środa, 16 października 2019

150 zł w promocji Zgarnij premię z mBiznes oraz 2 lata konto firmowe za darmo


Wystartowała 10 już edycja popularnej akcji specjalnej dla firm. Kolejny raz możemy zgarnąć od organizatora czyli bankiera 150 zł, a od samego banku gwarancję 0 zł za najważniejsze usługi przez 24 miesiące.Kto może z tego skorzystać? W przypadku kont firmowych jakoś nie ma karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 30 września 2019.

Link promocyjny do akcji specjalnej zgarnij premię z mBiznes 

Powyższy link będzie aktywny do 18 listopada 2019. Nie przewiduję skrócenia tego czasu, gdyż mBank tego zwykle nie robi. Po zabukowaniu sobie udziału w promocji mamy miesiąc czasu na założenie konta a więc do 18 grudnia 2019.


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Akcje specjalne mają to do siebie, że tutaj nie trzeba robić wiele i to właśnie czyni je tak atrakcyjnymi i to nawet jeśli dotyczy to firm. Oceńcie to zresztą sami, bowiem w tym przypadku warunek jest jeden:
 • wykonać jedną transakcję na dowolną kwotę LUB przelew inicjowany
Na tak banalną czynność mamy aż 2 miesiące czasu czyli aż do 18 lutego 2020. Trudno taki warunek nazwać nazwać łatwym jest bowiem wręcz banalny.

Link promocyjny do akcji specjalnej zgarnij premię z mBiznes

Informację o przyznaniu premii organizator obiecuje przekazać do 31 marca 2019.


Gwarancja darmowości konta przez 2 lata

 
Regulamin promocji Zgarnij 150 zł na start - 10 edycja
Regulamin promocji konto firmowe z gwarancją 0 zł przez 2 lata

4 komentarze:

 1. Od dziś Idea Bank podnosi lokatę na nowe środki znów o 0,10% na 3 m-ce. Nie zatrzyma oprocentowaniem 2,60% na nowe środki, gdzie Alior Bank Na Koncie Mocno Oszczędnościowym z działaniem jak ROR (przy przelewach wewnętrznych) daje też 2,60%. Millenium 2,70%, Getin Bank 2,80%. Na dniach w IB z oprocentowaniem 2,70% kończy mi się pokaźna lokata. Na chwilę obecną transferuję do EKO Getin Bank na 2,80%, też z działaniem przy przelewach wewnętrznych jak ROR do 31.12.2020 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się kończy stawka 3% w CA więc jutro pójdzie do Mille

   Usuń
 2. Jak można zarejestrować się w tej promocji?Link przekierowuje do strony, gdzie jest tylko opcja logowania.Gdzie jest opcja do rejestracji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przewiń trochę w dół. Pod harmonogramem akcji w sekcji 'Weź udział w promocji' masz pole do wpisania swojego maila i obok button 'Zarejestruj się'

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...