środa, 22 listopada 2017

400 zł do wakacje.pl za... 5 płatności darmową kartą w Citibank oraz 300 zł dodatkowej premii


Omówiona w poniedziałek wznowiona promocja z 400 zł  do Ole Ole! była dość niepokojąca, bowiem bank dla przyznania premii wymagał tam płatności na 1000 zł. Wydawało się więc, że bank wraca do wymogów kwotowych. Na szczęście tak nie jest.

W najnowszej promocji z 400 zł do wakacje.pl Citibank wraca do łatwiejszych warunków, którymi są płatności ilościowe. Wystarczy bowiem znów tylko 5 płatności w miesiącu by zgarnąć cztery stówki do popularnego choć nietypowego portalu wakacje.pl, ponadto w łatwy sposób można zgarnąć dodatkowo 300 zł.

Swoją drogą mało kto wie o ciekawej promocji wakacji.pl, na którą inne biura podróży zgrzytają zębami. Korzystam często z tego portalu dostawałem bowiem wiele voucherów z różnych promocji bankowych do wakacje.pl, Przypadkiem dowiedziałem się niedawno, że klient, który 3 razy skorzystał z ich usług od czwartej wycieczki ma prawo do darmowego parkingu przy lotnisku.

Mogę potwierdzić, że przy czwartym wyjeździe faktycznie parking miałem za friko. Z ciekawości zrobiłem więc rozpoznanie co dają inne biura podróży za lojalność. Jak się okazało inne biura stosują bardziej bankowe haczyki w postaci zbierania punktów czy rabaty na kilka procent, ale żadne z nich nie daje darmowego parkingu.


Teraz mamy kolejny voucher do wykorzystania na wakacje.pl i to na 400 zł za darmową kartę w Citi. Jak zwykle może go bardzo łatwo zdobyć każdy, kto nie miał karty kredytowej w Citi od 1 stycznia 2015.

Tutaj możesz zdobyć 400 zł do wakacje.pl za darmową kartę w Citi

Powyższy link będzie aktywny do 31 stycznia 2018. Spokojnie więc każdy zdąży zgarnąć 400 zł na wybrany przez siebie wyjazd na urlop czy wakacje. Jest zaś z czego wybierać, bowiem na wakacje.pl można znaleźć oferty wszystkich dostępnych biur podróży.

Co trzeba zrobić by zdobyć 400 zł? 

Warunki znów są banalne - 5 dowolnych płatności przez 2 miesiące

Wystarczy 5 razy płatność kartą na dowolną kwotę. Należy to zrobić w pierwszym i drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę i to wszystko. Inne banki powinny się uczyć od Citi jak zrobić fajną i bezproblemową promocję.

Tutaj możesz zdobyć 400 zł do wakacje.pl za darmową kartę w Citi

Dodatkowa premia za konto Citi Priority

2. Jak zdobyć dodatkowe 300 zł  
Co więcej posiadanie karty pozwala na zgarnięcie dodatkowej kasy za założenie konta. Skończyła się już co prawda promocja z atrakcyjnym 700 zł bonusem, ale jeszcze do końca listopada trwa promocja z dodatkowymi 300 zł za bardzo fajne konto w Citibank. 

Amerykanie dają dwie ścieżki do zdobycia tej pokaźnej premii i to dwie drastycznie różne. Omówiłem je w osobnym artykule tutaj. Posiadanie darmowej karty kredytowej umożliwia skorzystanie z dużo łatwiejszego wariantu II.

Komu nie chce się klikać w powyższy link przypomnę, że wystarczy tylko:
  • jeden przelew w miesiącu na 5000 zł, choćby i w ratach
  • minimum dwie płatności kartą na 300 zł w miesiącu
Za wydanie 300 zł bank będzie nam zwracał 50 zł przez pół roku. Dzięki temu w sumie można łatwo zdobyć 300 zł dodatkowej premii. Nietrudno policzyć, że daje to rekordowy i co więcej bardzo przyjemny 16,67% cashback.

Tutaj założysz konto Citi Priority by zgarnąć dodatkowo 300 zł

Powyższy link będzie aktywny tylko do 30 listopada 2017, chyba że bank wznowi kolejną edycję tej promocji. Skorzystałem wiosną z wariantu z 300 zł, bo bardzo łatwo je zgarnąć. Zaraz po uzyskaniu premii za dowolne zakupy zamknąłem konto. Bank nie robił żadnego problemu


1. Regulamin promocji 400 zł do wakacje.pl za 5 płatności darmową kartą Citi
2. Regulamin promocji z 300 zł za konto Citi Priority - edycja IV

1 komentarz:

  1. Nest Bank podnosi oprocentowanie dla lokat na nowe środki z terminem 3 i 6 m-cy na 3%.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...