czwartek, 30 listopada 2017

Akcja specjalna dla każdego czyli do 300 zł do zgarnięcia za EnveloKonto z premią


Dziś rusza nowa akcja specjalna, z której skorzystać może nareszcie każdy, dotyczy bowiem całkowicie dziewiczego banku. Nie będzie nas przez to właściwie interesować definicja nowego klienta, bo z definicji niemal każdy z nas będzie tutaj nowy.

Mowa o Envelo bank, który jest najmłodszym bankiem na naszym rynku istnieje bowiem zaledwie od trzech miesięcy. Zapowiedź jego skromnej oferty opisywałem w sierpniu, ale wiadomo nie od dziś, że z wejściem do nowego banku warto poczekać do startu akcji takiej jak ta.

Skończyły się już czasy, że banki jak BGŻOptima czy Alior Sync rozdawały każdemu sowity bonus na wejściu. Debiuty tegoroczne czyli Inbank oraz Envelo były mniej niż skromne. Z powodzeniem można je zaliczyć do rozczarowań roku.

A jednak Envelo teraz nadrabia tę zaległość. Mamy oto akcję specjalną, w której na start można bardzo łatwo zgarnąć 100 zł, czyli tyle ile na start dawał Alior Sync, a nawet więcej. I nie jest to stówka to mniej lub bardziej znanego sklepu, co ostatnio jest w modzie, lecz stówka na konto:)

Ponieważ jest to akcja specjalna, oferty tej nie znajdziemy na stronie banku. Robi ją organizator niezależny od banku, więc jak zwykle musimy się w niej zarejestrować korzystając z dedykowanego linku.

Tutaj zarejestrujesz się po 100 zł lub więcej w nowym Envelo bank  

Powyższy link będzie aktywny do 31 grudnia 2017 czyli do końca roku. Dzięki niemu zakładamy Profil użytkownika i stamtąd wysyłamy wniosek o konto. Ale uwaga: limit wniosku ustawiono tylko na 2000 sztuk.

Ponieważ jest to bank nowy, przypuszczam iż szybko znajdą się chętni. W efekcie oferta może skończyć się dużo przed czasem. Umowę o konto wraz z kartą należy założyć do 19 stycznia 2018

UWAGA:
W akcji nie mogą brać udziału osoby posiadające konto w Banku Pocztowym. Zakładam jednak, że nie ma wśród czytelników osób, które mają konto w mało atrakcyjnym banku, który bardzo rzadko gości na blogu.

Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę? 

 
1. 100 zł za płatność kartą
Pierwsza część premii jest bardzo łatwa do zgarnięcia. Wystarczy dokonać płatności na kwotę 100 zł, bank wymaga jednak by były to minimum 3 płatności. Nie wystarczy więc tankowanie za stówę lecz trzeba zaplanować trzy inne płatności, które zsumują się do stówki.

Termin na zaksięgowanie tych płatności mamy do 9 lutego 2018. To aż nadto nawet dla tych co będą zwlekać z założeniem konta do samego końca. Wszak stówę wydać w jeden dzień czy nawet w jednym sklepie to żaden problem. 


2. 200 zł za polecanie konta z premią
Druga premia nie dziwi wcale, skoro jest to bank z najmniejszą bazą klientów, Envelo zależy by przyrost klienteli był duży. Przyjął jednak standard czyli płacenie 50 zł za jednego poleconego.

Często piszecie do mnie z prośbą o bycie poleconym, niestety nie w każdej takiej akcji biorę udział. W tej akcji ze względu na łatwe warunki oczywiście biorę udział, tym razem więc mogę polecić to konto dla chętnych. Wystarczy jak zwykle napisać na marszr1@gmail.com po kod polecający. 

Nagrody pieniężne mają trafić już bardzo szybko na konto. Informację o przyznaniu premii  bank obliguje się poinformować do 21 lutego 2018, a już tydzień później znajdzie się ona na koncie, które będzie można zamknąć.

Tutaj zarejestrujesz się po 100 zł lub więcej w nowym Envelo bank

Na marginesie ciekawe, że Bank Pocztowy nigdy nie brał udziału w żadnej akcji specjalnej. Envelo bank, który jak sama nazwa wskazuje jest jego klonem, już po 3 miesiącach istnienia daje premię:) Być może będzie to podobny układ jak w beznadziejnym Aliorze i bardzo fajnym klonie TMUB?

Regulamin akcji promocyjnej EnveloKonto z premią

21 komentarzy:

 1. czy jak wyczerpiesz już polecenia (max 4) można podrzucić swój kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak było kiedyś z Toyotą. Na razie czekam na zgłoszenia.

   Usuń
 2. Czy osoba korzystająca z czyjegoś polecenia ma jakieś dodatkowe korzyści.

  OdpowiedzUsuń
 3. Udało się komuś przejść wniosek?
  W moim przypadku system nie generuje kodu sms weryfikującego nr telefonu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generuje, tylko trzeba kliknąć ten button, sam nie przyjdzie.

   Usuń
  2. Nie generuje. Nie pomaga ani klikanie w chmurkę z napisem sms, ani w link Generuj kod sms.
   Klikałem kilkanaście razy, system przetwarza dane, a sms nie przychodzi...

   Usuń
 4. Wypełniłem przed chwilą wniosek i wygenerowało mi normalnie sms przyszedł na telefon i wpisałem go w to pole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi przy pierwszym wypełnianiu wywaliło wniosek przy kroku nr 3 wpisaniu info o podatkach. Musiałem wszystko wpisywać od nowa i utknąłem przy sms. Może winna była ta pierwsza nieudana próba.
   Jutro wyczyszczę historię i ciasteczka i ponowię próbę, bo jak widzę tylko ja mam ten problem.

   Usuń
  2. mam dokładnie ten sam problem... safari macos hisierra? :P obwiniam safari zawsze :P

   Usuń
  3. Tylko jeden raz można skorzystać z tej aplikacji.

   Usuń
 5. Gratulujemy, złożyłeś wniosek o konto osobiste w Banku EnveloBanku. Pamiętaj dla jednego profilu w aplikacji "EnveloKonto.zpremia.pl" można wypełnić tylko jeden wniosek. W dalszym ciągu możesz polecić udział w tej promocji swoim znajomym i dostać dodatkową premię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że w moim przypadku wniosek jeszcze nie został złożony. Chyba że algorytmy inaczej to zinterpretują...

   Usuń
 6. Dziś ponowiłem trzecią próbę składania wniosku. I znów system nie generuje smsu, ani po kliknięciu w chmurkę, ani w link.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobno zostało już tylko 319 wniosków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponów próbę z innej przeglądarki internetowej.

   Usuń
  2. Moja cierpliwość się skończyła, bo podobno do 3 razy sztuka.
   Envelo na pewno jest mocno zdziwiony popularnością akcji, która prawdopodobnie dziś się już zakończy. Jest więc niemal pewne, że po takim sukcesie będzie chciał go powtórzyć w jakiejś MMxx lub innej akcji specjalnej.

   Usuń
 8. Ja wczoraj wieczorem miałam inny problem, smsy przychodziły, ale system ich nie przyjmował. Zadziałało dopiero przy czwartym... A na pewno wpisywałam poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. No i koniec. Właśnie dostałem info, że akcja specjalna z Envelo została zakończona.
  Ekspres...

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba coś zapomnieli wysłać mi loginu i wszystkich papierów na maila. Nawet nie mam się jak zalogować.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...