środa, 23 października 2019

400 zł do Biedronki za darmową kartę Citi oraz 3% na KO do 100 tysięcy


Omówiona w poprzednim wpisie pożyczka w Aliorze okazała się niewypałem skoro reklamowane 0% to zwykły chwyt marketingowy, a informacja o koniecznej prowizji jest ukryta. Nas interesują tylko oferty za zero, najlepiej z premią.

Sprawdzone oferty tego typu to wszystkie oferty kart w Citi. Dwa dni temu przypomniałem ofertę darmowej pożyczki z 100 zł do Biedronki, w Citi zaś można zgarnąć 400 zł do Biedry a do tego 3% na KO do kwoty 100 tysięcy.
Do niedawna to Getin przodował w ofercie kont, ale od pewnego czasu pałeczkę po nim przejął Citibank. Warunkiem otrzymania 3% na KO jest posiadanie karty kredytowej w tym banku, ale na szczęście Citi ma jedyną na rynku całkowicie darmową kartę, na której można dodatkowo zarobić na start.

Kto może z tej oferty skorzystać. Nowy klient w przypadku oferty z 400 zł do Biedry to taki co nie miał tutaj karty od 1 stycznia 2018. Nie jest więc tak źle, bowiem do niedawna karencja była tutaj kilkuletnia, ale skrócono ją w tym roku.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Oferta ma potrwać do 22 stycznia 2020, ale trudno sobie wyobrazić lepszą ofertę na kartach Citi. 400 zł to górna granica premii, którą można połączyć z promocją konta o czym przypominam niżej.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?
Popularna oferta Citi jest sprawdzona i powtarza się co jakiś czas. Przypomnę więc, że należy:
 • raz zalogować się do bankowości
 • wydać kartą 1500 zł w ciągu 3 miesięcy (lub 500 zł na m-c)
Warunek pierwszy to żaden warunek, zaś drugi to wymagania podobne do przypomnianego w ubiegłym tygodniu T-mobile, gdzie też płacąc kredytówką 500 zł na miesiąc można zgarniać cashback +3% na KO. Tyle że po 3 miesiącach za wydanie 1500 zł dostaniemy 75 zł, a nie 400 zł do Biedry.


Nagrodę czyli 3-kod do Biedronki dostaniemy nie na pocztę tradycyjną, lecz w serwisie Citibank online. Ma to nastąpić 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.
2. 3% na KO do 100.000 zł
Posiadaczom darmowej karty kredytowej bank pozwala na skorzystanie z najlepszej oferty na rynku wśród kont oszczędnościowych. W październiku ruszyła druga edycja promocji Razem lepiej.

Tutaj założysz konto ze stawką 3% w CitiHandlowy

Szczegóły na temat dodatkowej promocji znajdziecie w osobnym artykule, który napisałem na początku października. Znajdują się pod nim wasze liczne komentarze do których jak zwykle zawsze warto zajrzeć. Na poniższym screenie można zobaczyć jakie są warunki posiadania 3% przez pół roku.Jak widać nie ma może najlepszego banku na stałe, ale łatwo wskazać który bank oferuje najlepszą ofertę na dany moment. Dziś palma pierwszeństwa należy do Citi, bo warunki jakie bank stawia są całkowicie do zaakceptowania.

Regulamin oferty 400 zł za darmową kartę w Citibank
Regulamin oferty Citi Priority - Razem lepiej edycja II
Tabela Opłat i Prowizji dla kont w Citibank

11 komentarzy:

 1. Trochę się pogubiłam z tym City. Czy co kilka dni są inne nagrody za założenie konta lub/i wyrobienie karty kredytowej? 300 zł do Media, 400 zł do Biedronki, walizki, jakieś bony zakupowe... I to wszystko zdarza się w październiku. Czy te promocje się łączą i jeśli tak - to które i w jaki sposób? Ktoś się orientuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wybrać można tylko jedna premię. Sytuacja jest podobna do licznych promocji kont w Paribas, nowym klientem w danym roku jest się tylko raz.

   Usuń
 2. Sory - 300,00 zł to było (jest?) do Rossmana, nie do Media.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy ten e-kod trzeba wykorzystać podczas jednokrotnych zakupów? Trudno "normalnie" wydać jednorazowo 400 w Biedrze, chyba żeby kupić ze 4 duże Jack Daniel'sy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. e-kod podajesz przy kolejnych zakupach, a jak w końcu zakup przekroczy środki na voucherze to dopłacasz różnicę gotówką i koniec zabawy.
   oczywiście nie muszę dodawać że e-kod należy strzec przed ciekawskimi ;)
   KK

   Usuń
  2. KK - dzięki za info.

   Usuń
 4. Ktoś wie co to znaczy że pekao zlikwiduje serwis m.pekao24.pl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu to, że nie będziesz mógł się zalogować do apki na kompie jak to było dotąd.

   Usuń
 5. Dzisiaj zawrotna do Getinu 2,7% a do Pekao 2,5% z tego samego rachunku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś miał (jak ja) trudności z zamówieniem walizek od City? Jeśli tak - to pomogę, bo odkryłam, dlaczego formularz nie przepuszcza dalej, ponieważ nie zaznaczono formy zapłaty - która jest nieaktywna po wpisaniu kodu od banku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,
  czy usługi CitiPhone oraz Naklejka zbliżeniowa są dla karty Simpliciti dodawane "z zasady" i trzeba je gdzieś odznaczyć by zrezygnować z nich na etapie składania wniosku o wydanie karty? Niestety chyba jakaś "pomroczność jasna" mnie dopadła, bo nie pamiętam na którym etapie powinno się te opcje odznaczyć (wybierając rezygnację), a na wniosku niestety NIE widnieje informacja, iż tych usług "Nie wybieram:... Rozumiem, że te opcje na wniosku pojawią się też na umowie i zostanę tymi usługami "uszczęśliwiony" przez bank?...
  Czy można w jakiś sposób zgłosić rezygnacje z w/w usług jeszcze przed wydaniem karty, albo z poziomu Citibank Online, aby opłaty nie zostały naliczone?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...