czwartek, 9 listopada 2017

Wyjątkowo krótka karencja dla zwolenników III edycji Konta filmowego


Listopad to pierwszy miesiąc, gdzie mamy praktycznie teatr jednego aktora na scenie bankowych promocji. Do pięciu opisanych niemal dzień po dniu ofert dochodzi szósta. Takiego wachlarza ofert nie było dotąd w całej historii bloga.

Po łatwych 300 zł za przelewy oraz dodatkowych bonusach po 100 zł do H&M, IKEA, Sphinxa oraz na stacje benzynowe dochodzi jeszcze jedna do Multikina. I jest to już III edycja konta filmowego, bowiem zamiast kasy bank rozdaje 6 biletów do Multikina.

Tutaj karencja jest 6 razy krótsza od reszty ofert w Paribasie

Ta promocja jest całkowicie inna od opisanych ostatnio. Przede wszystkim nie ma ona beznadziejnego ograniczenia nowego klienta do 3 lat wstecz, co wyklucza wielu potencjalnych klientów. Tutaj nowy to taki co nie miał konta tylko od... 6 miesięcy, czyli sześć razy krócej niż w pozostałych ofertach:)

Tutaj założysz konto filmowe z 6 biletami do Multikina

Ta oferta pojawiła się nieco wcześniej, co źle wróży na przyszłość. Wygląda bowiem na to, że ograniczenie aż do 36 miesięcy widoczne w ofertach kont z premią do sklepu odzieżowego, meblowego, restauracji czy stacji paliw i wprowadzone później odtąd będzie stałym wymogiem dla nowego klienta:(

Oferta z kontem filmowym potrwa też zdecydowanie krócej bo tylko do 30 listopada 2017. No chyba, że limit ustawiony na 1000 wniosków o konto wyczerpie się wcześniej. Chociaż przy takim wyborze rozlicznych kont może to być trudne.

Co trzeba zrobić by zdobyć sześć biletów do popularnej sieci Multikina na szarobure dni?


Wymogi nie są zbyt wygórowane, wystarczy bowiem zawrzeć umowę ramową (konto + karta + bankowość internetowa) jeszcze przed świętami, a ściślej do 21 grudnia 2017. Potem zaś bank chce by przez 3 miesiące:
 • zalogować się do bankowości Pl@net
 • zrobić przelew na 1000 zł 
 • zrobić płatności kartą na 200 zł
Te trzy miesiące powinny obejmować: grudzień, styczeń i luty. Premia wydaje się być mniej atrakcyjna od poprzednich ofert, ale też wymagania są o wiele łatwiejsze. Wszak dwie stówki można wydać za jednym zamachem.

Tutaj założysz konto filmowe z 6 biletami do Multikina

Wygląda na to, że to ostatnia oferta Paribasa, która ma bardzo łagodny warunek nowego klienta.  Wszystkie inne jakie opisałem w poprzednich licznych wpisach mają lepsze premie ale warunek, który wyjadaczom wisienek będą niemożliwe do spełnienia.


Czas by inne banki dołączyły do festiwalu ofert jakie mamy teraz w Paribasie. Dwie dobre oferty, które przypomniałem na PP3 kończą się już jutro. Więc w przyszłym tygodniu powinny się pojawić nowości. Pytanie tylko czy będzie gorzej dla nowych jak w Paribasie...

Regulamin promocji Konto Filmowe z Multikinem - edycja III

2 komentarze:

 1. Czy nadal można założyć lokate z bonusem na fly.pl w idea banku . Jesli tak to ile ten bonus wynosi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200 zł, oferta ma być ważna do końca roku.
   Do szybkiego sprawdzania takich informacji i skorzystania z okazji służy zakładka Nie przegap, znajdziesz ją w sekcji Oferty specjalne.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...