środa, 15 listopada 2017

Do 1000 zł premii za założenie konta w mBank w akcji specjalnej


Robi się ciekawie, bo banki zaczynają wypłacać coraz większą premię. Bezapelacyjnie ofertą roku zostanie raczej konto w Citibanku, gdzie mamy do zgarnięcia minimum 1100 zł, z możliwością podkręcania o kolejne 450 zł.

Teraz magiczną barierę 1000 zł osiągnął mBank. Oferta bonusu na 650 zł do niedawna bank podkręcił do 750 zł, promocja skończyła się jednak w niedzielę. Od tego tygodnia rusza kolejna akcja specjalna w której do zgarnięcia jest cały tysiąc.Zobaczmy zatem jakie wymagania stawia mBank dla tysiaka. Po pierwsze oferta jest adresowana tylko dla osób, które nie posiadały tutaj konta od blisko dwóch lat. Ściślej definicja nowego klienta określa datę braku konta na 1 stycznia 2016

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBanku z premią do 1000 zł

Powyższy link będzie aktywny do 18 grudnia 2017 czyli tuż przed świętami. Ponieważ znów jest to akcja specjalna, należy zarejestrować się w promocji przez podanie maila, numeru telefonu oraz hasła do logowania na Konto Uczestnika akcji. 

Wniosek o otwarcie konta z premią w mBanku następuje przez konto Uczestnika w serwisie w zakładce KONTO BONUS. Dzięki temu będzie nam przysługiwać premia od organizatora i to stamtąd zostaniemy przekierowani do strony mBanku.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całkiem fajny bonus.


1. Łatwy bonus 100 zł od organizatora
Bonus na start zgarnąć najłatwiej. Wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą. Łatwo i przyjemnie. Informacje o tym bonusie ten dostaniemy od organizatora na mail do 28 lutego 2018.

2. 650 zł zwrotu od mBanku
Tutaj mamy standardową akcję banku, znaną już od pewnego czasu, opisywałem ją bowiem w osobnym artykule. Dla krótkiego przypomnienia bank wymaga co miesiąc:
 • jednego logowania do aplikacji mobilnej
 • przelewu na 1000 zł
 • płacenia kartą lub BLIKiem
Za ostatni punkt będziemy dostawać 4% zwrotu co jest niezłym cashbackiem. Bank nie wymaga też by wiązać się z nim długo, bo promocja ze zwrotem kasy za zakupy potrwa tylko przez 5 miesięcy. Potem można konto zamknąć.3. Premia 250 za polecanie konta w tej akcji
Nowością w stosunku do poprzedniej akcji specjalnej jest wprowadzenie programu poleceń. Tradycyjnie bank przyznaje 50 zł za jednego poleconego. Instruktaż jak polecać widać na powyższym obrazku - trzeba po prostu skopiować link polecający i przesłać go osobie poleconej.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBanku z premią do 1000 zł

Jak widać mBank idzie na wojnę z Citibank w kreowaniu najatrakcyjniejszej oferty roku. Jednak w dalszym ciągu pozostaje w cieniu niezwykle wypasionej oferty Amerykanów. Tam wszak do zgarnięcia jest 700 zł wraz z ekstra 400 zł oraz 150 zł za jedno polecenie.

Regulamin akcji promocyjnej eKonto z bonusem

15 komentarzy:

 1. Nest Bank daje 2,8 na pół roku, niestety na 3 miesiące tylko 2,5.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiał dać więcej, bo jeszcze dziś można uruchomić 2,70% w Getin. Aktywałem to sobie wczoraj.

   Usuń
 2. Od jutra promocja w getin jest przedłużona do 17 grudnia.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Czekamy na powrot tylko teraz na 3% dla wszystkich, bo ta, ktora opisujesz nie jest dla posiadaczy starego systemu IB. Pod koniec miesiaca bedzie zapadac sporo lokat ze starych promocji, to IB powinno znow sie obudzic.

   Usuń
 4. Jeżeli chodzi o Citibank do końca nie jest tak prosto. W moim przypadku wniosek o kartę kredytową system banku odrzucił. Nie mam pojęcia dlaczego. Dochody kilkakrotnie przewyższają dolny wymagany limit, nie posiadam kredytów ani karty kredytowej. Na składane reklamacje bank z uporem maniaka powtarza cyt. " ...Wyjaśniam, że Bank rozpatrując wnioski o produkty kredytowe stosuje obowiązujący system procedur, kryteriów i zabezpieczeń. Czynniki te stanowią element polityki finansowej Banku, w związku z czym nie mogą być ujawniane. Jednocześnie informuję, że Bank zastrzega sobie prawo do odmowy akceptacji wniosku bez podania przyczyny ...".Nie mając karty kredytowej zakładanie konta nie ma sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrabiałem wiele kart kredytowych od Polbanku, przez Citi, T-mobile po Millennium i nigdy nie było problemu z ich wyrobieniem nawet przy posiadaniu kredytówki w innym banku.
   Tylko raz miałem problem z przyznaniem limitu w koncie w Eurobanku. Bank podał mi te same informacje o jakich piszesz. Nie zrażony ponowiłem wniosek, bo limit to zbyt smakowity kąsek by sobie to podarować. I... po ponownym rozpatrzeniu bank przyznał mi limit. Skąd taka rozbieżność, nie mam pojęcia. Nie wiem czy ponowne rozpatrzenie wniosku mogłoby być pozytywne w Citi...

   Usuń
 5. Ho, ho a nest daje 2,8%. Coś wydaje mi się, że koniunktura się zacznie zmieniać i niebawem będziemy często widzieć 3 z przodu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ho, ho to będzie mozna powiedzieć jak inne banki spoza trójcy zaproponuja takie stawki. Na razie mamy tylko efekt konta w Getin, spowodowany problemami banku.

   Usuń
 6. Przecież już pisałem, że mnie City zrobił to samo w tej samej sytuacji. Oni nie dają tych kart, tylko nimi żonglują przed frajerami. City to bank dla glancusiów, funkcjonalność żadna, rozmowy i współpracy brak.
  Piszcie o swoich doświadczeniach z City. Takie banki trzeba wysyłać na pustynię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak kartę kredytową przyznano bez problemu, chociaż na kontakt musiałem czekać jakieś dwa tygodnie od złożenia wniosku.

   Usuń
  2. Naliczają 10 zł za drobną transakcję kartą na Poczcie bo traktują ją jako .... gotówkową.

   Usuń
 7. Na marginesie wczoraj dostałem informację z Toyota bank, że przyznano mi kolejne punkty w Klubie Korzyści o którym pisałem kilka razy.
  Bank robi to z opóźnieniem, ale już można wymieniać punkty na kasę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie dostałem premię z Nest-75 zł. Czy mogę zerwać tę beznadziejną lokatę na 0,5%, czy muszę trzymać do dnia zapadalności? Czy może jak zerwę będą kazali mi oddać tę premię?

  OdpowiedzUsuń
 9. Getin bank ma straty finansowe ma plan naprawczy

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...