne jak w pierwszej edycji

Obecnie mamy już drugą edycję tej promocji i właściwie nic się nie zmieniło w stosunku do pierwszej, którą omawiałem na początku września. Warunki do zdobycia 400 zł są te same, a więc:
  • zalogować się do bankowości
  • zrobić zakupy na 1000 zł kartą
oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Mamy więc nawet do 3 miesięcy czasu na zakupy w zależności od momentu w którym dostaniemy kartę.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Ole Ole! za darmową kartę Citi

Przyznam szczerze, że trochę się zdziwiłem, iż warunki się nie zmieniły na lepsze. Od października  Citi zaskoczył nas bardzo mocno obniżeniem wymagań potrzebnych dla zgarnięcia 400 zł do Douglasa czy telefonu LG wartego niemal 500 zł. Dotychczasowe wymagania kwotowe zastąpiono koniecznością tylko 5 płatności w miesiącu.

Link do promocji z telefonem LG za 5 płatności w miesiącu
Tutaj zgarniesz 400 zł do Douglasa za 5 płatności w miesiącu

Jak widać nie jest to stała zmiana. Dla 400 zł do Ole Ole! trzeba dalej wydać 1000 zł by dostać 400 zł rabatu. Tak samo jak w przypadku promocji z 400 zł do morele.net, allegro czy frisco. Jak zwykle pełną ofertę kart znajdziecie w zakładce Nieprzegap II na PP3. w sekcji Karty kredytowe z Premią.

Kto wie czy zatem październikowa zmiana nie jest chwilowa i wkrótce Citibank znów wróci do wymagań kwotowych. Promocja ze smartfonem LG potrwa tylko do końca listopada i w grudniu się zapewne odnowi. Pytanie czy znów trzeba będzie wydać 3000 zł by zdobyć ten telefon, zamiast obecnych 5 płatnościach na dowolną kwotę...

Regulamin oferty 400 zł do Ole Ole - edycja II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...