poniedziałek, 21 października 2019

Przypominajka: czas bezkarnie zgarnąć 100 zł do Biedronki


Przypominajki dla najlepszych ofert zwykle pojawiają się na PP4, dziś jednak zrobię wyjątek. Mowa o ofercie która cieszyła się bardzo dużą popularnością i powoli dobiega końca czyli 100 zł do Biedronki za darmową kasę.

Mieliśmy banalny warunek przetrzymania darmowej kasy przez 14 dni. Dwa tygodnie już dawno minęły, więc stówka do Biedry należy się każdemu kto wziął darmową pożyczkę. Warto jednak pamiętać, by oddać kasę by bon był dla nas całkowicie darmowy.

Od pierwszej publikacji minęło już 25 dni, więc to już ostatnie dni na przetrzymanie darmowej kasy, maksymalnie za darmo można bowiem ją trzymać 30 dni. Ja oddaję ją już w tym tygodniu i przypominam o tym wszystkim tym, którzy tego jeszcze nie zrobili.

Takie oferty należą do rzadkości, więc kto przegapił tę ofertę ma jeszcze czas na wzięcie udziału do końca października. Niżej więc przypominam o akcji specjalnej w której w niesamowicie łatwy sposób można w łatwy sposób zgarnąć 100 zł do Biedronki.

Co więcej całkowicie za darmo można zgarnąć 3000 zł na 30 dni. Przez ten miesiąc kasę można przetrzymać na najlepiej oprocentowanym koncie po czym oddać ją bez żadnych kosztów, bowiem RRSO wynosi tutaj 0%.RRSO 0% czyli bezpiecznie
O promocji dowiedziałem się od jednego z czytelników, który w mailu zapytał czy warto z tego skorzystać, ma bowiem obawy przez fakt, że to pożyczka, a tych wielu czytelników się obawia.

Przypomina mi to czasy, kiedy sam unikałem pożyczek jak ognia, bowiem łatwo w ten sposób wpakować się w kłopoty. Zgadza się, jest to dość niebezpieczny teren i trzeba wiedzieć jak się tutaj poruszać, ale na blogu piszemy oczywiście tylko o tych bezpiecznych, a do takich należy omawiana dziś promocja.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Biedry i 3000 zł na 30 dni za friko

Promocja ma potrwać jeszcze przez 10 dni do 31 października 2019

Po czym poznać bezpieczną pożyczkę? Kluczowy jest oczywiście zapis oprocentoawnia jaki stoi po skrócie RRSO czyli Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Firmy pożyczkowe naciągające klienta często zachęcają w reklamach do brania kasy, a informacje o RRSO ukrywają jak się da.

W tym przypadku nie trzeba nic ukrywać, bo RRSO wynosi 0% czyli nie zapłacimy ani grosza za wzięcie 3000 zł, pod warunkiem rzecz jasna, że oddamy kasę w przeciągu 30 dni. To jest zawsze najbardziej kluczowa sprawa: kasę musimy oddać w terminie, jeśli bowiem tego nie zrobimy wówczas mogą się zacząć kłopoty.Jak zgarnąć 100 zł do Biedronki?
Warunki są nie tyle banalne ile bardzo przyjazne. Nie trzeba praktycznie nic robić, wystarczy podpisać umowę korzystając z promocyjnego linka i zatrzymać kasę przez minimum 14 dni.

Kto więc w dalszym ciągu ma obawy przed pożyczkami i boi się, że zapomni spłacić kasę w terminie, może już po 2 tygodniach kasę oddać i czekać na nagrodę. Tę zaś według regulaminu mamy otrzymać bardzo szybko bo do 30 listopada 2019.Koneserzy darmowych okazji przetrzymają jednak z pewnością kasę do samego końca. W końcu 3000 zł może pracować dla nas tak samo jak pracuje kasa na karcie kredytowej. Kluczowa jest tylko jedna sprawa: oddanie w terminie.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Biedry i 3000 zł na 30 dni za friko

Cieszą takie akcje. Akurat w tym miesiącu zamknąłem limit w koncie w Millennium, minął bowiem rok darmowego korzystania. Teraz czas więc skorzystać z nowej okazji, skoro w Millennium od razu nowego limitu dostać się nie da.

Na koniec warto podkreślić, że tego typu akcje zwiększają naszą zdolność kredytową. Każda pożyczka jaką bierzemy zostaje odnotowana w BIK. Tam też znajdują się informacje o naszych terminowych spłatach.

Jeśli oddajemy każdą pożyczkę w terminie, nasza wiarygodność się zwiększa. Korzystam z wielu pożyczek, kredytów jeśli tylko są darmowe i zawsze oddaję je w terminie. Dzięki temu nie mam też problemów z dostaniem kolejnych, bowiem historia wykazuje, że pożyczkobiorca jest rzetelny i jest małe prawdopodobieństwo, że długi nie spłaci. 

Jak widać korzyści z darmowych pożyczek jest wiele. Zgarniamy nie tylko kasę do Biedry, dostajemy kasę za darmo do dyspozycji dzięki czemu możemy zarobić na odsetkach. Dodatkowo też możemy zwiększać naszą wiarygodność. A wszystko to w zamian za jedną rzecz: pamiętanie o spłacie:)

Regulamin promocji Blue bonus 100 zł do Biedronki za darmową pożyczkę

40 komentarzy:

 1. Oddałem dzisiaj rano. Od 30 września minęło 21 dni i nie było sensu dłużej trzymać. Przelałem po zalogowaniu się u nich i kliknięciu zakładki "spłać". Przelew przez bluemedia, za kwadrans przyszedł mail i sms że spłacone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja akurat zamierzam wykorzystać darmowy okres. Nie można po prostu oddać przelewem na konto z którego przyszedł przelew?

   Usuń
  2. Można płacić blikiem. Podobno w millenium można podpiąć kartę kredytową pod blik. Jak by się tak dało to można by wydłużyć okres spłaty o kolejne 50 dni, spłacając to zadłużenie kartą kredytową millenium

   Usuń
 2. Kasę należy przytrzymać 14 dni roboczych czy kalendarzowych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie precyzuje, punkt 2.4 mówi po prostu o 14 dniach. Dla świętego spokoju możesz przyjąć 14 dni roboczych, w końcu masz 30 dni za darmo.

   Usuń
 3. Zdecydowanie odradzam wszystkim zabawę w takie pseudo okazje.
  Jest tysiąc powodów aby się w to nie bawić...
  a gdyby tak zakładka "spłać" nie zadziałała to do kogo się odwołasz? A termin leci... Poza tym jak opędzić się później od niechcianej reklamy/ofert kredytów jak się zgód udzieliło na tel/maila?
  POLCAN, aż dziwi mnie, że takie szemrane oferty forumowiczom oferujesz... to chyba z braku konkretnych wisienek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dawna korzystam z wszelakich darmowych pożyczek i kredytów. Maila podajemy zawsze nieużywanego, założonego specjalnie na takie oferty, więc mogą sobie takiego maila zaśmiecać do woli, bo i tak tam nie wchodzimy.
   Co do spłaty, to mamy dowód przelewu. Do tej pory wiele razy brałem udział w tego typu akcjach i jeszcze nigdy nie było żadnych problemów ze zgarnięciem premii czy korzystaniem z darmowej kasy.

   Usuń
  2. @ "a gdyby tak zakładka "spłać" nie zadziałała to do kogo się odwołasz?

   To spłacasz zwykłym przelewem na rachunek, który jest podany w umowie łącznie z tytułem przelewu. Jest tam jasno napisane, że możesz spłacić tak i tak

   Usuń
 4. trzeba mieć kartę biedronki czy nie ma to znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
 5. Spłacenie szybkim przelewem jest najwygodniejsze chyba. Inicjujesz go ze swojego konta na ich stronie. Nie musisz nic wpisywać, wybierasz tylko bank z którego przelewasz. A wy tak serio z tym żyłowaniem do 30 dni? Gdybym trzymał 8 dni dłużej (trzymałem 21) to te 950 złotych gdyby leżało na 3 procent, zarobiłoby po belce 51 groszy. Spłaciłem i czekam na stówę do biedronki. Za te 51 groszy nie chce mi się pamięci mojej maltretować, żeby nie zapomnieć spłacić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nikt ci nie każe o tym pamiętać. Po prostu robisz dziś przelew np. z Santandera, gdzie jest 3% przy czym jako datę przelewu wybierasz dowolną datę przyszłą choćby i za tydzień. Oczywiście musisz mieć danego dnia kasę na koncie, bo jak jej nie będzie, to przelew nie zostanie wykonany.
   Jeśli wiesz, że kasa jest stale na koncie w ten sposób masz pewność, że kasa pójdzie z samego rana wybranego dnia, a ty nie musisz o niczym pamiętać. Tak spłacam wszelkie raty pożyczek, kredyty czy pkzp i kasa zawsze dochodzi w terminie.

   Usuń
  2. Jedyny problem to spłata kwot większych niż 3000 zł (np. na kartę w Citi, gdzie limit mam większy), bo na kontach w Santanderze zwykle mam po 2990 zł. Wtedy robię dwa przyszłe przelewy z dwóch różnych kont i problem załatwiony.

   Usuń
  3. Polcan lepiej mieć po 2993 na koncie bo wtedy otrzymujesz najwyższe możliwe odsetki.
   Waldemar

   Usuń
 6. @polcan. "Każdy sobie rzepkę skrobie."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Tutaj po prostu wymieniamy się swoimi poglądami czy nawykami. Ważne jest by koniec końców wyjść na plus:)

   Usuń
 7. Niech jeden z Was się zagapi, to zysk wszystkich innych idzie się j...ć.
  Nikt mi tu nie powie, że choć raz nie zagapił się z obowiązkowym przelewem i bank mu pociągnął niechcianą opłatę albo choć raz nie doczytał umowy. Do tego dochodzą przypadki losowe.
  W tym przypadku ryzyko niewarte zysku do Biedry. To nie jest TYLKO utrata odsetek ale "kara" za gapiostwo ok 30%%%%%%%%. Chyba tutaj pazerność przekracza zdrowy rozsadek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego przypominajkę napisałem tutaj dla korzystających z oferty z odpowiednim wyprzedzeniem, by każdy zdążył oddać kasę na czas.

   Usuń
 8. Ja spłacam dzisiaj chyba po 22 dniach. Potem czekam ze dwa tygodnie aż się uaktualni BIK i biorę pożyczkę w CA gdzie ostatnią ratę spłaca bank.BTW ta stówka do Biedry w formie kodu pojawi się do końca listopada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu po zakończeniu promocji, ale nie później niż do końca listopada. Więc najpóźniej do 30.11.2019.

   Usuń
  2. Nie wiem jak u Was, ale ja mam alerty w bik kupione i dostalem smsa chyba po paru godzinach, max na nastepny dzień od spłaty zrobionej wieczorem, ze bik odnotowal splate zadluzenia. Także jest chyba szybciej niż kiedyś...

   Usuń
  3. To zależy tylko od tego jak szybko pożyczkodawca powiadomi BIK o spłacie zadłużenia.

   Usuń
 9. Dziś dostałem smsa od Netcredit.
  "Dzień spłaty 950 zł mija za 5 dni. Od dzisiaj możesz wnioskować o refinansowanie..."
  Miło że przypominają o spłacie:) Drugą część smsa należy oczywiście olać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Informacja dla spłacających kredyt w Net. Nie trzeba się logować tak jak to opisał Ptok w pierwszym komentarzu. Przed momentem miałem telefon z Netcredit z zapytaniem o refinansowanie pożyczki. Nie wyraziłem oczywiście chęci, firma więc przesłała numer rachunku do zwrotu kasy wraz z opisem przelewu.
  Firma ma konto w banku Millennium, więc jeśli ktoś będzie robił przelewy od bordowych to przelew dojdzie natychmiast.

  OdpowiedzUsuń
 11. "Informujemy, że ​22-10-2019 03:50 wpłynęła do BIK informacja od AD CREDIT SP Z O.O. o zamknięciu zobowiązania kredytowego. "

  Dostałem takie info z BIK . Trzeba ich pochwalić, że na drugi dzień po spłacie zamykają zobowiązanie w BIKu. Porządna firma.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tymczasem Getin chce się pozbyć ukraińskich aktywów o czym donosi Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Getin-Holding-podpisal-z-funduszem-private-equity-list-intencyjny-w-sprawie-sprzedazy-Idea-Banku-we-Lwowie-7760201.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Więc jeżeli nie przyznali pożyczki w kwocie 3000zł tylko np. 1500zł to bon do Biedronki nie należy się- tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Mi przyznano tylko 950 zł.

   Usuń
  2. Zgadza się. Wtedy żaden bon nie przysługuje. Po prostu jest to normalna pożyczka i trzeba bulić odsetki. Tak jak pisałem wcześniej: to po prostu naciągactwo i wyłudzanie danych osobowych. A to, że Polcan dostał taki bon nic nie znaczy. Polcan to znany bloger i ich reklamuje a my to zwykłe szaraki z których wyciąga się kasę. I tyle w temacie.

   Usuń
  3. w regulaminie jest, że żeby dostać bon trzeba wziąć pożyczkę na minimum 300 zł. Więc nie trzeba brać pożyczki na 3000 tysiące, żeby dostać bon.

   Usuń
  4. Ty. Weź na uspokojenie i poczytaj regulamin. Kwota pożyczki wynosi maksimum 3000, a nie wyłącznie 3 tysiące. A bonu nie dostał nikt. Mają wypłacić do 30 listopada. A propo bulenia odsetek, to dostałem od nich potwierdzenie,że pożyczka spłacona (spłaciłem po 21 dniach)i zdjęli mi zobowiązanie w BIK.

   Usuń
 14. @polcan po co dodajesz komentarze nawiedzonego ? (Anonimowy23 października 2019 13:45)
  Tylko wprowadza w błąd niepotrzebnie ludzi czytających bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, skoro wprowadza w błąd, to wobec tego został usunięty. Zawsze się znajdą tacy co narzekają nawet na karty kredytowe....

   Usuń
 15. Witam, Dostał już ktoś ten bon z biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież ta promocja jeszcze trwa. Najwcześniej spodziewam się pierwszych wypłat za miesiąc.

   Usuń
 16. Spłaciłem dzisiaj Blikiem pożyczkę po 18 dniach. Kilka sekund i sms z powiadomieniem o spłacie pożyczki + email z zaświadczeniem pdf. Teraz czekam do 30.11.2019r. na voucher 100 zł do Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy NetCredit czesto "gnębi" klientów ofertami po udzieleniu pierwszej pożyczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaję tylko smsy, które od razu kasuję. Tam RRSO już jest z kosmosu np. 596,83% w pierwszym smsie oraz 422,68% w drugim:)

   Usuń
 18. Kiedy będą bony. Ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 19. Otrzymałem maila od bluepartner.pl

  Drogi użytkowniku,
  "spełniłeś warunki akcji promocyjnej Bluebonus.

  Do 30.11.2019r. udostępnimy voucher podarunkowy w zakładce "Twój profil" na stronie bluebonus.pl"

  No właśnie, "Twój profil" - gdzie tego szukać. Obawiam się, że przeoczyłem coś :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest widoczny po zalogowaniu się na swoje konto w bluebonus. Opisałem to w komentarzu pod najnowszym wpisem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...