poniedziałek, 7 października 2019

Powrót promocji Chwyć 200 zł w Millennium


Po krótkiej przerwie wraca do nas znów bardzo popularna promocja z możliwością bardzo łatwego zgarnięcia 200 zł w Millennium. Portugalczycy nie mają promocji w systemie non-stop, zawsze trzeba trochę poczekać na start nowej akcji.

Skoro jest mowa o banku z bardzo popularnym Kontem Oszczędnościowym na którym przez cały czas można mieć promocyjne oprocentowanie. Przypominam, że w tym tygodniu w piątek jest czas na zerowanie konta by przedłużyć sobie atrakcyjną stawkę. 

Kto może z tego skorzystać? Zwyczajowo osoba, która zdążyła wszystko pozamykać w Millennium i nie brała udziało w podobnej promocji w przeszłości. Dotyczy to rzecz jasna konta 360 stopni w wersji podstawowej lub student.

Oferta dość często się powtarza, więc jeśli ktoś nie brał udziału w promocji tego konta, a otworzył je tylko dla stawki 2,70% na KO może teraz wrócić po 200 zł. Sam tak zresztą zrobiłem i zgarnąłem 200 zł w jednej z poprzednich ubiegłorocznych promocji.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

Aktualizacja:

Od 1 października 2019 klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni klienci Millennium, więc nie mogą brać udziału w tej akcji.

Oferta ma potrwać tym razem do 4 listopada 2019. Bank jednak przygotował ograniczoną pulę 7000 kont, więc możliwe, że podany wyżej termin może ulec skróceniu. W takim przypadku powyższy link promocyjny przestanie być aktywny.

Co trzeba zrobić by przytulić dwieście złotych? 
Nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium co miesiąc, tylko po to by konto było darmowe. A więc:
 • jeden przelew na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub Blikiem
Powyższe czynności należy wykonać w kolejnych 3 miesiącach: listopadzie i grudniu 2019 oraz styczniu 2020. Jak widać nie trzeba nic kombinować, premia wpada praktycznie sama, a dostaniemy ją najpóźniej do 28 lutego 2020.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

To bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych promocji, popularnych właśnie ze względu na łatwość zgarnięcia premii. Jedyny jej minus to jednorazowość. Warto tutaj jednak przypomnieć, że to nie jedyna premia na start.

Nagrody do zdobycia za kod polecający

2. Dodatkowa premia dla znudzonych Millennium
Kto zniechęcił się już do Millennium i zamknął tutaj konto, może zgarnąć drugą premię na start:) W takim przypadku skorzystać z programu poleceń. Wystarczy, że nie miałeś konta przez ostatnie 12 miesięcy a możesz zgarnąć jedną z 5 nagród do wyboru.

Jeśli chciałbyś skorzystać z tej drugiej promocji w Millennium a nie masz możliwości zdobycia kodu polecającego możesz jak zwykle napisać do mnie na marszr1@gmail.com. Udostępnię Ci kod tak jak w innych programach poleceń. Nowa edycja tego programu potrwa do 3 kwietnia 2020.

Regulamin promocji Chwyć 200 zł w Millennium
Regulamin programu Lubię to polecam - edycja V 

27 komentarzy:

 1. Polcan, dzięki Tobie założyłem konto w Millennium, za co serdecznie dziękuję. Napisz, proszę, jak rozumieć zdanie w niniejszym artykule: "osoba, która zdążyła wszystko pozamykać w Millennium i nie brała udziału w podobnej promocji w przeszłości". Jeśli obecnie biorę udział w Promocji "Rusz po 200", czy będę mógł wziąć udział w innej podobnej w przyszłości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będziesz mógł. Po prostu nie będziesz już osobą. która nie brała udziału w podobnej akcji w przeszłości, Jedyne co Ci pozostanie to skorzystać z polecenia i zgarnąć inną premię na start.
   Co do Twojego drugiego pytania z 18:50 to odpowiedź jest w drugim akapicie w powyższym poście i to pogrubiona dla szybszego znalezienia;)

   Usuń
 2. Kiedy należy opróżnić (wyczyścić) konto oszczędnościowe i konto podstawowe, aby móc znów skorzystać z promocyjnego oprocentowania - na nowe środki (Obecnie 2,7% na 100 dni do 8 stycznia 2020 r.)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz do stycznia promocyjne oprocentowanie to w ten weekend nie opróżniaj konta bo i tak nie załapiesz się na promocję. Dopiero przy kolejnej możesz o tym pomyśleć.

   Usuń
 3. Pytanko do czytelników. Jeden z obserwujących bloga dał mi właśnie telefonicznie znać, że podobno od niedawna można zwiększyć przelew dzienny w Millennium do 100k. Rzekomo służy do tego autoryzacja przez apkę zamiast smsa. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, obowiązuje to od nowego cennika opłat i prowizji, który wszedł chyba 14 września. w tabeli dotyczącej kanałów bankowości elektrycznej jest limit główny autoryzacja mobilna 100000 limit główny jednorazowe hasło sms 50000, limit aplikacji mobilnej 10000

   Usuń
  2. tutaj link do cennika https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/21/latest

   Usuń
  3. To prawda, ale znam to też tylko z teorii. Podobno przy zmianie autoryzacji na tą mobilną - limit ten rośnie o połowę ;) Patrz tabela opłat poniżej:
   https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/21/latest

   Usuń
  4. To cenna dla nas informacja, skończą się nareszcie problemy z kombinowaniem jak wytransferować za jednym zamachem 100k bez wykorzystywania przyszłych przelewów.

   Usuń
  5. Dzięki za info. Już zmieniłem to w systemie - czyli na raz można w sumie ewakuować 110 k.
   Przestawiam więc alarm o czyszczeniu konta z czwartku na piątek :)

   Usuń
  6. Tak, sprawdzone i dziala. Informacja o tym jest w nowej tabeli oplat.
   Az sie dziwie Polcan, ze Ty o tym nie wiedziales :)

   Usuń
  7. Nie wiedziałem, bo do tej pory korzystałem z opcji przyszłych przelewów, które pozwalały wytransferować tutaj dowolne kwoty. Teraz jednak ewakuacja staje się łatwiejsza, o czym oczywiście przypomniałem w najnowszym wpisie o nowej promocji KO:)

   Usuń
 4. ja już zgarnąłem 400 złoty, także polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugerujesz, że można dwa razy skorzystać z tej samej promocji?

   Usuń
 5. Aktualizacja artykułu:
  Od 1 października 2019 klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni klienci Millennium, więc nie mogą brać udziału w tej akcji.

  OdpowiedzUsuń
 6. pytanie odnośnie Getina: 10 października kończy mi się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (122dni 3,2%). Saldo badania nowego konta elastycznego jest 17 września, gdybym teraz przelał nowe środki na KO elastyczne a po 10 paździerenika zabrał wszystko z KO oszczędnościowego to czy to co zostanie na KO elastycznym będzie dalej pracowało na 2,8% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo saldo nowych środków badane jest codziennie. Czyli jeżeli miałeś 200 zł na KO 17 września. Wpłacisz 100 zł na KE. To póki masz te 200 zł, to te 100 zł są nowymi środkami, ale jeżeli zabierzesz te 200 zł to już to 100 zł nie jest nowymi środkami.

   Usuń
  2. Mam podobną sytuację - tylko, że moje promo na KO kończy się 14-ego. Problem w tym, że nie badają oni salda samego EKO, ale Twoich wszystkich produktów depozytowych - a takim jest również zwykłe KO, więc stan NOWYCH środków się nie zmieni. Ten numer niestety nie przejdzie... :(

   Usuń
 7. dzięki za odpowiedź, już chyba nie mam gdzie uciekać bo zapakowany jestem ponad korek i kończy mi się zaraz promocyjne oprocentowanie a inflacja postępuje i zaraz wszystko zeżre, wrr jak tu żyć :( chyba że macie coś na konkretną kwotę oprócz millenium, city, CA, PKOSA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facto - do 18.10 np. 3,6% na 3 lata

   Usuń
  2. Ja cześć kapitału chciałem wpakować w czteroletnie obligacje skarbowe ale akurat pojawiła się lokata facto i skusiłem się na pięcioletnią na 4%.Czas pokaże czy dobrze zrobiłem.

   Usuń
 8. co to za lokata facto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata w nowym banku na naszym rynku, ale z gwarancjami włoskiego odpowiednika BFG. Listę tych lokat znajdziesz w rankingu na PP4
   https://polakcandwa.blogspot.com/2019/10/ranking-lokat-pazdziernik-2019.html

   Usuń
 9. Jeśli korzystam z promocji na koncie Profit w okresie 28.08 - 05.12.2019, to kiedy powinienem opróżnić konto, by załapać się kolejna promocję? Bo już się gubię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem jakie daty Millennium miał rok temu.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/10/ponownie-270-na-ko-w-millennium-z.html
   Promocja październikowa trwała długo bo aż do 12 stycznia 2019 czyli aż 3 miesiące. Jeśli ten scenariusz się powtórzy w tym roku, to powinieneś zerować pojutrze 12 października.
   Jeśli okres promocji będzie krótszy i skończy się wcześniej czyli jeszcze w listopadzie, to zerowanie nie będzie konieczne, ale niestety nie da się przewidzieć jak długo będzie trwać nowa promocja.

   Usuń
  2. podepnę się do wątku - czy zerowanie konta może odbyć się przelewem na inne konto w millennium np. żony?
   czy musi to być zupełnie inny bank?

   Usuń
  3. Może być. Siostra z mężem robi tak od lat i działa.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...