środa, 8 listopada 2017

Łatwe 400 zł premii za Konto do syta w ofercie dla młodych


Paribas dosłownie szaleje ze swoimi promocjami. W poniedziałek omawiałem jak w bardzo prosty sposób skorzystać z premii w wysokości 300 zł nie wydając ani złotówki. Wystarczy po prostu dokonywać przelewy na różne konta, za każdy przelew dostajemy złotówkę, a sumie 25 zł w miesiącu.

Oferta jest całkiem przyjemna, ale lepiej jest skorzystać dodatkowo na bonusie jaki oferuje organizator promocji. Do tej pory mieliśmy trzy możliwości: do IKEA, do H&M oraz na stacje paliw. Teraz mamy czwartą - do restauracji Sphinx.Czwarta możliwość - coś dla smakoszy
A więc zamiast urządzania wnętrz, ubierania się czy jazdy samochodem teraz mamy propozycję dla smakoszy. Podobnie jak w poprzednich trzech akcjach specjalnych oferta jest dedykowana dla osób, które nie miały tutaj konta od 3 lat. Dodatkowo oferta jest ograniczona dla osób w wieku 18-26 lat.

Tutaj założysz konto z łatwym do zgarnięcia 400 zł do Sphinx

Każda z czterech już ofert będzie aktywna do 22 grudnia 2017. Z zastrzeżeniem, że bank pozwala na wysłanie jedynie 1000 wniosków, więc link może być aktywny krócej. Jak zwykle wystarczy zostawić swojego maila pod powyższym linkiem i założyć konto używając wiadomości jaka przyjdzie do nas od organizatora.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?


1. 100 zł od organizatora do Sphinxa
W sumie nie wiele. Konto musimy otworzyć do 12 stycznia 2018 roku, a następnie wykonać tylko dwie rzeczy:
  • zalogować się do bankowości
  • wydać kartą 300 zł
Innymi słowy bankowy klasyk dla zgarnięcia premii. Za to otrzymamy w zasadzie cashback na poziomie aż 33,33% co jest rekordem wśród obecnych ofert. Tyle że będzie to w formie bonu, który będzie można wykorzystać przez rok nawet do 1 lutego 2019.2. 300 zł za same przelewy przez aplikację GOmobile
Druga premia od banku jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza i bardzo szczegółowo omawiałem ją w poniedziałkowym wpisie. Bank daje nam kilka możliwości na zgarnięcie 300 zł, ale bez wątpienia najlepsza jest pierwsza z nich.

Mowa o przelewach na konta o różnych numerach, więc na zasilanie licznych kont w WBK sposób jak znalazł. Za każdy przelew bank zapłaci złotówkę, wystarczy więc 25 różnych numerów ror lub kont oszczędnościowych by łatwo zgarnąć całą premię bez robienia jakichkolwiek zakupów.

Tutaj założysz konto z łatwym do zgarnięcia 400 zł do Sphinx

Trick z przelewami powoduje, że kiepska na pierwszy rzut oka oferta staje się całkiem przyjemna i oryginalna. Nie koliduje z opisanym wczoraj Citibankiem, który jest bez wątpienia najlepszą ofertą rynkową, a pozwala zwiększyć zyski z różnych ofert bankowych. A o to właśnie chodzi:)
Regulamin promocji 100 zł za Konto do Syta w restauracji Sphinx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...