poniedziałek, 13 listopada 2017

Łatwe 150 zł premii na konto do dyspozycji za założenie konta w Millennium


W ubiegłym tygodniu skończyła się promocja 150 zł za założenie konta w Millenium, a w tym rusza nowa akcja. Znów do zdobycia jest 150 zł i tym razem jest lepiej niż ostatnio, bowiem premię dostaniemy na nasze konto, a nie do wykorzystania w jakimś wybranym sklepie:)

Nowa, jeszcze lepsza promocja w Millennium

W poprzedniej promocji 150 zł było do wydania na Allegro, który jest co prawda bardzo popularnym portalem, ale lepiej jest mieć większy wachlarz możliwości. Najlepiej jest z pewnością gdy dostajemy gotówkę do dyspozycji i to za banalne warunki, a te takie właśnie są.

Denerwująca w promocjach Millennium jest w pewnością zatwardziałość banku w stosunku do adresatów. Cały czas może z niej skorzystać osoba, która nie miała tutaj konta od 1 kwietnia 2015. Brzmi to jak wredny prima aprilis, niestety jest faktem znanym od dłuższego czasu.

Tutaj zgarniesz łatwo 150 zł od Millennium za jeden przelew + płatność

Powyższy link do rejestracji w promocji będzie ważna do 20 grudnia 2017, więc czasu do namysłu macie praktycznie do świąt. Do końca roku zaś należy podpisać umowę o konto. Terminarz macie zresztą ładnie widoczny poniżej.


Harmonogram nowej akcji

Nowością w tej promocji jest wymóg pobrania aplikacji Goodie i rejestracji w niej. Na to też mamy czas do 31 grudnia 2017, ale bez obaw. Nie jest to jednak nic groźnego, Goodie to bowiem zwykły doradca zakupowy informujący o kuponach, promocjach, wyprzedażach czy kodach rabatowych, więc faktycznie może być przydatny. Przykładowe okazje są widoczne niżej.


A warunki dla zgarnięcia 150 zł? Tylko dwa:
 • dokonać przelewu na 1000 zł
 • dokonać transakcji na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem
Innymi słowy standard, który każdy posiadacz konta w Millennium robi, by konto było za darmo. Tutaj jednak nowy klient za te dwie banalne czynności dostanie 150 zł, bank będzie brać pod uwagę dwa miesiące: styczeń i luty 2018 do przyznania premii.

Bank określa to hasłem bądź aktywnym. Na dobrą sprawę dokonanie jednego przelewu i jednej płatności zajmie nam dwie minuty, no może trzy jeśli jesteśmy opieszali. Grunt, że dla banku jest to już uznawane jako aktywność:)

 Tutaj zgarniesz łatwo 150 zł od Millennium za jeden przelew + płatność

Przypomnę, że do konta można podpiąć konto oszczędnościowe z niezłą stawką 2,50%. Na lepszą stawkę w Getin jest już praktycznie za późno, bo tylko do jutra można uruchomić KO z 2,70%. 


Słowem bardzo przyjemna akcja z premią. Nagrodę dostaniemy do 14 marca 2018, jeśli do tego dnia nie odinstalujemy Goodie. Potem można ją usunąć lub z niej korzystać, jak kto woli:)

Regulamin promocji Zyskaj 150 zł z Millennium oraz Goodie

20 komentarzy:

 1. Tak się zastanawiam, czy jak Czarnecki sprzeda pakiet kontrolny Idea Bank, to nadal będzie można liczyć na wyższe oprocentowanie lokat niż w innych bankach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla przypomnienia - do jutra trzeba zasilić KO w Getin aby mieć promocyjne 2,7% przez okres 4M !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziś przelałem tutaj pierwszy 1.000 zł. Jak w IB nie będzie lepszych stawek od 26 listopada, to kończące się w tym dniu lokaty wylądują w Getin.

   Usuń
  2. JA tak samo zrobiłem - większa kasa u mnie będzie w grudniu z lokat w Nest, ale niestety trzeba "aktywować" te 2,7% najpóźniej jutro, bo kończy się promocja :(

   Usuń
  3. Przed chwilą zrobiłem przelew wewnętrzny w Getin. Co ciekawe bank pozostawia nam 5 sekund do namysłu na cofnięcie operacji:)

   Usuń
  4. Nie było mi to na rękę bo przelewałem ze stawki 3% w WBK, ale trzeba było uruchomić te 2,70%. Teraz można już chyba konto wyzerować, bo start już mamy za sobą. Stawka będzie obowiązywać przez 122 dni.

   Usuń
  5. Polcan przelałeś 1000 zł żeby aktywować promocję na 2.7%. Ja przelałam tylko 200 zł mając nadzieję na aktywację promocji. Czyżby to było za mało? Może coś przeoczyłam czytając regulamin.

   Usuń
  6. Możesz przelać i złotówkę, ważne by uruchomić promocję. Miałem po prostu tysiaka nadwyżki z ostatnich inwestycji.

   Usuń
  7. 13.11 przelałam pierwsze nowe środki na KO aktywując promocję, o czym zostałam poinformowana w wiadomości prywatnej. 16.11 opróżniam KO i otrzymuję wiadomość od Banku o braku spełnienia warunków regulaminu i oprocentowanie promocyjne nie jest naliczane. Zastanawiam się czy nie jest naliczane oprocentowanie promocyjne bo na koncie jest 0zł czy o coś innego. Chodzi mi o to czy jak np. przeleję znowu środki w grudniu to będzie oprocentowanie promocyjne tych środków do 15 marca 2018 /122 dni od 13.11/.

   Usuń
  8. Powinno być jak piszesz czyli promocja aktywna do 15 marca

   Usuń
 3. czy to konto jest bezpłatne czy wymagane są wpływy jeśli dalej chce się z niego korzystać po tych przelewach na 1000 zł wymaganych do zgarnięcia 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co miesiąc trzeba zrobić przelew lub wpłatę na 1000 zł i jedną płatność kartą. Jak dla mnie banalne warunki za bardzo dobre konto, którego używam od lat.

   Usuń
 4. Polcan a jest do tej promocji np jeszcze jakiś bonus za polecenie znajomemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie ma. Taki bonus wprowadził dzis mBank, którego baner dziś wstawiłem na górze bloga. Do zgarnięcia jest 1000 zł, ale o tym będzie w kolejnym artykule.

   Usuń
 5. Tylko bańki P Czarneckiego dają duży procent będzie bankructwa

  OdpowiedzUsuń
 6. Nest Bank podnosi oprocentowanie na lokatach, 2,50% na 3 m-ce, 2,80% na 6 i 12 m-cy, 2,85% na 18 m-cy i 2,90% na 24 m-ce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro jak zwykle planuję aktualizację rankingu lokat więc jak zdążyli idealnie z tą ofertą:)

   Usuń
 7. Lokaty negcojowane w Getin bank jakie jest oprecentowanie

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam wszystkich.
  Okazało się dla mnie, że jednak nie takie łatwe 150 zł. PREMIA NIE ZOSTAŁA MI PRZYZNANA! Ku przestrodze innym w następnych lub podobnych akcjach wyjaśniam dlaczego. Przy wypełnianiu wniosku o konto wymagane było tylko: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu osób trzecich oraz na przetwarzanie moich danych osobowych po spełnieniu świadczeń umownych." Pozostałe zgody tj. "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną." oraz "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą telefoniczną." przy składaniu wniosku nie były obowiązkowe więc ich nie zaznaczyłem. NIESTETY ponieważ punkt 5 w regulaminie promocji brzmiał: "5)
  składając wniosek o Konto wyrazi zgody na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie
  umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość, oraz nie odwoła tych zgód w okresie trwania Promocji, " i przez te nieszczęsne środki porozumiewania się na odległość premia przemknęła koło nosa a skóra została sprzedana. Mam nadzieję, że ten wpis pomoże w przyszłości innym. Wydaje się, że całość nie jest dziełem przypadku i haczyk zawsze jest dlatego czytanie ze zrozumieniem niech będzie rozwiązaniem takich problemów, czego wszystkim życzę a w szczególności sobie. Pozdrawiam Sławek

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...